Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

gosiammm
A ja na bakonie mam dwie donice po stokrotkach... po ostatnich deszczach pełno w nich wody... zabierałam się żeby tą wodę wylać...ale się nie zabrałam... no i dzisiaj wystawiłam suszarkę na balkon i mi się przewróciła na te donice... i pranie od nowa trzeba robić :glass:

:Histeria::Histeria::Histeria:
Ja miałam an balkonie puszke po mleku, która słuzyła jako popielniczka i tez mi ja wiatr przewrocił:Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane:Cmok:
Moc życzeń zaległych dla jubilatów!!!!
Cafe super, że straania podjęte. Ja sie nie zdecyduję jeszcze długo!!!!:Oczko:
...a co z firma twoją? Zatrudnisz pracownika?
Gosiamm daj przepis na pierniki.....
Przepraszam, że tak malo ale zapomniałam co bylo w postach.....
U nas leci czas jak szok...wstaję o 5 o 7 wyjezdżamy....wracam o 13...zakupy...obiad....wieczór...mam tyle do pisania w domu, że na nic czasu nie mam...dzisiaj mam taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki syf w chacie....wczoraj wrócilam z pracy dopiero o 18....była wywiadóka i zespół samokształceniowy...jutro idzimy z małym do lekarza...ja mam co najmniej zapalenie oskrzeli a mlody temp.

Odnośnik do komentarza

Mlody spi, ogarnelam troche z grubsza, moge posiedziec.

A zupka taka zwykla: troche kalafiora, ziemniak, brokuly i garsc groszku. Jak sie ugotuje warzywka to blenderuje w niewielkiej ilosci wody i gotuje dalej, do tego wrzucam kuleczki z mieska mielonego. I tyle. Michał uwielbia ta zupe, chociaz dzisiaj cos krecil nosem, ale potem wciagnal wszystko.

Vercia super, ze sie odezwalas! Zdrowka dla Was! A do lekarza przejdz sie koniecznie, to nie zarty! Tulam!

Kurcze, ja tak nie lubie piernikow, ale chyba w tym roku sprobuje zrobic, bo tak bym chciala, zeby Michałowi Swieta kojarzyly sie wlasnie z takimi zapachami. U mnie w domu nigdy sie nie pieklo piernikow.

Odnośnik do komentarza

Hej,
właśnie skończyliśmy grać ze Stasiem w Piranie, K. go kąpie. Coraz później chodzi spac, ale nie umiem mu odmówic, tym bardziej, ze to jedyny czas z nami we trójke:)
A zołzy dzisiaj strasznie marudne były...

Magda ciekawy przepis, musze wypróbowac, moje laski uwielbiaja pulpeciki, ale w zupie jeszcze nie robiłam, Na jutro kupiłam rybe, robie nowościową zapiekanke, jak wyjdzie, wrzuce przepis.

Gosia ja robiłam z tego przepisu, naprawde pychotka. http://parenting.pl/kulinarnie/417-poszukuje-przepisu-na-pierniczki.html
Ja tez srednio lubie pierniki, ale Staśko uwielbia. No i na świeta obowiązkowo!!!

Odnośnik do komentarza

Gosia w moim rodzinnym domu piekło sie zawsze cissteczka adwentowe, zaczynałyśmy 1-go grudnia i codziennie przynajmniej jeden gatunek. Do świat miałyśmy tego całą mase, częst rozdawałyśmy je jako prezenty. W tym roku dziele sie z mama robotą pół na pół, jak przyniose od niej przepiesy, to kilka na pewno wrzuce!!!

Wytrwałości w diecie, my właśnie pożarliśmy na kolacje parówy z cieście francuskim

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...