Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorowo:)
Kuba śpi... coraz mniej podoba mi się ten jego kaszel:/ zobaczymy co będzie w nocy....

Andzia ja ci się nie dziwię, że chciałabyś gdzieś wyjechać... My ostatnio dostaliśmy zaproszenie na sylwestra i wiązało by się to z tym, że dwa dni spędzilibyśmy bez Kuby i powiem wam, że może jestem wyrodną matką ale coraz bardziej podoba mi się ten pomysł;) z jednej strony smutno mi, że być może będę musiała go zostawić, a z drugiej strony, to bardzo bym chciała w końcu gdzieś się wyrwać...

Magda, a może Michałek dostaje "szału" w domu po powrocie od teściów bo cieszy się, że jest w domu??? Powiem ci, że my już nie raz z P. zauważyliśmy, że jak np nie ma nas parę dni w domu, albo chociaż spędzamy kilka godzin u moich rodziców, gdzie Kuba wszędzie chodzi itp - niby ma dużo ruchu, to jak wróci do domu to tak jakby nie mógł się nim nacieszyć... chodzi po wszystkich pokojach, ogląda wszystkie zabawki... taki stęskniony za domem, że szok... Trochę zagmatwałam, ale mam nadzieję, że rozumiesz;)

Vercia dziękuję za pomysły na sałatki:) na pewno wykorzystam:)

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Witam wieczorowo:)

Magda, a może Michałek dostaje "szału" w domu po powrocie od teściów bo cieszy się, że jest w domu??? Powiem ci, że my już nie raz z P. zauważyliśmy, że jak np nie ma nas parę dni w domu, albo chociaż spędzamy kilka godzin u moich rodziców, gdzie Kuba wszędzie chodzi itp - niby ma dużo ruchu, to jak wróci do domu to tak jakby nie mógł się nim nacieszyć... chodzi po wszystkich pokojach, ogląda wszystkie zabawki... taki stęskniony za domem, że szok... Trochę zagmatwałam, ale mam nadzieję, że rozumiesz;)

To chyba nie to! Wiem kiedy sie cieszy, ze jest w domu. A to jest szal. Tym bardziej, ze tesciowa najpierw mowi, ze on caly czas lazi, a potem wygaduje sie, ze ona gotuje, a on siedzi w wozku :lup:

Odnośnik do komentarza

magda_79
gosiammm
Witam wieczorowo:)

Magda, a może Michałek dostaje "szału" w domu po powrocie od teściów bo cieszy się, że jest w domu??? Powiem ci, że my już nie raz z P. zauważyliśmy, że jak np nie ma nas parę dni w domu, albo chociaż spędzamy kilka godzin u moich rodziców, gdzie Kuba wszędzie chodzi itp - niby ma dużo ruchu, to jak wróci do domu to tak jakby nie mógł się nim nacieszyć... chodzi po wszystkich pokojach, ogląda wszystkie zabawki... taki stęskniony za domem, że szok... Trochę zagmatwałam, ale mam nadzieję, że rozumiesz;)

To chyba nie to! Wiem kiedy sie cieszy, ze jest w domu. A to jest szal. Tym bardziej, ze tesciowa najpierw mowi, ze on caly czas lazi, a potem wygaduje sie, ze ona gotuje, a on siedzi w wozku :lup:

To może faktycznie we wózku siedzi... powiem ci, że Kuba jakby ktoś go tak bez jazdy w domu do wózka posadził to po 5 minutach, jak nie szybciej byłby taaaaaaaki alarm, że głowa mała;)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Gosia ale super, ze macie jakies plany na sylwestra!!! A to wyjazd gdzies dalej?
My nie mamy pojecia co bedziemy robic. Pewnie zostaniemy w domu :(

Nam kuzyn P. zaproponował, że mamy przyjechać do nich... Oni mają mieszkanko i tam chcą zrobić imprezkę za bardzo dla dzieci to tam nie będzie warunków, bo mieszkanko małe, no a głośno pewnie będzie...

Odnośnik do komentarza

gosiammm
magda_79
Gosia ale super, ze macie jakies plany na sylwestra!!! A to wyjazd gdzies dalej?
My nie mamy pojecia co bedziemy robic. Pewnie zostaniemy w domu :(

Nam kuzyn P. zaproponował, że mamy przyjechać do nich... Oni mają mieszkanko i tam chcą zrobić imprezkę za bardzo dla dzieci to tam nie będzie warunków, bo mieszkanko małe, no a głośno pewnie będzie...

I super! A co z Kubą? Do Twoich rodziców???

Odnośnik do komentarza

magda_79
gosiammm
magda_79
Gosia ale super, ze macie jakies plany na sylwestra!!! A to wyjazd gdzies dalej?
My nie mamy pojecia co bedziemy robic. Pewnie zostaniemy w domu :(

Nam kuzyn P. zaproponował, że mamy przyjechać do nich... Oni mają mieszkanko i tam chcą zrobić imprezkę za bardzo dla dzieci to tam nie będzie warunków, bo mieszkanko małe, no a głośno pewnie będzie...

