Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

kobitki zdroweczka dla dzieciakow
magda jak michalek?co powiedziala lekarka?

ja przed chwila weszlam,za pol godzinki moja mamuska przyprowadzi olusia-bez moich rodzicow chyba bym tego nie ogarnela....
a nasza niania cos ostatnio mnie zaczyna denerwowac....:((((
moze jestem juz przewrazliwona?mam nadzieje.....
zawsze o 15 zaprowadza olusia do parku,skad odbiera go moja mama....wiec zawsze maja po obiedzie spacer i czekaja do tej 15....a ja wracam a olka buciki w domu!!!czyli caly spacer w wozku???poza tym balagan zostawiony....i po olku (co jeszcze jestem w stanie zrozumiec) ale tez po sobie!!owszem umawialaysmy sie tylko na opieke nad dzieckiem no ale chyba mam prawo oczekiwac,ze jak robi sobie jedzenie to po sabie ogarnie,prawda???

Odnośnik do komentarza

Cafe no to pech z tą nianią:( faktycznie mogłaby troche ogarnąć co nieco a nie zostawić syf po sobie...ehh
Magda jak Michałek? co powiedziała lekarka?
Beata jak Janek?
Andzia jak dzieci?

a ja kupiłam syrop na kaszel ambrosol, bo ten mi polecił, ale jego daje się w ciągu dnia do godziny maksymalnie 15, więc już jej dziś nie podawałam, no ale tragedi nie ma, od czasu do czasu tylko zakaszlnie...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

witam wieczorkiem
tak czytam wasze posty i myslalam ze pomylilam watek i na jakis dzieci chorych weszlam, ale sie porobilo
zycze wszystkim dzieciom bez wyjatku duuuzo zdrowka
moje dziecie odpukac jest zdrowe
dzien jak co dzien nic ciekawego sie nie wydarzylo
cafe mam nadzieje ze zachowanie niani bylo jednorazowe i sie poprawi
Magda jak Michalek? a z butami to niezly foch
Andzia po raz kolejny podziwiam, uspic jednego mam problem a z dwojka to juz w ogole nie dalabym rady, wolnego dla ciebie zycze
Anielinka dobrze ze z Amelka nie jest zle
Justyna brawa dla olka ze sloiczki u niego nie sa juz podstawa :smile_move: moj Bartek i sloiczki je i to co my
Beata jak janek sie czuje?

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Witam! Padam na pyszczydlo.
Do konca tygodnia mam zwolnienie. Mlodego dopadl jakis wirus. Gardlo i nos konkretnie zawalone. Lekarstw od cholery, ale obylo sie bez antybiotyku.
Tym wszystkim sie martwie, ale nie tak bardzo jak zabkowaniem. Jak lekarka zajrzala mu do buzi to sie przerazila. Dwojki, czworki i piatki sie pchaja. Na razie dziasla popuchniete do granic mozliwosci. Powiedziala, ze jak n to co musi przechodzic to jest mega spokojny. Najgorsze z tego wszystkiego jest to, ze powiedziala, ze tak na oko to kolejny zab wyjdzie mu najwczesniej za miesiac!!!!
On do tego czasu zwariuje :(((
Tak mi go strasznie szkoda, ryczec mi sie chce z bezsilnosci.

Do tego kazala mu zrobic morfologie. Powiedziala, ze kazde dziecko w okolicach roczku powinno miec zrobione wyniki. W przyszlym tygodniu mu zrobie.

Odnośnik do komentarza

Cafe troche kicha z ta niania. No bo w koncu oprocz porzadnej opieki nad Olkiem to nic innego nie ma do roboty. Skoro maly uwielbia chodzic na spacerach to co za problem go prowadzic? I ten syf w domu... Tez bm sie wkurzyla. Super, ze masz taka pomoc rodzicow.

Andzia mam nadzieje, ze juz po depresji!!!

Do nas w koncu dotarly pampersy :yuppi:

Z butami bez zmian. Kupilismy mu skarpety z podeszwami grubszymi i tez sie awanturowal, ale nie tak mocno i nie mial wyjscia - musial je dzisiaj nosic.

