Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie powekendowo...
jakoś wczoraj nie miałam kiedy nawet do was zajrzeć, bo wziełam sie za sprzątanie, obiad, póżniej wpadli znajomi i siedzieli do 1 :Szok:...normalnie myślałam że padne i zasne na siedząco...
u nas nocki się polepszyły, z jedzeniem też bo od kilku dni je moje zupy:)) a mi coś nochol zawaliło:(( oby tylko na katarze się skończyło, bo do tego jeszcze coś gardło pobolewa...
a u nas wczoraj piękna, słoneczna pogoda, a dziś jesień i ziiimno:(( i bądz tu zdrowy :Kiepsko: mieliśmy w planach dziś jakieś spacerki a tu du..., pojechaliśmy tylko do centrum handlowego, kupiłam sobie buty i Amelce...

Andzia brawa dla Marysi za samodzielne chodzenie :brawo:...z tymi sowami to się uśmiałam:)) no własnie chyba chodzi ci o kanie?
Magda zdrówka dla Michałka i dla ciebie...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinka i zdrowka dla Ciebie :)
Super, ze Amelka juz wrocila na wlasciwe tory :) A buty gdzie jej kupilas?

Co do butow to wlasnie mialam Wam napisac, ze Michał na spacerze dzisiejszym byl w ... butach. Bylo tak zimno, ze albo buty albo nici ze spaceru. Pokrzyczal, troche sie potrzasl, ale w koncu jakos odwrocilismy jego uwage. Ale cala droge nie ruszyla nogami, a w domu nawet w nich raczkowac nie potrafil. A dostal od swojej cioci takie zajefajne Ecco na jesien i nie ma opcji, zeby nie nosil.

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Kuzwa, to Wy sie zdecydujcie czy sowy, kanie czy jakie tam jeszcze. Normalnie zwariowalam :lup:
I w strachu juz bylam, ze sie sowami zywicie i to jeszcze znalezionymi :hahaha:

Magda przeczytałam to K. i oboje posikaliśmy się ze śmiechu:sofunny::sofunny::sofunny:
Pamiętaj, że ja czasem gwarą zajeżdzam:)

Andzia tak mi cos z tymi sowami nie gralo, ale i tak przez moment przelecialo przez glowe, ze moze to jednak te prawdziwe :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...