Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mai witaj! I pisz, pisz, pisz ... Napisz cos o Filipku i o Tobie :)

Cafe ale macie przeboje z ta niania. Przesadza!

Andzia wspolczuje nocy! Co sie stalo, ze dzieciakie nie spaly? Moze nadmiar wrazen w dzien??!!
Stasinka wczoraj widzialam i potwierdzam, ze jest boski. Od nas punkciki tez na pewno beda :)

A u nas nocka ok! Co prawda juz przed 24 mlody przywedrowal do nas i balam sie, ze bedzie nicka przegrana przez zeby, ale nie bylo zle. Krecil sie okropnie, ale obudzil sie o 5.30, wiec bez dramatu.

A ja jak na razie w domu! JAk mi dziwnie samej siedziec. MAm dzisiaj szkolenie, ale dopiero o 10, wiec szybciutko sobie wszystko przygotowalam i myk do Was. Taaak mi sie nie chce tam isc - wolalabym w pracy siedziec. Ale co zrobic ...

Odnośnik do komentarza

Cześć Magda:)
Ja nie mam pojecia co sie stało, Zośka piła w nocy mleko co 3h, jak noworodek. Probowaliśmy dawac wode, nosic, tulic, gdzie tam-darła sie jak opetana. Mam n adzieje, ze to tylko chwilowe i wróćimy do starych nawyków. Wiecie, jak się człoweik przyzwyczai, że od 20-tej ma cisze nocną, to pózniej byle szmer wyprowadza z równowagi:Niewiniątko:A gdzie dopiero takie akcje:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Tak, mlody u tesciowej. Dzisiaj dosyc dlugo, bo do 15.30 :(
A szkolenie mam co czwartek - konczy sie testem, wiec trzeba triche uwazac. A jest tak nuuudno :(

Jak szczescie, ze moje mlode sie nie bdzi na zarelko w nocy. Po calym roku nocnych pobudek i ciaglego cycania teraz jest spokoj (odpukac). Nawet jak sie obudzi to wystarczy go przytulic i tyle.

A Olek od poczatku wyprzedzal reszte naszych maluszkow. Naprawde juz taki dojrzaly :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...