Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Cafe i ode mnie masz lanie na gole dupsko za to sprzatanie!!!

Andzia super, ze dzien udany! Oby takich wiecej...

Anielinka milego pifffkowania! Super dzien mieliscie :)

Anouk milej imprezy! Nie wypowiadam sie nawet na temat kobiety taty M. :lup:

A my bylismy najpierw w lesie, a potem u rodzicow moich na obiadku i ciachu. Obzarlismy sie na maksa.
Jak juz wychodzilismy to zadzwonila przyjaziolka z newsem: jest w ciazy! Od razu do nich podjechalismy, bo mieszkaja obok moich rodzicow. Nie moge sie ogarnac - tak sie ciesze :)))

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie!

Andzia no mężol nieźle wykombinował;) trochę sobie odreagujesz:)
Cafe z pracą bardzo ciężko... jeszcze jakiś czas temu były ogłoszenia, a teraz jakieś tam są, ale zupełnie nie dla mnie... A ja trochę rozdarta jestem... bo czekam na komisje, a jakbym dostała stopień niepełnosprawności taki jak miałam to mogłabym się starać o dofinansowanie na rozkręcenie swojego interesu (około 40 tyś) no i to by było idealne... a więc nie wiem co robić:/

Ja od rana zrobiłam ciasto na pierniki:)

Odnośnik do komentarza

my pol dnia bylismy u rodzicow,moj tato ululal olka a my w tym czasie poszlismy na dluuuugi spacer.....nie pamietam kiedy spacerowalismy sami
pozniej jeszcze pochodzilam z mlodym
teraz rojber sie bawi a ja wzielam sie troche za robote
ogolnie czuje sie niezle ale w srode do kontroli,pan doktor szczerze mowiac troszke mnie postraszyl,mowiac,ze zapalenie oskrzeli i jest baaaaardzo niebezpieczne ale ewentualnego dzidziola w brzuchu

Odnośnik do komentarza

Witaj Cafe:)))
Tak zaglądałam, a tu nikt się nie meldował...
U nas niedziela minęła bardzo leniwie...
Mam nadzieję, że zapalenie oskrzeli nie zaszkodzi ewentualnemu dzidziolowi;) Zazdroszczę Ci troszkę z jednej strony... ehhh u nas jak tak dalej pójdzie to dzidziol przez najbliższe 2 lata się nie pojawi... no chyba, że wyjdzie z tym własnym interesem i otworzymy to co chcemy... wtedy będziemy mogli się zastanowić nad ewentualnym potomstwem...

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny
u mnie niedziela jak i nocka cieżka
w nocy wstawalam chyba z 5 razy do olka bo mu opuchly dziasla ale na 4 a trojek jeszcze nie ma.....a do tego jeszcze na rano do pracy....tylko czekam az olek pojdzie spac i ja tez zmykam sie myc bo nie mam sily jutro tez mam na rano.....

cafe to juz niezle te starania poczyniliscie :36_1_21::36_1_21:

andzia ale maz pomyslowy dobrze ze sie dziewczyn udalo wam pozbyc pobedziecie troche sami dobrze wam to zrobi....

gosia no to trzymam kciuki aby sie z dofinansowaniem udalo a co za tym idzie nowy suwaczek sie szybciej pojawi....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u nas niedziela zleciała spokojnie, leniwie...
wczoraj spokojnie było, ja nie piłam, za to Ł. nadrobił...a dziś miał kaca:(
Cafe lekarz ma racje nie ma żartów z zapaleniem oskrzeli, kuruj się i odpoczywaj a nie na sprzątanie cię wzieło!!! :Oczko:
Gosia powodzenia i oby się wszystko ułozyło z własną firmą i dofinansowaniem...
Andzia ale super pomysł miał K. :) i jak zakupy? co ciekawego kupiłaś???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jakos tak dzien zlecial, ze nie mialam czasu nawet zajrzec. Ciagle jestem pod wrazeniem newsa ciazowego kumpeli. To ich pierwsza dzidzia, w maju brali slub. Ale jakos nie wierzylam, ze ta dzidzia bedzie tak szybko :)))

Cafe trzymam kciuki ciagle za dzidzie i gdyby juz byla to zeby to zapalenie pluc jej nie zaszkodzilo :)) Bedzie dobrze!

