Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
u nas nocka ok, Amelka wstała koło 4 na mleko i jak zasneła to spała do 10!!! ja się obudziąlm przed 9 już wyspana, szybko wstałam, żeby ogarnąć w spokoju i co chwile do niej zaglądałam, bo aż mi się wierzyć nie chciało że tak długo śpi:)) dziś już nie ma gorączki i oby tak zostało...krostek żadnych nie ma, więc to nie trzydniówka...
przez to jej dzisiejsze spanie wszystko się poprzestawiało, poszła spać o 13, więc chyba dziś będzie tylko jedna drzemka:(

Andzia no to kiedy planijesz mieć następne dzieci z K.???? ale się usmialam, chłop ma marzenia :hahaha::sofunny:
Cafe superrr że dziś jesteś z nami :36_1_21::36_1_21: a z nianią to przegięcie, mam nadzieje że szybko kogoś odpowiedzialnego znajdziecie...
Magda ja tam też nie mam tego problemu że mi Amelka wejdzie na zmywarke :36_1_21:
Veronica odezwij się, co z twoją pracą? mam nadzieje że jednak zostaniesz dłużej w szkole..

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

posmigam po allegro,szukam prezentowych inspiracji
choc w tym roku bedzie duuuuzo poscieli
dzieciaki maja wszsytko wiec dostana od nas dzieciowe posciele z ulubionymi bajkami
moim rodzicom tez kupujemy posciele ,moja siostra sama zaproponowala,ze chce czarna posciel(tylko nie wiem gdzie czarna dostane)
tesciom nie mam pojecia co kupic....podobnie bratu i siostrze K.....sie zobaczy

Odnośnik do komentarza

Moje najstarsze dziecko jeszcze nie spi, czekam az skonczy ogladać bajke i obiecałam mu jeszcze dwie rundki w nową gre-Piranie atakuja.
A pozniej wieczor z deska::(:

Magda widze, ze ostro u Was::(:
Cafe ale pościelowe święta. Ja jeszcze nawet nei myślałam o prezentach, a chyba czas najwyzszy. Dla dziewczyn moze wózki dla lalek, nie wiem, musze w wolnej chwili poszperac na allegro. Zawsze przed Swietami mozna kupic fajne i dużo tańsze zabawki w marketach

Odnośnik do komentarza

dziewczyny o co chodzi z tą piżamą??? bo ja coś nie przypominam sobie, ale chyba dlatego że końcówke zeszłego roku mialam taką okropną i pewnie nie myślałam o niczym inny tylko o swoim zdrowiu...

Andzia no to prezent na święta macie konkretny:) suuuper, wiem jak to jest oglądać filmy w "małym pudełku" :))my mamy 42 cale, wiec jest w co popatrzeć, mamy też mozliwość powieszenia na ścianie, ale póki co stoi na komodzie, może kiedyś to zmienimy:) ...przed świętami pewnie będą różne promocje, my kupiliśmy tydzień temu, a teraz widzieliśmy w ulotce w takiej samej można było kupić 47 cali, wkurzylismy się troche no ale cóż...:Niespodzianka:

Cafe powtórze to co Andzia, fajne są poniedziłki bo Ty jesteś i jest co poczytać:)):Całus:

Gosia faktycznie coś do nas ostatnio mało zaglądasz, czyżbyś nas z kimś zdradzała :Oczko:

Magda widze że u Was taka atmosfera w domu jak i u nas:(( nie odzywamy się nadal, na dodatek Ł. gdzieś pojechał- chyba na fuche bo był ubrany w robocze ciuchy no i nadal go niema :Szok:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...