Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

gosiammm
No ja dość drastycznie zmniejszyłam moje racje jedzeniowe;) Co prawda jem prawie wszystko, ale w małych ilościach i po godzinie 15 nic już nie jem:) Magda, a ty chudzino nie przesadzaj z tym odchudzaniem... Ja się odchudzam bo pełno ciuchów w szafie leży a ja nie mam co na tyłek włożyć...

No wlasnie nie przesadzam. Nigdy w zyciu nie bylam na diecie, a teraz w ciagu niecalych 2 m-cy przytylam 4 kg i waga dalej idzie w gore, stad moja panika :(((

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
Gosia po 15-tej? Może lepiej nie jedz po 17-18-tej, bo długo tak nie pociagniesz!!!

Po 17-18 nie działa:) zwłaszcza, że my jemy dość szybko obiad... Ale rozmawiałam też o tym z lekarzem... bo jedząc ostatni posiłek o tej godzinie to też dobrze działa na moje cukry, a tak to jest masakra...

Podziwiam Gosia, ja bym tak nie dała rady!!!

Odnośnik do komentarza

goska trzymam kciukASY
magda za ciebie tez oczywiscie ale uwazam ze troszke jednak przesadzasz:Oczko: szczuplutka jestes i zadna dieta nie jest ci potrzebna

widze ze swiateczne tematy dzisiaj byly
ja wlasnie dzis kupilam 3 kilo piernikow z nadzieja,ze przetrwaja do swiat....nie wierze....wszysscy je uwielbiaja ....w kazdym razie,na pewno piernikow piec nie bede
jakies ciacha na pewno,ciasto tez...a konkrety przygotuje moja mamuska,bo wigilie bedzie u moich rodzicow

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Ja odkąd upiekłam pierwszy raz pierniki to twierdzę, że żadne ze sklepu tak nie smakują.... zwłaszcza w okresie świątecznym;) no ale ja mam ogólnego świra na punkcie pierników:)

goska i masz racje
no ale co ja sie bede tlumaczyc,na nic nie mam ostatnio czasu....a jak K w rozjazdach to wszsysciusienko na mojej glowie
ale moze uda sie jednak machnac cos dobrego,zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...