Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie::(:
Marcel poszedł spać ze mna o 23 i spalismy do 9. Całą noc si e rzucał jak wariat.Rano temp. , smarki już gęste i pokasłuje ale pewnie te gile spływaja po gardle i dlatego jest kaszel. Podałam nurofen, otrivin, calcium, drosetux...bidulek ma humor i się bawi ale przeraża mnie weekend.:Histeria: Dzisiaj dzwoniłam do przychodni o 8 rano nie było juz miejsca na dzisiaj do lekarza:Szok: od razu zapisałąm młodego na poniedziałek. Ze mna też nie lepiej, mam temp. i katar w dalszym ciągu.
Magda super, że nocka przespana!
Andzia tulę mocno!

Odnośnik do komentarza

Ciagle mysle o tym, ze za kilka godzin do domu i w koncu weekend. Dobrze, ze pracy mam mnostwo ostatnio to przynajmniej czas szybciej leci.

Dzisiaj czeka mnie segregacja rzeczy malego. Co prawda 2 wielkie torby jego malych ciuszkow oddalismy do pogotowia opiekunczego dla noworodkow, alem usze cos jeszcze odlozyc. Mojemu kuzynowi za pare dni rodzi sie dziecko. Bieda tam straszna. On ma juz ponad 40 lat i ma 2 dzieci, a jego obecna babka 3 z poprzedniego zwiazku. Mieszkaja gdzies na wiosce i nic nie maja. Moj tata jedzie w niedziele do jego mamy, wiec podrzuci to co odloze.

Odnośnik do komentarza

Magda wiesz ile ja mam ciuchów do sprzedania? No obłed. 3 wielkie szuflady popranych, poprasowanych, w większosci pofoczonych rzeczy-które Zośka dziś namiętnie po pokoju rozrzucała. I nie mogę się za to zabrać. A te szuflady chętnie bym wykorzystała do czegoś innego. No leń ze mnie:Nieśmiały:

CIężka sytuacja u kuzyna.
Ja też dużo ciuchów daje do pracownika mojego taty, też mają 4-kę dzieci i się nie przelewa. Ale bardzo mili i sympatyczni ludzie, zawsze bardzo się cieszą jak cośzawieziemy!!!

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u nas nocka super, Amelka tak grzecznie spała bez rzucania się, nawet na mleko nie obudziła się o 1 tylko przed 7, dałam jej i poszłyśmy dalej spać do 9:))
Magda no ja już myślałam że Michał tylko wode pije na wieczór hihihi :Oczko: super że i u was nocka przespana...
Veronica współczuje tej choroby u was i do tego jeszcze szkoła :Padnięty:.... a ty tą szkołe masz co tydzień? czy jak?
Andzia i jak dziewczyny jeszcze śpią? Amelka śpi dopiero 40 minut, mam nadzieje że jeszcze troche pośpi, chciałam ją przestawić ze snem, bo skoro i tak ma jedną drzemke to chciałabym żeby poszła spać tak o 13, wtedy nie było by może takiego marudzenia pod wieczór, ale za cholere się nie da, bo już koło 11 zaczyna marudzić że chce spać :Niewiniątko:
a ja dla Amelki ugotowałam dziś krupnik, a dla nas jak zwykle pustka w głowie...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

a mnie dziś tak okropnie boli kręgosłup że wymiękam, aż mi się ryczeć chce bo to taki uciążliwy ból że szok, a do tego przecież trzeba małego kllocka dzwigać, a o schylaniu już nie mówie...prawdopodobnie to co mnie boli to rwa kulszowa, bo moja mama miała takie same objawy, poszła do lekarza i dostała serie zastrzyków, jakieś tabsy i przeszło jej jak ręką odjął, chyba się wybiore po niedzieli do lekarza, bo już tyle czasu to mi dokucza że mam już dość!!! :Kiepsko: :Kiepsko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anileinka współczuję bólu, ja miałam rwę kulszową 3 tyg do porodu...masakra...wiem jak boli!!
Gadzina już 3 raz podchodzi do drzemki, zasnął ale nie wiem czy nie na 10 minut:Wściekły:Zrobiłam obiad, młody spakowany, muszę jeszcze ogarnąć podłogi i siebie. Mam na 16 do 21. Jakieś pół godz. drogi w jedną i drugą stronę. Wyjeżdzamy po 14. Muszę jeszcze zrobić zakupy i podrzucić do domu, G. dopiero w drodze do domu. Ma 200 km. :Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...