Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kuba poszedł spać, a więc mam chwilkę... chociaż jestem taka zakręcona, że nie wiem co pisać:/
Magda, Andzia dziękuje za troskę :Całus: mam ogólnie jakiegoś doła ostatnio... może przez to, że P. był w domu 3 tygodnie... czasami wydaje mi się, że jak jest w pracy to więcej z sobą rozmawiamy, niż jak jest w domu... wogóle czasami czuję jakbyśmy się od siebie oddalali:( ehhh

Ja byłam dzisiaj w UP na jakimś tam spotkaniu... oczywiście swierdzili, że dla pedagoga to pracy przez UP nie znajdę.... ale nawet na to nie liczyłam... muszę się rozejrzeć sama...
Yoko została pierwszy raz dzisiaj sama w domu:) ale grzeczna była, na szczęście:) a po opowieściach Magdy o Milanie miałam różne wizje :hahaha::hahaha:
A my jutro na szczepienie idziemy:)

Odnośnik do komentarza

U mnie mlody juz spi - z goraczka :((((
Odkad go odebralam od tesciow to jakos podejrzanie mi wygladal, po kapieli zmierzylm mu temp. i w pupie mial 38,1. Wiem, ze nie jest wysoka, ale mlody mial taka tylko raz. No i zasnal mi przy mleku.
Tak okropnie sie boje, zeby to nie bylo zadne wstretne chorobsko, ale przed chwila do niego zagladalam i slyszalam, ze juz mu cos w nosku furczy :( Dostal Panadol i mam nadzieje, ze jutro juz bedzie ok.
Tyle teraz zachorowan na grype :(

P. na treningu, u mnie byla przyjaciolka, a teraz siedze sama.
Mam nadzieje, ze niedlugo sie pojawicie :)

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki,
koszmarne popołudnie miałam. Po pierwsze pogoda popsuła mi plany, rozpadało się nagle i leje do teraz. Dupa z drugiego spaceru i znowu musiałam kombinować, żeby odebrać Staśka. Popołudniu przyjechał mój brat z prezentem dla Stasia, kupił mu taki zestaw żołnierzy z czołgami, samolotami itp.Chwila nieuwagi i zołzy dorwały zabawke, urwały koła od samolotu i coś tam jeszcze popsuły. Strasznie żal mi STasia, wciąż jest przez nie poszkodowany...

Justynka ale Olek ma sen, on śpi raz czy dwa razy?
Magda kurcze, oby to nic poważnego, 38,1 w pupie to tylko lekki stan podgorączkowy, trzymam kciuki, żeby nic sie nie rozwinęło.
Anielinka a jak AMelka? Mam nadzieje, ze jakoś sie z ł. dogadacie, u nas tez czesto bywały ciche dni, wiem, jakie to wkurzające.
Cafe pracocholiku sił dużo!!!I szybkiego odzyskania głosu

Odnośnik do komentarza

Andzia a to sprytne zołzy, narozrabiały z tym prezentem, pewnie Staś przeżywał, co? :Histeria:
z Amelką już wszystko dobrze...z Ł. troche już lepiej...ale i tak wieje chłodem:Oczko:
Magda z tą temp. to nie tak źle, bo oddaje się chyba 5 kresek, tak?. ja to nie wiem bo ja zawsze pod paszką mierze...ale i tak zdróweczka dla niego, no i żeby nocka była ok...
Cafe duuużo sił na kolejne dni!!! i oby gardło szybko przestało boleć, ja ostatnio psikałam tym sprayem Tantum Verde i mi szybko pomogło.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

dzisiaj byłam na zakupach w Leclercu i jak zobaczyłam tyyyle tych zabawek dla dzieci powystawianych to aż oczopląsu dostałam:)) normalnie jak dziecko hihi...
było sporo promocji, np. garnuszek z FP ze 119 zł. na 82 zł. lalka Chou- Chou ze 139 zł. na 95 zł- bardziej się opłaca kupić z takich promocji niż z allegro, bo tu jeszcze dochodzi koszt wysyłki...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

a ja jutro będe odcięta od świata :Histeria: powstaje tu koło nas nowe osiedle bloków i będą tam podłaczać prąd i nie będzie energii od 7.30 do 18.30 masakra normalnie!!! bez tv, internetu i ogrzewania, no i do tego szybko robi się ciemno, więc będziemy siedziały z Amelką przy świecach, a do tego jeszcze Ł. kończy prace o 19...więc kur... żyć nie umierać....:Kiepsko:mało tego 23 w poniedziałek to samo...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
andzia
Anielinka no mój stary poczciwy rtęciowy się zepsuł, a już nie można takich kupić::(:
Teraz mam zwykły elektryczny i taki do ucha, ale tez czasem mam wrażenie, że coś kłamią:Zakręcony:

Andzia poważnie??? nie można takich kupić już?

Od 1.01.2009 r. jest zakaz-wymogi UE

ooo nie wiedziałam :Kiepsko: a może ktoś ze znajomych ma, a nie uzywa...ja to mam jeszcze po babci Ł. :)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

dzieki kobietki,biore tantum wlasnie,zobaczymy
anielinka caly dzien bez pradu.....wspolczuje:36_11_13:
andzia powiem ci,ze i mi zal stacha....bo w jego perspektywy to niestety wyglada to tak,ze wiecznie musi ustepowac bo starszy....znam to,mam o 4 lata mlodsza siostre i wlasnie to pamietam z dziecinstwa,jak rodzice mowili "no daj jej,jestes starsza,no zrozum,jestes starsza....no ustap jestes starsza" wiec kiedys przywiazalam ja do taboretu ,rece,nogi,nie mogla sie ruszyc i tak dluuuuuuugo siedziala.....a na koncu ja przewrocilam:sofunny:
i takich historii jest kilka:sofunny: ale bylam brutalem:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...