Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wieczorkiem :Uśmiech:
Cafe, Rena bajera te Wasze chłopaki!!!
Rena ja już tka mam, zę latam i latam i zawsze soboe zajęcie znajdę :lol:
Mój mały zasnął o 7 i już posprzątałam całą chatę, przynajmniej jeden dzień luzu...
Cafe marcel był tak zapatrzony w zwierzaki, że szok!! wydawał takie ogromne okrzyki radości aż miło było patrzeć!! polecam :Psoty:
aa odnośnie spotkania, to mam nawey połączenie pkp bo sama się nie porwę jechać bo nie znam Poznania...tyle co kierunek ikea i malta....reszta czarna dziura!!!tylko martwię się czy taksówka weźmie mi wózek???

Odnośnik do komentarza

Rena normalnie Bartka nie poznalam! Ale chlopisko :) Super! a jak biega! Dla mnie to na razie abstrakcja.

A sily na bieganie to ja zawsze mam :) No i musze przyznac, ze ime wiecej spie tym bardziej zmeczona jestem :hahaha:

Vercia ja bylam w Poznaniu 2 razy w zyciu. Tylko pcoiagiem, a po miescie taksowkami. Teraz jedziemy samochodem i po protu bedzie wesolo, bo kompletnie miasta nie znay :)

Odnośnik do komentarza

Witam i ja!

Dzisiaj tak szybko dzień minął... nawet nie wiem kiedy... Miałam znów jazdy, niby szło wszystko dobrze, ale taka zakręcona z samochodu wysiadłam, że nie wiedziałam czy to poniedziałek dziś czy piątek... nogi jak z galarety...hehehe masakra!
Oddaliśmy wózek na gwarancję, przez te cholerne kółka, bo już jedno prawie całkowicie się zjechało... no i nie mamy wózka:/ tzn.mamy ale takie ufffffffo po mojej bratanicy, że ja nie wiem jak ja z małym wyjadę na spacer tym czymś i chyba jak nie dostaniemy do końca tygodnia wózka to w niedziele przyjadę się z wami sama spotkać... Bo ten wózek to nie nadaje się na długie dystanse:/
Rena, Cafe, Anielinka super zdjęcia!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...