Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

u nas nadal balagan.....balagan to malo powiedziane ale przez totalny brak czasu nie moze sie z tym uporac....dzisiaj jeszcze do olkowego pokoju wtargalismy kanape ....
z wieksza ogarnelam a jutro mam zamiar skonczyc(juz to widze)
poza tym olek zaskakuje mnie z dnia na dzien....rozumie wszsytko co do niego mowimy....sam przynosi buciki ,kurtke itd jak idziemy na spacer
mowie do niego:jest kupak? a on leci po pieluche:)
coraz lepiej tez wychodzi mu samodzielne jedzenie
no i od dzisiaj zaczynamy konsekwentnie ze spaniem tylko i wylacznie w lozeczku:)
aaaaaaa i odpukac od kilku dni nie ma w nocy mleka....nie dajemy i juz....dostaje wode(czasem wlanie dobre 150ml!) i jakos wystarcza

Odnośnik do komentarza

Hej,
u mnie dzień jakiś taki nijaki, właśnie skończyłam sprzatac, K. pojechał na polowanie. Dziewczyny zasmarkane, w dodatku trochę pokasłują, więc nie wiem, czy pojdę jutro z nimi na mszę na cmentarz.
Ach...znowu jakiś dół mnie łapie...

Vercia :Całus: Trzymam mocno kciuki, żeby dyrektor dał się przekonać. 3 tygodnie to nie tak dużo, może nie znajdą nikogo przez ten czas. Wyobrażam sobie, jak musi CIę to dołować!!!
Gosia co to za strucla? Poprosze kawałek:)
Magda cudny Michał, śliczna ta foteczka jesienna, ja nie mam zadnych, zawsze zapomne aparatu.
I wielkie brawa dla chrześnicy!!!
Cafe brawo dla Olka!! Moje zołzy juz tez wszystko rozumieja, na hasło spacer biegną do szafy po kurtki i buty, a jak wołam obiad, to leca po śliniki:) Pokazują juz tez wszystkie zwierzątka w książeczce. Fajnie patzrec na takie małe kakaludki, jeszcze rok temu nie robiły nic poza kupą i spaniem:D
Anielinka boooooooska AMelka, ja tez chce czesac takie kity!!!

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda michalek jest zarąbisty!:36_3_15:
i fryzura suuuper...a jak w ogole zareagowal na obcinanie?

A dziekujemy :) Dzisiaj porobilismy pare fotek, bo juz dawno aparatu nie wyciagalam. Obcinanie zniosl dzielnie. Nie krecil glowa, siedzial spokojnie u mnie na kolanach, ale ... dostal do reki walki do wlosow :hahaha:

A Olek jest niesamowity!!!! Tyle juz rozumie! Jestem pod wrazeniem. Ale on od poczatku to taki madralinski :)
Kiedy zobaczymy fotki pokoiku?

Odnośnik do komentarza

A dzisiaj byli śmy na długaśnym spacerze, oszliśmy min. na mogiły, gdzie leżą Kosynierzy, a później na grób żołnierzy z II wojny światowej. Opowiadałam Stasiowi o wojnach, o Wiośnie Ludów, słuchał wszystkiego z przejęciem, zadawał mnóstwo pytań, zapaliliśmy świeczki, a na koniec zapytał: A kiedy będzie następna wojna, bo ja też chciałbym walczyć:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

andzia
A dzisiaj byli śmy na długaśnym spacerze, oszliśmy min. na mogiły, gdzie leżą Kosynierzy, a później na grób żołnierzy z II wojny światowej. Opowiadałam Stasiowi o wojnach, o Wiośnie Ludów, słuchał wszystkiego z przejęciem, zadawał mnóstwo pytań, zapaliliśmy świeczki, a na koniec zapytał: A kiedy będzie następna wojna, bo ja też chciałbym walczyć:Zakręcony:

O kurcze! Musze chyba sobie poprzypominac wszystko zanim Michał nie podrosnie :)
Stasiu juz w takim wieku, ze wojny itp beda dla niego bardzo interesujace. A jeszcze jak ma taka madra mamuske ...

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
A dzisiaj byli śmy na długaśnym spacerze, oszliśmy min. na mogiły, gdzie leżą Kosynierzy, a później na grób żołnierzy z II wojny światowej. Opowiadałam Stasiowi o wojnach, o Wiośnie Ludów, słuchał wszystkiego z przejęciem, zadawał mnóstwo pytań, zapaliliśmy świeczki, a na koniec zapytał: A kiedy będzie następna wojna, bo ja też chciałbym walczyć:Zakręcony:

O kurcze! Musze chyba sobie poprzypominac wszystko zanim Michał nie podrosnie :)
Stasiu juz w takim wieku, ze wojny itp beda dla niego bardzo interesujace. A jeszcze jak ma taka madra mamuske ...

Zdawałam maturę z historii, więc coś tam pamiętam:Oczko:

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Hmmm, ja tez zdawalam mature z historii :lup: I NIC nie pamietam :)

i ja zdawalam z historii i tez nic nie pamietam:36_19_1:

To radzę sobie coieco przypomnieć, bo już niedługo zaczną się pytania:)
Ja tez czesto musze szukać odpowiedzi w internecie, zwłaszcze jak Staś pyta o jakieś zwierzaki, gdzie żyją, co jedzą itd.-niby takie proste, ale w większości nie wiem:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
magda_79
Hmmm, ja tez zdawalam mature z historii :lup: I NIC nie pamietam :)

i ja zdawalam z historii i tez nic nie pamietam:36_19_1:

To radzę sobie coieco przypomnieć, bo już niedługo zaczną się pytania:)
Ja tez czesto musze szukać odpowiedzi w internecie, zwłaszcze jak Staś pyta o jakieś zwierzaki, gdzie żyją, co jedzą itd.-niby takie proste, ale w większości nie wiem:Nieśmiały:

no ja licze na internet:)

Odnośnik do komentarza

Wszystkie się żegnają, a ja się Witam:)
u mnie dzień zalatany chyba jak w każdą sobote, bo zawsze sprzątanie, gotowanie i zakupy pochłaniają mi duuużo czasu:)

Andzia brawa za dobrą pamięć, ja zdawałam mature z geografii, ale czy ja coś pamiętam...hmmm zobaczymy jak Amelka zacznie pytania zadawać :Oczko:
Amelka chyba taka jak Michał strasznie się tuli, buzi daje, ale też i dużo rozumie, a od wczoraj sama wchodzi do brodzika i na łóżko w sypialni :Szok:

Magda brawa dla chrześnicy, pewnie to cudowne uczucie patrząć na bliską osobe jak osiąga sukcesy:)...Michałek śliczny w nowej fryzurce, zdjęcie z parku cudne, ja byłam wczoraj w lesie to zaraz też wrzuce fotke:)

Cafe to pieśc ten pokoik Olkowy i pokazuje jak najszybciej fotki :Oczko:...a ja miałam wam pokazać też fotki salonu, ale ciągle brak mebli, a to dlatego że mój małż nie ma czasu żeby je poskładać :grrrrrr:...

Veronica mam nadzieje że wszystko się uda z praca i że nikogo nie przyjmie dyr. na twoje miejsce, trzymama kciuki!!!! pogońcie katarzysko precz!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...