Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Tak potwornie nie chcialo mi sie dzisiaj isc do pracy. I wiecie jak pomyslalam, ze bedem ogla z Wami popisac to od razu mi sie lepiej zrobilo!!! :)

Cafe to odkad niania niby zachorowala to w ogole sie nie odezwala??? Przegiecie! Jesi tylko mozecie to podziekujcie jej jak najszybciej. Co za nieodpowiedzialny babsztyl!!!

Anielinka jak Amelka??

Andzia to chyba Stasinek z nadmiaru emocji takie akcje odwalal. Pamietam jak moj chrzesniak zepsul cale impreze urodzinowa, bo zaspiewalismy mu 100 lat, a on nie chcial (nie wiedzielismy). Caly dzien to jedna wielka histeria :lup:

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Mój mąż bardzo czesto gada przez sen, tzn. najczesciej jest tak, że coś go tam obudzi i wtedy gada różne dziwne rzeczy, najczęściej związane z pracą. A dzisiaj ok. 2 w nocy powiedział mi, że chciałby mieć ze mną dzieci. Myślałam, że ómrę:hahaha:

:sofunny: :sofunny: no nie moge, posikalam sie ze smiechu!!! Powiedzialas mu o tym?
:hahaha:

Powiedziałam, był przerażony:Psoty:

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczynki:)
Moje sloneczko wlasnie spiunia takze ja zasiadam do Was z herbatką:)) Zapraszam jakby co:D chodz wiem ze Wy jestescie kawusiowe mamcie:))
Ogarnelam z rana troche chatke takze etraz sie lenie...i powiem Wam ze siedze w domu dopiero 2 tydzien ale juz mam dosc tego lenistwa.......okropnie to meczace!!
Weekend minal u nas spokojnie, w sobote mielismy piekna pogode takze pol dnia spedzilismy na spacerku:) chcialam przy okazji kupic Matiemu buty ale neistety nic nie ma:(( a jeszcze tylko to mi brakuje bo reszte juz mam:) no nic musze polowac dalej!!
Mateuszek smiga juz sam jak nie wiem, chodzi sobie gdzie chce nie no i nauczyl sie juz sam wstawac takze juz wcale nie chce raczkowac:)
Mei witamy u Wrzesnióweczek!! pisz jak najczesciej!! a co do twojej trudnej sytuacji to zostaje Ci niestety chyba tylko sąd:(
Magda fajnie ze sie udalo Wam gdzies wyskoczyc, odregowac szara codziennosc:) moze tez namowie meza na ten film do kina:)) i powodzenia z P. to napewno chwilowy kryzys i wszytskos ie jakos pouklada!
Andzia fajnie ze wczoraj wszystko sie udalo! A co do zachowania Stasia to mysle ze byl poprostu zazdrosny tym ze wiekszosc pewnie zwracala uwage na dziewczynki a nie na Niego i w taki sposob chcial pokazac ze to jest swieto i on tu jest najwazniejszy!!
Cafe ta niania to jakas porabana jest!! jak ona bedzie iedys potrzebowac niani dla siebie niech wlasnie trafi na taka co zachowuje sie jak ona i wtedy moze zrozumie co robila!! ehhh szkoda slow!!
Anielinka zdrowka dla Amelki! i zycze szybkiego pogodzenia sie ze swoim menem:)
Justynka ja tez mam zamiar isc z moim synkiem na basen, ogolnie kocha wode takze ciekawa jestm jak sie bedzie zachowywal:)
Wybaczcie jesli kogos pominelam:)

Odnośnik do komentarza

o hej Cafe:))
a co to dzis taki zły nastrój u Ciebie?? mówia że jaki poniedziałek taki cały tydzień!! także prosze mi tu o usmiech!!!!
Ja wykorzystalm chwile ze mały mijeszcze spi i umylam se wloski i zamiast je teraz suszyc to siup do Was:)
Cafe powiedz mi prosze jesli oczywisie chcesz i mozesz jestes zadowolona ze swojego sklepu, kreci sie to jakos? bo ja ostatnio dosc powaznie zastanawiam sie aby otworzyc sobie cos takiego ale tylko z odzieza dla dzieciaczkow i sama nie wiem czy jest sens i jak to sie w ogole do tego zabrac....

Odnośnik do komentarza

tynia powiem tak....ogolnie nie jest zle....tylko strasznie to wszystko czasochlonne...
ja jeszcze dojezdzam wiec tymbardziej
dalismy sobie rok i podejmiemy decyzje co dalej
niestety pracuje baaaardzo duzo no ale wiadomo,jak chce sie zarobic to trzeba sie napracowac
dodatkowo sprzedaje wsrod znajomych,znajomych znajomych wiec i w domu pracuje ,bo niejednokrotnie trzeba np wyslac komus cos....no i tez dzialam na allegro .... jest co robic ale jestem u siebie ,co dla mnie jest baaardzo istotne

Odnośnik do komentarza

Witam i ja:)
Kuba właśnie zasnął, a więc mam chwilkę... zęby mu chyba dają w kość... marudzi i wszystko gryzie... no ale kiedyś muszą te jego zębole wyjść... Dzisiaj Kuba w nocy ślicznie pospał, nie dość, że u siebie w łóżeczku to jeszcze spał do 7:30:))

Mei ja myślę tak samo jak dziewczyny... tylko chyba sądownie możesz to wszystko uregulować... przykra sytuacja:( trzymam kciuki żeby wszystko się poukładało!!
Magda fajnie, że zaliczyliście kino... my ostatnio, byliśmy w kinie jak ja byłam w ciąży i pewnie jeszcze długo nie pójdziemy.... szkoda tylko, że między wami nadal nieciekawie... mam nadzieję, że zacznie wam się w końcu układać :Całus:
Cafe super, że siostra będzie pomagała w opiece nad Olkiem... przynajmniej nie będziesz się musiała denerwować z powodu nieodpowiedzialnej niani...
Tynia ja też miałam problem z butami dla Kuby. Na szczęście udało mi się kupić na allegro:)
Rena, Beata gdzie wy się podziewacie???????

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia
Mój mąż bardzo czesto gada przez sen, tzn. najczesciej jest tak, że coś go tam obudzi i wtedy gada różne dziwne rzeczy, najczęściej związane z pracą. A dzisiaj ok. 2 w nocy powiedział mi, że chciałby mieć ze mną dzieci. Myślałam, że ómrę:hahaha:

:sofunny: :sofunny: no nie moge, posikalam sie ze smiechu!!! Powiedzialas mu o tym?
:hahaha:

Powiedziałam, był przerażony:Psoty:

:36_1_21::36_1_21::36_1_21: K. widocznie podświadomie odczuwa jakieś braki jeszcze;)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...