Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia przy naszym wózku chociaż daszek jest i folie można założyć i od bidy do sklepu wyjechać... a przy tym naszym zastępczym, ani daszku, ani folii przez to nie szło założyć:/ Jak ja się cieszę!!!! Kuba pewnie też się ucieszy, bo tamtym nie chciał jeździć... jakiś niewygodny, kwikał stękał i co ino... A spacer na alarmie to nie spacer zwłaszcza, że Kuba ma takie decybele, że pół miasta go słyszy (niektóre miały to szczęście usłyszeć Kuby siłę głosu w niedziele;)

Odnośnik do komentarza

a my juz po szczepieniu. Michał okazal sie byc bardzo dzielny! Panie go chwalily, bo nawet nie steknal. Zastanawiam sie czy w ogole zauwazyl, ze byl szczepiony :hahaha:
No i nie wazy wcale tak duzo. Myslalam, ze juz 12, a tu niespodzianka: 11 750. Nie jest tak zle :)

A mnie leb zaraz odpadnie z bolu, a nie mam zadnych tabletek :(
Wstawilam mlodemu obiad (chociaz raz nie zje sloiczka :)), pomyslam podlogi i w koncu usiadlam z kawka.
Gadzina spi godzine i nie obrazilabym sie, gdyby pospal jeszcze kolejna :)

Odnośnik do komentarza

a my po spacerze w lesie, normalnie sie spociłam tak cieplo się zrobiło :Szok:

Gosia no to fajnie że już wózek naprawiony, teraz bedziecie mogli dalej pokonywać kilometry :Oczko:

Veronica no to niezły kombinezom wypatrzyłaś:Niespodzianka: ja nie będe szalała cenowo z kombinezonem, mam już upatrzony na allegro całkiem niedrogi kurtka + ocieplane spodnie na szelkach, bo to tylko będe używała jak będziemy szły na dwór na sanki, albo do lasu, a tak na wyjście to już mam płaszczyk ocieplany, do tego spodnie, rajtki pod spód i będzie git :Oczko: tylko musze się zaoparzyć w większą ilośc rajtuzków i bodów na długi rękaw...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinka my z kombinezonem robimy tak jak TY. Michał ma 2 kurtki, wiec kupimy jakis niedrogi dwuczesciowy kombinezon na snieg i tyle.
A co do rajstop to mam na razie 1 pare :hahaha:
Boje sie tylko kupowac na llegro kombinezon, bo nie mam pojecia jakis rozmiar kupc. Obawiam sie, ze 86 bedzie za maly.

U nas tez piekna pogoda. Jak Misiek wsanie i zje to ruszamy na spacer!

Odnośnik do komentarza

Hej,
u nas sie rozpogodziło, wiec zaliczyłyśmy godzinny spacer i odebrałyśmy Stasia. Marudy w wózku juz przysypiały, wiec połozyłam je do łózek, ale nie wierze, ze zasną...
Stasiu póki co ładnie sie bawi, wiec mogłyby chociaz pół godziny pokimac, bo nie ujedziemy do wieczora.
Nie mam dzisiaj sił i nerwów.

Anielinka ja tez musze dokupic rajtek, zima w ogóle najlepiej w dom w samych rajtkach. Wyciągnęłam kilka par po Stasiu, ae juz sa troche poniszczone.
Trzymam kciuki za szybkie wyjscie zebów!!!

Magda super, ze Michał nie płakał, widać ta szczepionka jakaś mniej bolesna::):
A waży tylko 1 kg więcej od zołzów.

Gosia ja tez mam folie do wózka, ale nie lubie jezdzic w deszczu

Odnośnik do komentarza

A u nas jest dzisiaj jeden z tych milych dni kiedy Michał zupelnie nie marudzi. Ani razu jeszcze dzisiaj nie jeknal :) Pewnie zapeszylam, ale co tam i tak jest niezle. Pospal 2 h. Do tego zjadl mamusiowy obiadek :)))
My czekamy na P. i tez skoczymy na spacer.
Pozniej wpadna moi rodzice, zostana z malym, a my pojedziemy na zakupy.

Andzia faktycznie zołzy tylko 1 kg mniej, a wydawaly sie tyyyle lzejsze.

Wzrostu Michał ma 80 cm.

