Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia niech ta wena wróci!!!
Vercia strasznie współczuje, domyślam sie, jak CIe to wszystko dobiło!!!
Fanie, ze firma G. sie rozwija, szkoda tylko, ze Waszym kosztem:Całus:
Mam nadzieje, ze juz jutro będziesz w lepszym nastroju.
Anielinka super, ze udało sie wyspac, my zawsze byłyśmy nocnymi markami, a ja od poniedziałku tez padam przed północa, chyba coś z ciśnieniem:) Albo zmęczenie materiału nas dopadło!!!
Magda super, ze udało sie załatwic opieke na jutro. Tesciowa cos mowiła o fryzurze?

Odnośnik do komentarza

Witam kochane!!:Całus:
Magda naparwdę nie ejst tak źle z tą fryzurką.
Andzia wrzucę w wolnej chwili.
Anielinka ja padam o 22, tez pewnie z powodu przestawionego czasu.
Wrócił G. , wczoraj cały dzień wyłam, nie tak sobie wyobrażałam wychowywanie dziecka, nie dość, ze sama siedze to jeszcze nie mam na kogo liczyć!! Porażka! Jakiekolwiek dyskusje na temat podjęcia tej pracy kończyły się klęską. I ciągle to samo, on jest za mały, wystarczy, że mnie ci agle nie ma w domu, z dziecka zrobisz sierotę....ehhhh....a tak mi żal tej posady, myślę, że już takiej w zyciu nie dostanę....wiem smucę ale już nie wyrabiam z tym wszystkim...nawet nie powiedziałąm o aparacie.....

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!!
frekfencaja przerazająca :Niespodzianka: :Niespodzianka: :Szok:
Magda naprawde nie jest tak źle z fryzurką Michałka, jeszcze troche i odrosną, a wtedy wybierzecie się do fryzjera i zrobi mu "męską" fryzurke :Oczko:
Veronica współczuje ci że nie masz w nikim wsparcia i pomocy, napewno G. chce dla Was dobrze że chce powiększyć działalność, ale i niech pomyśli o Tobie że musisz cały czas z Marcelkiem siedzieć, a nie wspomne o pracach domowych :Całus:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

u nas nocka w miare, pobudka o 2.30 na mleko a pozniej spała do 7, przez tą zmiane czasu, zamiast wstawać o 8 wstaje o 7, mam nadzieje ze jej się to przestawi, bo dla mnie ta godzinka snu to dużo:)
pogoda dziś nie najgorsza, nie pada i gdzieś słonko się przedziera zza chmur..

a my dzią z Amelką na 13.30 jedziemy na echo serca do kardiologa, mieliśmy termin na grudnia, ale moja mama załatwiła po znajomości na dziś, mam nadzieje że będzie wszystko ok...mam troche stracha, bo pewnie będzie marudzenie, albo i płacz, nie wiem nawet na czym polega to badanie :Niespodzianka:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny.
rzeczywiscie frekwencja jakas nie za dobra...

ja juz po dwoch dniach szkolenia i dzisiaj wolne, jak olek wstanie jedziemy na zakupy....olek ma jakies dziwne czulenie od jakiegs czasu i chyba to na proszek do prania, tesciowa przywiozla mi niemiecki i chyba jest za mocny musze kupic jakis polski....

veronika szkoda tej pracy, ja to narzekam na prace na zmiane ale nie wyobrazam sobie siedziec w domu caly czas z dzieckiem....

anielinka bedzie wszytsko dobrze, nie przejmuj sie tak i nie stresuj....

ja wlsanie mysle co zrobic na obiad, nie mam ostatnio juz pomyslow....

a wlasnie olek juz zaczyna chodzic przejdzie przez caly pokoj oczywiscie jak mu sie nigdzie nie spieszno bo jak cos zobaczy to na czterech leci bo szybciej :)

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam:)

