Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hello,
właśnie zajadam roczkowego torta:)
Zołzy poszły do łóżek, rano spały zaledwie 25 minut, choć podobnie jak ANielinka liczyłam, ze Zośka po nieprzespanej nocy pośpi dłużej.
Stan podgorączkowy cały czas sie utrzymuje, w ogóle po oczkach widac, ze bidulka chora, obiadku tez nie zjadła, cały czas chce na raczkach sie tulic-dobrze, ze Maryśka w humorze i dość ładnie sie sama bawi.
Moja siostra odbierze Stasia, iwec luzz, bo juz sie martwiłam jak to zrobic!!!

Gosia oby nocki sie nie popsuły-dopiero w takich momentach człowiek docenie co ma:Oczko:
A ciuszki z h%m ja tez uwielbiam, chłopiece tez sa piekne!!!

Anielinka współczuje nocki, oby nic sie z kaszelku nie rozwinęło!!!

Magda trzymam kciuki za problem butowy!!!

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
magda_79

Andzia powiedzialam P., ze dziewczynki wyvbraly rozaniec, a on powiedzial, ze beda z nich modelki, bo korale sobie upatrzyly :)

Dzięki za pocieszenie, bo jak przeczytałam Anielinke i pingwiny, to aż zbladłam:Szok:

Andzia nie stresuj się, to był oczywiście żart, a te pingwiny to mi tak odrazu przyszły do głowy ...:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Fiem kochana, fiem:Hahaha:
Mogłam zamiast różańca książeczke położyc-pewnie nie byłaby tak atrakcyjna:Oczko:

Odnośnik do komentarza

czesc kobietki

andzia zdrowka dla zoski:36_3_15:
anielinka zdrowka dla amelki:36_3_15:
goska a jak kubulek?
magda i dla ciebie zdrowka

ale sie zrobilo u nas chorobowo:(

ja dzisiaj calutki dzien z moim rojbrem,brakowalo mi tego....
wyszlismy juz przed 7,szczepienie,pozniej spacer,drugi spacer,trzeci spacer:)
piaskownica,hustawki....bylo super
zajrze wieczorkiem,jak olus pojdzie spac

Odnośnik do komentarza

anielinka
Cafe Amelka prycha-kicha, marudzi, cały czas na rece chce...apetytu nie ma ..az sie boje nocy...

ehhh.....podaj wapno witamine c.....i miejmy nadz,ze nic wiecej z tego nie bedzie
ja martwilam sie o olka ,bo tez katar ma od czwartku ale dzisiaj pani doktor go obejrzala i na szczesciw wszsytko dobrze
niestety taka glupia pogoda
dzisiaj szlam rano to zimnica jak cholera,dobrze ze wzielam mlodemu bezrekawnik i grubsza czape
pozniej kolo 14 bylo wrecz cieplo
a juz po 16 znow zrobilo sie chlodniej

Odnośnik do komentarza

witam z wieczora

na nocke dzisiaj nie narzekam mlody przespal do 6 i od razu wstaje z lozka i biega za mna
u nas pogoda jeszcze ladna, w poludnie mlody byl nawet w krotkim rekawku
w dzien oczywiscie krotkie dwie drzemki i to wsio

Andzia dziewczyny super wygladaly, mowisz ze rozance wybraly:sofunny: a jednak obstawiam za magda ze beda z nich modelki :sofunny:
Anielinka zdrowka dla Amelki
tynia fajnie ze udany weekend za taba
cafe dzien z olkiemnie zmeczyl cie? dobrze tak caly dzien z dzieckiem spedzic
gosia moze bedziesz jedyna ktora trudne nocki nie dosiegna. oczywiscie tego ci zycze

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

hello!
My dzisiaj zakupowo. Kupilam Michalowi kurtke w H&M. jest odjechana! za to czapek jak nie bylo tak i nie ma dalej :lup:
Sobie sprezentowalam torebke i pare drobiazgow. a poszlismy po jeansy dla P. Biedak nic nie znalazl ciekawego.

Cafe fajny taki dzien tylko dla malucha, co? ja mialam taka sobote i tez bylo super :)

Andzia, Anielinka zdrowka dla dziewczyn!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...