Odnośnik do komentarza

Hej, ja tylko na szybko, depresja trwa::(
Zosia juz dzis bez goraczki, ale nadal słabiutka. Martwi mnie cos innego, przy robieniu kupki strasznie dzis płakała, a wieczorem zauwazyłam przy odbycie taką małą czerwoną narośl, wygląda jak żylak, jak dotknęłam, to darła sie w niebogłosy. Jutro lekarz. Boje sie!!!

Cafe oby incydent z nianią sie nie powtórzył, też bym się wkurzyła!!!
Magda zdrówka dla Michałka i sił dla Was na ząbkowanie:Całus:
Anielinka dobrze, ze kaszel sie nie nasila.
Gosia, rena, Justynka u nas tez słoiczki na przemian z normalnymi obiadami, dzisiaj nie było obiadu nawet dla K.-nie miałam kiedy zrobić, laski nie miały ani sekundy wspólnej drzemki.

Dobrej nocy i zdróweczka dla wszystkich-smutno tu u nas ostatnio::(

Odnośnik do komentarza

Witam z kawką,
nocka w miare, chciałam obejrzec Wojewódzkiego, ale zasnęłam, K. mnie obudził przed północą, wzięłam prysznic i do 2-giej się meczyłam-nie mogłąm zasnąć.
Stasiu pokaszluje i smarka, ale bierzemy co się da i myślę, ze bedzie dobrze.

Justynka
z tego co wiem, to dziewczyny juz dawno dostały te Huggiesy.
Ja nie dostałam jeszcze zadnych pieluch::(

Odnośnik do komentarza

Aaaa, jeszcze miałam pisać odnośnie usypiania-w tej kwestii kochane naprawde nie ma co podziwiac-ja nie usypiam, wkładam do wyrek i zasypiaja same, przynajmniej tak było do tej pory, ostatnio zaczęłay się jakies hocki klocki. Mam wrażenie, ze Marysia dorosła już do jednej drzemki, Zosia jeszcze nie bardzo, szczególnie jak teraz chora. A ja to już w ogole-najchetniej wróciłabym do trzech:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Witam!
Nie moglam sie wyrobic, zeby zajrzec wczesniej. Michal ciezko wszystko znosi i wlasciwie ciagle siedzi u mnie na rekach. Noc koszmarna, co bylo do przewidzenia. Goraczki juz nie ma, ale posiedzimy dzisiaj w domu. Gardlo mega zawalone, zachrypniety i katar sie zaczyna.
Na razie lekarstwa jako tako bierze, ale powoli zaczynaja sie bunty :(( A tyle tego do podania.

Mily akcent wszystkiego - mlody zaczal fajnie wszystko powtarzac. Wesolo jest, ciagle go meczymy, zeby cos powiedzial :)

Andzia idziecie do lekarza z ta narosla??? Kurcze, co to moze byc?
Chyba faktycznie dzieci powoli potrzebuja mniej drzemek.

Mialam sie tez pytac o obiady. Michal dostaje swoja zupke i tyle, nie robie mu juz drugiego. Tam ma i warzywka i miecho. I chyba nie zjadlby kolejnej porcji.

Odnośnik do komentarza

Hej Magda!!!:Całus:
Biedny Michałek, ile te nasze dzieci muszą nacierpieć.
Ja lekarstwa podaje strzykawką w policzek, wtedy nie ma szans wypluć.
I brawa za powtarzanie. Super!!!Mała gaduła będzie. I coś w tym chyba jest, że dzieci, które później rozwijają się motorycznie, szybciej mówią i odwrotnie. Stachu np. chodził szybko, a mówić zaczął jak miał ponad 2 lata!!!

Zosia znowu płakała przy kupce, choć mniej niz wczoraj, ale jedziemy na pewno do lekarza, tylko nie wiem o której wróci K.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry...
u nas nocka w sumie ok, tylko że Amelka znowu spała z nami :( bo w łóżeczku się budzi i płacze...
rano obudziła się o 7, dałam mleko i spałyśmy jeszcze do prawie 10 :Szok:
Andzia dobrze że u ciebie lepiej? i co idziecie z Zosią do lekarza? ja jak był czas że jadła moje zupki, to już też nie dawaąlm drugiego, no ale u nas ostatnio nadal słoiczki...
Magda dużo sił i zdrówka dla Michałka, ni i wielkie brawa dla niego z a powtarzanie!!!

u nas pogoda dziś suuuper więc zaraz się zbieramy na spacerek...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...