Ja od rana jestem ta wku*#$^%&:comp_ihate:!!!! Mam już wszystkiego dość!!! Przez to przestawienie czau Kubie się wszystko pokręciło! Ostatnie dwa dni obudził się o 4!!!!!! Czasami zdąży mu się przysnąć jeszcze na troszkę, ale to jest taki już sen, że byle szmer go budzi:o_noo:!!!! Przemarudził całe rano, żeby paść na rękach przed 11 już, a zawsze chodził na drzemkę o 12... Nie wiem czy wytrzyma do wieczora... Co najgorsze to nawet nie mam nadziej na to, że Kubie się to odmieni, bo on po prostu jest nastawiony na jedną godzinę i o którejkolwiek idzie spać i tak budzi się zawsze o tej samej... Zresztą jak go położyć później spać jak on rano od 4 na nogach???????????????? Jestem tak nerwowa, że masakra:/ :36_2_16:
Marzę o tym, żeby iść do pracy... Jak nie to na głowę dostanę:temperature:.... jak nic!!!!

Justynka ja nie mam kota...
Anielinka echo serca to jest coś takiego jak usg, a więc na pewno Amelcie nie będzie nic bolało! Trzymam kciuki, żeby nie bała się tego wszystkiego i nie płakała!
Vercia szkoda, że nie możesz skorzystać z tej oferty pracy! Rzadko kiedy Urząd Pracy ma do zaoferowania taką ciekawą ofertę:/
Magda najważniejsze, że włosy odrosną;)
Rena gdzie ty się podziewasz????

Odnośnik do komentarza

........ale pustki:Niespodzianka:
Gosiamm tulam mocno, może Kubie przejdzie wszystko i będzie ok!! U nas dla odmiany nocka ok i marcel w swoim wyrku spał.
Anielinka powodzenia na badaniu i na pewno wszystko będzie ok!:Całus:
Justynka ja mma kotka ale na warsztacie, w domu nie.
My jesteśmy już po obiedzie, mały tak wsuwal dzisiaj, aż nie mogłam się napatrzeć na niego:whistle:
Zdązyłam też umówić się na rozmowę do dyr. szkoły...i tak pewnie w urzedzie znowu będą intensywnie szukać mi pracy bo jestem na kuroniówce...a lepiej jest mi nie płacić...
Wychodzicie gdzies na zabawę andrzejkową? Dzisiaj dzwoniła do mnie kumpela i pytała się jakie mamy plany...a my nie mamy żadnych...wcale się nie zdziwię jak mój G. pojedzie w trasę...

Odnośnik do komentarza

Usiadłam sobie na chwilkę z kawką do was... Trochę mi lepiej... Próbuje się nie stresować, ale ogólnie czuje, że jakaś deprecha nadciąga... albo to "tylko" napięcie przedmiesiączkowe:/ Ogólnie rzecz biorąc agresywna jestem...:36_6_9:
My już po obiedzie... nie miałam weny i ochoty żeby coś robić ale coś trzeba było wymyślić ale trudno było bo mamy takie pustki w lodówce,że masakra:36_2_16:
Po kawie biorę małego i zmykamy na zakupy....

Magda czy ja mówiłam, że Yoko jest spokojna??? Cofam wszystko co powiedziałam :hahaha: Biega, lata i wszystko roznosi;)

Odnośnik do komentarza

czesc kobitki

vercia bidulo...ale sie nameczylas a z pracy szczerze na twoim miejscu bym nie rezygnowala,skoro moze sie taka propozycja nie powtorzyc-moze uda sie jakas nianke zorganizowac na te kilka godzin?
magda......przezylam szok.... no normalnie mnie mam slow:36_19_1: michas jest przystojniacha wiec i tak jest cuuuuudny ale sam fakt....w ogole jak mozna pomyslec zeby bez konsultacji z wami obciac wlosy???:lup:
goska gon smutki gon.....buziaczki
justynka bardzo mozliwe ze po proszku i brawo dla olka:brawo:
anielinka na pewno bedzie wszsytko dobrze,daj zanc koniecznie co i jak
andzia super,ze udalo ci sie wyrwac na 2 godzinki,no a K sie spisal:36_2_25:
rena????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...