Gosia i za Was trzymam kciuki! Baaardyo mocno, zeby udalo zrealizowac to co zaplanowaliscie!

Andzia pomysla meza pierwsza klasa! Pokazuj szybciutko co kupilas :)

A u nas pol dnia mega leniwie, przelezelismy na kanapie, nawet na drzemke poszlismy z mlodym. ale potem wybieg z psem, a pozniej ze mna :hahaha: Podjechalismy na taki stary stadion i troche pobiegalam - 2 km, a myslalam, ze pluca wypluje :lup: Musze czesciej tam sie wybierac.

Odnośnik do komentarza

Witam i ja:)
Zakupy udane, za dużo nie pokupiłam, chociaż K. dał karte i kazał szaleć:)
Ale wiecie jak to jest, jak juz sie ma kase i czas, to nic w oko nie wpada.
Największym hiciorem jest to, że kupiłam sobie jeansy w H&M w dziale dziecięcym, identyczne były w damskim, ale o 60 zł droższe:hahaha:
Na koniec poszalałam w Empiku:)
No i załatwiliśmy sobie nowe telefony-przeszliśmy do Playa, bo ma korzystniejsza oferte niż Era. I wybraliśmy tv, tera musimy sie tylko zorientowac, gdzie można kupic na raty 0%.
Fajnie było, cały dzień bez dzieci, odpoczeliśmy, pobyliśmy w końcu troche sami:)
Jak odbieraliśmy Stasia, to poarłąm się troche z mama.
Myślała, ze dziewczyny były z nami w Poznaniu i jakieś głupie teksty puszczała, ze takim to dobrze, dzieci zostawią i jadą i takie tam. Wkurzyłą mnie. I jeszcze mi robiła wiksy, ze do kościoła nie chodze, jakbym 5 lat miała, no dosłownie:lup:

Odnośnik do komentarza

Justynka współczuje nocki:Całus: Czwórki zazwyczaj wychodzą szybciej niż trójki.
Cafe oby zap. oskrzeli nie miało wpływu na dzidziola, nie mogę sie doczekać nowego suwaczka!!!Może znowu bedzie wrześniowy?
Gosia trzymam kciuki za własny interes, choć nie ukrywam, że zżera mnie ciekawość co to :Oczko:
Magda możesz zapytać swojego P. co poleca do mycia fug w łazience, bo mam normalnie czoooorne!!!
Dobrze, ze po odstawieniu tabsów czujesz sie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Andzia to co Ty za rozmiar nosisz, ze na dzieciecym portki kupujesz??? :lup:
Fajnie, ze dzien udany. A mama sie nie przejmuj. Ja wczoraj z moja tez sie poklocilam ... o obraczki. W czerwcu chcemy brac slub i wczoraj zaczelam komentowac obraczki jakie chcialabym miec. Szybko powiedzialam co o tym mysle. Te nasze mamy sie zapominaja. A Twoja to sie dziwie. Ciagle siedzisz z zolzami - masz prawo odsapnac!!!!

Ale sie nasmialam, ze mam spytac P. o cos do fug. Nie moglam mu powiedziec ze smiechu :sofunny:
No, ale dobrze trafilas. Sa plyny w Castoramie, akurat go nie mamy, ale kosztuje ok. 30-40 zl i sa bardzo dobre :)))

Gosia hehehe! Tabsy bede brala nowe. Te szybko odstawilam, bo zazelam bardzo mocno krwawic pomimo, ze to nie byl ten czas. No i ta reszta masakrycznych objawow. Jak tylko bedem ogla to lece do gina po nastepne :)))

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia to co Ty za rozmiar nosisz, ze na dzieciecym portki kupujesz??? :lup:

Magda na dziecięcym są rozmiary do 170cm, zobacz kiedyś, ty to na pewno coś tam na siebie znajdziesz, sa spodnei, tuniki itp. dużo tańsze niż na damskim

magda_79
Ale sie nasmialam, ze mam spytac P. o cos do fug. Nie moglam mu powiedziec ze smiechu :sofunny:
No, ale dobrze trafilas. Sa plyny w Castoramie, akurat go nie mamy, ale kosztuje ok. 30-40 zl i sa bardzo dobre :)))

:o_master:
Dziękować

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...