Odnośnik do komentarza

My wróciliśmy ze spacerku:) ale pogoda do bani:/
Andzia ja też nie lubię spacerować w deszczu, ale jak mały tak marudził dzisiaj to bardzo żałowałam że nie mam naszego wózka... mogłabym zmoknąć byle chociaż trochę tego marudzenia nie słuchać...
Magda :brawo: dla Michałka za szczepienie! Dzielny chłopak! A co do marudzenia Michasia, to ja od niedzieli nie wierzę, że Michałek potrafi marudzić! To jest taki słodziak, że brak słów, ledwo człowiek na niego spojrzy a ten uśmiech od ucha do ucha! Kochany jest strasznie!!!
Co do kombinezonów zimowych, to my mamy też dwuczęściowy z cocodrillo, kupiliśmy go na wyprzedaży zimowej jakieś pół roku temu:) wiem wiem ryzykownie, ale stwierdziłam, że jak nie uda się z rozmiarem to sprzedam na allegro:) Ale pasuje idealnie i mamy problem z głowy:)

Odnośnik do komentarza

My dziisiaj bez spacerku....zaliczyłam zakupy z G. i mam juz kombinezon, taki jak chciałam....kupiłam też ocieplane spodnie w h&m...fajne bo na dole mają ściągacze....do etgo czapka, szalik i fortuna poszła....przynajmniej całą resztę amm z lumpka....
Ja w zeszłym roku kupiłam kombinezon an allegro..nawet 2..bo pierwszy był totalnym niewypałem...kosztował jakieś 36 zł...po wypraniu-nie pytajcie co było!!!:Niespodzianka: a drugi coccobello z allegro kosztował ok 100-120 zł i z tego byłam zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Adzia jak dziewczynki???
Magda zakupy udane??wstawiłam barszcz....w sumie na obiad wcisnęlismy coś w kfc a marcel słoik...ale zupa będzie na jutro....
Gosiamm ja wyciagnęłam spaceróke od głębokiego...ta moją letnią nie wyobrażam sobie jeździć zimą....no i do tej drugiej mam śpiwór i nogi małemu nie dyndają...a letnia spacerówka w aucie leży....zostawię na wiosnę...

Odnośnik do komentarza

Moj gad tez juz padl. I cale szczescie, bo nie mam sily. Zakupy jedzeniowe, wiec zadna atrakcja :(
Niestety po P-niu musimy zacisnac pasa. A dzisiejszy rachunek w Realu tez powalajacy. Bleee! No, ale bylsimy sami i to bylo atrakcja :hahaha:

Andzia Stasiu taki matematyk? Super, ze mu sie podoba :) A spania zołz to nawet nie koemntuje.

Gosia fakt, ze Michał jakos ostatnio nie marudzi, ale i on potrafi dac koncert :)
Super zrobiliscie z tym kombinezonem. Zlauje, ze my nie wpadlismy na taki pomysl. Dzisiaj ogladalam kombinezony w Smyku i zadna rewelacja, za to cena kosmos.

Vercia ale zaszaleliscie!!!

Odnośnik do komentarza

gosiammm
A co do marudzenia Michasia, to ja od niedzieli nie wierzę, że Michałek potrafi marudzić! To jest taki słodziak, że brak słów, ledwo człowiek na niego spojrzy a ten uśmiech od ucha do ucha! Kochany jest strasznie!!!

Potwierdzam w 100%, ale Kuby tez nie wyobrazam sobie marudzącego. I nie pamiętam żadnych decybeli::):

gosiammm
Co do kombinezonów zimowych, to my mamy też dwuczęściowy z cocodrillo, kupiliśmy go na wyprzedaży zimowej jakieś pół roku temu:) wiem wiem ryzykownie, ale stwierdziłam, że jak nie uda się z rozmiarem to sprzedam na allegro:) Ale pasuje idealnie i mamy problem z głowy:)

Super!!!

veronica_20
My dziisiaj bez spacerku....zaliczyłam zakupy z G. i mam juz kombinezon, taki jak chciałam....kupiłam też ocieplane spodnie w h&m...fajne bo na dole mają ściągacze....do etgo czapka, szalik i fortuna poszła....przynajmniej całą resztę amm z lumpka....
Ja w zeszłym roku kupiłam kombinezon an allegro..nawet 2..bo pierwszy był totalnym niewypałem...kosztował jakieś 36 zł...po wypraniu-nie pytajcie co było!!!:Niespodzianka: a drugi coccobello z allegro kosztował ok 100-120 zł i z tego byłam zadowolona.

Fajnie, ze zakupy udane. Ja tez miałam w zeszłym roku kombinezony z Cocobello i byłam bardzo zadowolona. Trzeba by je wystawic na allegro, a taaak mi sie nie chce!!!

anielinka
a my już dzis po drugim spacerku, musiałam wyjść do lasu bo Amelka marudziła, a wdomu nie chciała zasnąć...a teraz śpi w wózku...

Anielinka a Amelka nie marudzi, jak spacerujecie po lesie? JA łaziłam z zołzami po lesie jak były mniejsze, teraz juz nie ma szans, na miescie gdzie jest gwarno i cos sie dzieje, to jeszcze wysiedza w wózku, a w lesie histeria:Histeria::Histeria::Histeria: A szkoda::(:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...