I super! A co z Kubą? Do Twoich rodziców???

No właśnie kombinujemy... może ktoś od P. by przyjechał... bo teraz to nie tylko opiekę dla Kuby musimy kombinować, ale też do suczki naszej;)

Odnośnik do komentarza

Obejrzałam MjM w między czasie gotując rosół. Babcia mi dzisiaj przywiozła 3 kurczaki i nie miałam tyle miejsca w zamrażalce, wiec siłą rzeczy musiałam.
Ogólnie masakra, dziewczyny są taaaakie marudne, nie potrafi ani sekundy się niczym zainteresować. W dodatku Marysia wciąż z gorączką, popołudniu spadła po nuroffenie, ale po godznie wróciła. Jak do jutra się nic nie poprawi, to lekarz. OStatnio jak gorączkowały na zęby, to szybko można było tą tempkę zbić, a teraz nie::(:

Odnośnik do komentarza

gosiammm

Dziewczyny macie może jakieś fajne przepisy na surówki??

Gosia ja najczęściej robię sałata, rucola lub kapusta pekińska, do tego pomidor, ogórek i to co mam w lodówce-papryka, czerwona cebula, oliwki, rzodkiewki itp.+sos-najczęściej kupny.
Z innych, które mi na szybko przychodzą do głowy:

por pokrojony w półkrążki, puszka kukurydzy i pomidory pokrojone w ósemki, sól, pieprz, oliwa

marchewka starta+pokrojone w kostkę pomarańczo+sukier

kiszona kapusta+starte jabłko+starta marchewka+cebula+zielona pietruszka+oliwa+cukier+sół i pieprz

Jak sobie coś przypomnę, to dam znać

Odnośnik do komentarza

veronica_20

Andzia na pewno przyda się chwila oddechu od codzienności. Może podrzuć dzieczyny mamie na weekend i wyparuj do jakiejśkumpeli albo gdzie indziej? Na pewno codzinna monotonia zabija każdego. Ja i tak:o_master2: przed Tobą , ja marudze przy marcelu a ty masz potrójny obowiązek.

magda_79
Andzia wspolczuje tej codziennosci i trudu zajmowania sie trojca. Szkoda, ze K. nie stara sie tego zrozumiec. Powinien sam wyslac Cie gdzies na weekend. Tak naprawde to nawet i dla siebie, bo wtedy to i Wasze relacje beda fajniejsze.

gosiammm

Andzia ja ci się nie dziwię, że chciałabyś gdzieś wyjechać... My ostatnio dostaliśmy zaproszenie na sylwestra i wiązało by się to z tym, że dwa dni spędzilibyśmy bez Kuby i powiem wam, że może jestem wyrodną matką ale coraz bardziej podoba mi się ten pomysł;) z jednej strony smutno mi, że być może będę musiała go zostawić, a z drugiej strony, to bardzo bym chciała w końcu gdzieś się wyrwać...

Oj dziewczyny dziękuję za miłe słowa. Niestety ten samotny wyjazd nie jest taki prosty. Same wiecie, że nie jest łatwo zorganizowac opieke dla jednego dziecka, a gdzie dla trójki. A K. tez jest zmęczony i też potrzebowałby odpoczynku, zapierdziele od rana do wieczora, potem dzieciaki i najczesciej jeszcze do północy siedzi nad papierami. Musimy to jakoś przetrwać:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!!
a ja dziś byłam w mieście 3 godzinki i to sama :Śmiech: mama mi zaproponowała ze zostanie z Amelką, a ja żebym sobie polatała po sklepach, tak się ucieszyłam...:Oczko: ale powiem Wam że jakoś mi bez niej było dziwnie, cały czas myślałam o niej, bo ostatnio ją mamie zostawiłam to jak miała 2 miesiące... no ale jak wróciłam to Amelka nakarmiona, przebrana, była na spacerku- czyli wszystko ok... a jak weszłam to widać było że za bardzo się za mną nie stęskiła w przeciwieństwie do mnie..hihi

Andzia odpoczynek by ci się bardzo przydała, no ale masz racje że trudno znaleźć pomoc do 3 dzieci...
Gosia super że macie już plany sylwestrowe, ale po dzisiejszym wyjeździe do miasta to bym niegdy jej nie zostawiła na 2 dni, bo bym chyba zwariowała z tęsknoty...wiem, wiem, wariatka jestem i to uzależniona od swojego dziecka :lup:
Veronica zdrówka dla ciebie!!!!
dziewczyny dzięki za przepisy na surówki, niektóre napewno wykorzystam:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...