Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andziula ty to naprawdę powinnaś gdzieś sobie wyjechać, odpocząć i nabrać dystansu... Wiem, wiem... łatwo powiedzieć...
Mogę Cię pocieszyć, że ja powoli zaczynam odliczać kiedy to Kuba pójdzie do przedszkola :lup: Wiem, wiem wyrodna matka ze mnie;) Z jednej strony chciałabym drugie dziecko, a pierwsze w myślach już do przedszkola wysyłam;))))

Odnośnik do komentarza

Andzia sił niezmi iennie, obyś w końcu odetchn eła....U nas jakaś masakra!!:Glass: Marcel ma temp, lei jemu z nosa, marudzi, jęczy.....zwariuję chyba!!!Rano była kumpela i zaproponowała opiekę na jutro, w sumie to mam po drodze do Leszna i bardzo się cieszę!! Juz bawiła marcela, więc będę zupełnie spokojna!! Zdązyłam tez odwiedzić moje eurosieroty w domu....na chwilę zostawiłam u wujka marcela i poleciałam do fryzjera, który jest zaraz koło bloku. Kupiłam farbę w drogerii i będę się malować....najgorsze, że marcela rozkłada::(: Mam wyrzuty, musze go zostawić i jeszcze chorego a przede mną caaaaaaly weekend.:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Widzę ruch jak w Paryżu na wsi:Psoty:
Vercia dobrze, że chociaż Ty frekwencje podnosisz:D

Dzięki za linka, sukieneczki super, ale ja mam podobne jeansowe. Gdyby kolezanka cos jeszcze wrzuciła, to daj znac. Ciężko kupic coś używanego dla bliźniąt.
Super, że znalazła się pomoc, oby Marcelka nic nie rozłożyło. Ja bym podała jeszcze nurofen, bo ma też działanie przeciwzapalne.

A z eurosierot sie uśmiałam:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem
Andzia duuuuużo sił dla Ciebie!!! :Całus: kurcze ja to ciągle Cię podziwiam, jak mi ta moja jedna gadzina marudzi to zaraz sobie myśle o Tobie i naprawdę bardzpo cię podziwiam!!! Wczoraj Amellka poszła 2 razy na drzemke w ciągu dnia i szalała do prawie 23 :Padnięty:, dziś miała jedną drzemke i strasznie popołudniu marudziła, ale za to poszła spać już przed 20...chyba wybieram tą drugą opcje :)
Veronica dobrze że znalazłam opieke dla Marcelka, zdrówka dla niego i oby jutro było lepiej, ja bym też podała nurofen...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...