Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!
Wszystkiego najlepsxzego dla roczniaków!!!:36_3_1:
My mielismy 2 imprezki. W sobote ur G. na western country w Wyszanowie...było bardzo fajnie...takie kowbojskie klimaty...nawet małemu kupilismy kapelusz...
a wczoraj nasz roczek....było ciepló wiec zrpbilismy grilla na werandzie, później ciacho i po....następna część roczku w sobotę...trochę się wkiurzyłam bo chciałąm dobrze wszytsko zorganizować a pewna część gośći jest oburzona, że mają przyjsc za tydzień.Paranoja....

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Jakoś kiepsko się dzisiaj czuję, głowa mnie boli i cały czas chce mi sie spać.
Ugotowałam dzisiaj dziewczynom przepyszną pomidorówę, a one się na nią wypięły, podgrzałam słoiki i tez nie za bardzo zjadły, chyba były już mocno zmęczone-zjedzą jak wstaną.
A pogoda przepiękne, normalnie lato:)

rena zdróweczka dla Bartusia, normalnie fatum jakieś(jeszcze niedawno mówiłaś, ze nie bedziesz do nas zagladac, zeby sie nie zarazic)
Beata śliczne zdjecie mamy i córci, fajny dzień za Wami:) Oby z kaszlu nic sie nie rozwineło.
Vercia fajnie, ze imprezka się udała, a fotki bomba!!!Marcel chyba do taty bardziej podobny.
Magda i dla Michała zdrówka, ty nadal na L4?
Gosia pokaż swojego jubilata
Anielinka hop hop

Odnośnik do komentarza

Magda myslę, ze nic mnie nie rozkłada, chyba po prostu zmecznie materiału:Zakręcony:
Wieczorem musze sie wczesniej położyc.
A pomidorówkę robię tak:)
Gotuję rosołek na mięsku(ja miałam skrzydełka z kury) i włoszczyznie. Kilka pomidowrków sparzam wrzatkiem, obieram ze skórki, kroję w kostkę i gotuję z niewielką ilością wody w osobnym garnku. Gdy rosołek jest gotowy przelewam go przez siteczko, ugotowane pomidorki miksuje i wlewam do rosołku, marchewke kroje w kostke i tez dodaje do zupki, doprawiam do smaku cukrem i bazylią.
Wułala.
Ja podałam zołzom z ryżem:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, dziękujemy Wam za życzenia urodzinowe:)
u nas imprezka udana, jeszcze tylko czuje zmęczenie w nogach od tego łażenia wkółko...
Amelcia dostała bardzo fajne prezenty, tylko teraz jest tyyyyle pilnowania jej, bo one są duże, a ona co chwile się na nich podnosi i co chwile gleba:)
A wybrała...różaniec, a jako drugie kieliszek:))
Poczytam was wieczorkiem i troche popisze, bo Amelka mi smęci bo chce spać..

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Padam na pysk...chylę czoła przed wszystkimi pracującymi mamami....:36_1_67:
Cafe jak niania????
Ja własnie obżeram się wczorajszym ciachem i obdzieliłam dzisiaj wszystkich znajomych bo goście mało co zjedli.....za tydzień zamówię tylko malutki torcik, pączki i jakiś placek....bo za dużo mi zostało....
Magda ja dodaję też pół cytryny i zagęszczam 2 łyżkami smietny, obowiązkowo daję dużą cebulę do zupy i na koniec pietruszkę.....i podaję z lanymi kluskami...marcel je uwielbia....(jajko+pół szkalnki wody+mąka- mieszasz w miseczce aż będzie gęsto trzymać się łyżki a później rzucasz na wrzątek) :;):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...