Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

A zdradzam was kochane zdradzam z moimi....dziećmi;) Odkąd Yoko jest z nami czuję jakbym miała dwójkę dzieci na wychowaniu...tam gdzie Kuba tam Yoko, tam gdzie Yoko tam Kuba... w jednej minucie się kochają w drugiej nienawidzą;) tzn. Yoko kocha Kubę cały czas, tylko swoją miłość okazuje czasami ząbkami;) od jutra to w ogóle się sajgon zacznie, bo P. wraca do pracy (a miał 3 tygodnie chorobowego)

Odnośnik do komentarza

andzia
Cześć Magda:)
Ja w pracy mialam blokade na gg i allegro, dziwiliśmy się, ze nam nie założyli na n-k, bo to był ten początkowy szał i wszyscy tam siedzieli, ale informatyk nam zdradził, ze nie moze zablokować n-k, bo Pani prezes by się zanudziła:)

Lece suszyc włosy i mykniemy na spacer

:hahaha:

Nam tez zablokowali w tamtej pracy NK, ale jak logowalismy sie na nasza platforme firmowa to tam tez mielismy neta i tam NK dzialalo :)
A tu tylko niby gg zablokowali, a teraz troche okrezna droga udalo mi sie zalozyc. I tak czesto uzywam Skype, a z tym nie bylo problemu.

Milego spacerku!!!

Odnośnik do komentarza

Ale tu ruch:Szok:

My po spacerku, zołzy znowu maja problem z zaśnieciem, jak jutro tez bedzie tak ciepło, to przetrzymam je na dworze godzine dłużej i chyba tylko raz położe, bo to długie zasypianie nic dobrego nie wnosi...
W ogóle to u mnie jest marzec, a nie listopad, 15 st!!!No bomba!!! ZOłzy rzucały czapkami, wiec im je zdjęłam i jechały z gołymi główkami, zaczepiła mnie jakaś starsza kobieta i dała wykład o chodzieniu z gołą głową o tej porze roku, ze teraz te młode matki takie nieodpowiedzialne, że na pewno je zawieje itd. Na szczescie miałam dobry humor, bo bym powiedziała, zeby jej czasem resztek mózgu spod tego mohera nie wywiało. Ludzie to mają tupet:Histeria:

Odnośnik do komentarza

andzia
Ale tu ruch:Szok:

My po spacerku, zołzy znowu maja problem z zaśnieciem, jak jutro tez bedzie tak ciepło, to przetrzymam je na dworze godzine dłużej i chyba tylko raz położe, bo to długie zasypianie nic dobrego nie wnosi...
W ogóle to u mnie jest marzec, a nie listopad, 15 st!!!No bomba!!! ZOłzy rzucały czapkami, wiec im je zdjęłam i jechały z gołymi główkami, zaczepiła mnie jakaś starsza kobieta i dała wykład o chodzieniu z gołą głową o tej porze roku, ze teraz te młode matki takie nieodpowiedzialne, że na pewno je zawieje itd. Na szczescie miałam dobry humor, bo bym powiedziała, zeby jej czasem resztek mózgu spod tego mohera nie wywiało. Ludzie to mają tupet:Histeria:

:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...