Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry....
u nas nocka można powiedzieć że superrrr, z tym że spała z nami, a nie w łóżeczku, ale i tak przespała do 8 rano bez żadnej pobudki, bez rzucania się :great:...tak spokojnie i cichutko dawno nie spała ...
no to chyba jakiś wirus w powietrzu, bo naprawdę prawie wszyskie dzieciaczki nam się pochorowały:((
a u nas katar już ustał, ale za to pokaszluje częściej niż wczoraj i to z jakimś charczeniem:( także dziś dokupie jeszcze jakiś syropek i mam nadzieje ze się poprawi, a jak nie to wizyta u lekarza...
Beata może to i grypa żołądkowa u Jasia...a mówił co jadł, co by mogło wskazyważ na zatrucie?
Andzia no to przezyłaś wczoraj szok, dobrze ze w odpowiednim momencie weszłaś do pokoju :Szok: no i super że u ciebie nocka już lepsza...
Magda nie wiem co ci poradzić z tymi butami u Michałka, pierwszy raz się z takim czymś spotykam...a zakładałaś może mu jakieś lekkie kapciuszki tak żeby się na początek przyzwyczaił?
Cafe miłego dnia i oby ten tydzień w samotności szybko zleciał:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Beata jak teraz Janek? Co za paskudztwo wisi w powietrzu???

Wszedzie jakies wirusy.
Ja nie bardzo mam czas zle sie czuc :) Mam nadzieje, ze Miska bardziej nie rozlozy.

Anielinka zycze, zeby wam juz takie spokojne noce zostaly!!!

Ja dawno nie przespalam nawet 1 godziny naraz.

Andzia nie wiem co Ci powiedziec :((( Wspolczuje braku czasu dla Ciebie samej :(((
Tulam!

Odnośnik do komentarza

Musialam urwac sie z pracy i leciec po mojego chorowitka. Juz jestesmy w domu i wlasnie usnal. Niestety bez lekarza sie nie obejdzie. Tyle, ze w przychodni zaproponowali mu na jutro na 14.10 :lup:
Zadzownilam prywatnie i o 17 przyjdzie taka fajna babka.
Mlody charczy, kaszle, krztusi sie, oczy szkliste, stan podgoraczkowy.
To pierwsza taka nasza choroba :(
Mam tylko nadzieje, ze to nie jakas angina.

Odnośnik do komentarza

Kuba spał przeszło dwie godziny:) Pogardził moimi kluskami i niestety soiczek musiał iść w ruch... Nie wiem kiedy Kuba w całości przestawi się na obiadki mojej roboty... niby już je lepiej, ale bez słoiczków i tak nie da rady... zawsze muszą jakieś być w pogotowiu!
Oczywiście Kuba chociaż tak długo spał obudził się nie w humorze:/ On czy śpi 10 minut czy śpi 2 godziny przeważnie budzi się obręczony, ale przyznaje się - to ma chyba za mną... Ja strasznie nie lubię spać w dzień i po spaniu przeważnie gorzej się czuje niż przed...

Magda oj to się Michałek rozłożył... mam nadzieję, że to nic poważnego!

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny...

gosia to moje dziecko wogole juz nie chce jesc sloiczkow teraz je to co my na obiad ale oczywiscie gotuje pod niego...chociaz jadl juz z nami frytki tylko nie solone no i rybke nawet w panierce.....jak probuje mu dac sloiczk jak my jemy obiad to tez nie bedzie....wiec mam okolo 10 sloiczkow i nie wiem co z nimi zrobic.....najgorsze jest to ze jedziemy na weekend i tam nie bedzie czasu gotowac wiec nie wiem jak to z nim bedzie.....ale to dopiero po roczku....

ojjj chorobowo sie u nas zrobilo powiem wam ze oleczek zdrowy wlasnie wrocil ze spacerku z dziadkiem a jak wzielam sobie aspiryne bo cos mnie glowa boli tam gdzie zatoki a poza tym chodze i kicham jak glupia.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...