Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wtorkowo:)
Dzisiaj i ja wróciłam do poświątecznej rzeczywistości bo P. pojechał do pracy, a ja zostałam z moimi terrorystami sama:o_noo:
Nocka na szczęście nie była taka zła jak wczoraj... A więc w miarę się wyspałam...
Veronica super, że masz jednak pracę i nie musiałaś szukać czegoś innego:) Ja w końcu dostałam termin na komisję i 8 stycznia będę wiedziała, czy muszę do pracy, czy mogę być z małym w domu... Jak dostanę rentę dalej to mam nadzieję, że rozkręcimy coś własnego (jakiś interesik internetowy) tak żebym mogła sobie w domu dorobić, no a jak nie dostanę dalej renty to zaczynam ostro szukać pracy, chociaż dziewczyną już pisałam, że jest bardzo mało ogłoszeń... w sumie praktycznie nie ma ogłoszeń:glass: Już nawet z P. myśleliśmy o powrocie do Poznania, ale wynajmowanie mieszkania jakoś mi się nie uśmiecha...
Andzia zołzy super!!!! Fajne z nich mamuśki! A ty baaaardz fajny prezent na gwiazdkę dostałaś:) uwielbiam puzzle, a już dawno nie układałam żadnych... Dobrze, że znalazł się ktoś chętny na sylwestra:)
Cafe plany na sylwestra suuuuuuper:) My albo będziemy sami, albo siostra P. do nas przyjedzie... wolałbym tą pierwszą opcję...
Sylwia współczuje kontroli w Zusie i zdrówka życzę!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Od 4 nie spie i nie mam pojecia jak dojechalam do pracy, bo mam wrazenie, ze przysypialam co chwila. Dobrze, ze nie bylo duzego ruchu.
Mlody sie obudzil i krecil sie, jeczal, poplakiwal. Dostal mleko, uspilam go po 5 i musialam wstac :lup:

Gosia mam nadzieje, ze rente jednak dostaniesz i rozkrecicie cos swojego. Zebys mogla zostac z Kubusiem :)

Vercia fajnie, ze udalo sie z praca. Moze i na przyszly rok sie uda przedluzyc. Czekam na foty MArcelka.

Sylwia dobrze, ze w ZUS-ie wszystko ok. Takie sytuacje sa krepujace.

Andzia zolzy boskie! Ale mily akcent na poczatke dnia. Niesamowite mamuski z nich :)
A prezent dostalas suuuper! Ja tez kocham puzzle, a jeszcze ze zdjeciem dzieci - mega fajny prezent!
Jak idzie ukladanie? Ja bym sobie kupila jakies 1000 elem., ale jak to schowac przed Miskiem??? !!!
A Sylwek bedzie udany - zobaczysz!

Odnośnik do komentarza

Joł!!!

zaraz się spakuje i uciekne, przysiegam:glass:

Magda, Gosia
ja tez uwielbiam puzzle, zawsze układałam je nałogowo i w tym celu tata zrobił mi taką wielką drewnianą podkładke, teraz ja przywiozlam od rodziców i chowam przed intruzami na szafe:)

Magda wspołczuje nocki:Całus:
Gosia trzymam kciuki za przyznanie renty i interesik. Dobrze, ze nocka lepsza.
Cafe a jak reagujesz na te wspinaczki Olka? Bo ja im wiecej zwracam uwage, tym bardziej sie wspinaja, a jak nie zwracam w ogóle, to tez sie wspinaja:glass:

Odnośnik do komentarza

juz po pracy:36_7_8:
kawusia sie robi
mlody wariuje(andziula nie mam sposobu na olka....to co on wyrabia to w glowie mi sie nie miesci-naprawde nie sadzilam,ze roczne dziecko moze cos takiego rojbrowac:lup:
kanapy,krzesla,stoly jego...poza tym szuflady,komoda,szafa......o kiblu pisalam juz kiedys:lup: .wszsytko dziad rozumie - i wszsytko robi swiadomie,szooook-a schowaj cos,zabierz-krzyk....chodzi i krzyczy gdzie?gdzie?daj!gdzie?? :lup:

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane!!!
Dostałam dziksiaj od męża Playa i mam normalnie internet!!!!:yipi: Mogę zwyczajnie klikac i nie musze czekać poł godziny, az załaduje się strona!!
Cafe mój rojber tez jest wszędzie i ciagle krzyczy daj! gdzie? Szkoda, że nie chodzi.....
Pracę mam do kwietnia a później zobaczymy....G. juz smęci o kolejnym dziecku ale ja nwet nie chcę myslec o tym!!! Odkąd pracuję, czuję się wspaniale....w końcu między ludźmi, mozna pogadać, wymienić się radami itd. Mimo tego, żer sp;ię ok 4 -5 godzin na dobę, jestem szczęśliwa!!
Gosiamm trzymam kciuki za rentę.....
Magda biedny Michałek...tulam Was mocno....
Andzia fajny prezent - puzzle....odnosnie fotek to wstyd....ale nie mamy żadnych od wakacji...no może 2 z Świąt u mamy...mam zepsuty aparat...nie wiem jak to się stało ale się popsuł...

Odnośnik do komentarza

Hej,
chyba jednak jutro pojedziemy na zakupy, K. co prawda rano musi wyjechac, ale powinien wrócić do 12-tej. Zołzy z tesciowa, a Stasiu pojedzie z nami. Głównie chodzi mi o Ikee, musze dokupic zabezpieczen do szafek i pudelek na zabawki. Chciałabym tez jakas małą torebke i moze cos dla dzieciaków na wyprzedazach. NIe mamy wyjscia i dziewczyny musza zostac z t., ona bardzo chetna, ale mnie szlag trafia, u niej nie ma łózeczek, wiec musze jej zostawic klucz, zeby na drzemke przyszła do nas, a ostatnim razem miałam wszystko przeryte:Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Cafe no moje rojbry to samo, wszedzie właza, wiedza juz jak zejsc, ale sie nawzajem spychaja. Za to z mowa kiepsko, mama, tata, baba i to wszystko.

Vercia fajnie, ze jestes zdowolona z pracy. Szkoda, ze nie macie aparatu, kniecznie go napraw i pokaz Marcela.

Odnośnik do komentarza

andziula zazdroszcze ikei,mam nadzieje,ze uda sie nam wyskoczyc wreszcie na jakies zakupki,a co do olkowego gadania to rozkreca sie chlopak ale wiekszosc mowi po swojemu a najbardzie rozwala mnie jak ta swoja paplanine akcentuje...ostatnio na tobie ''tata smierdzi'':sofunny: czyli mowi tata i tak dziwnie marszczy nos i mowi feeeee:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Andzia jedziecie do Poznania?
Mi G. obiecal, ze pojedziemy w końcu kipić porządną kanapę, wypoczynek do pokoju bo mamy taki, że wstyd!! Na Święta rozpadl mi się fotel --wstyd! My dopiero po sylwestrze myslimy o zakupach, w sobotę....mam nadzieję, że G. się wywiąże z obietnicy i pojedziemy....
Uciekam na m jak m i jeszcze machnę kolację...my dzisiaj cały dzień w biegu - nadrabiamy z Marcelem towarzyskie zaległości...:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andziula zazdroszcze ikei,mam nadzieje,ze uda sie nam wyskoczyc wreszcie na jakies zakupki,a co do olkowego gadania to rozkreca sie chlopak ale wiekszosc mowi po swojemu a najbardzie rozwala mnie jak ta swoja paplanine akcentuje...ostatnio na tobie ''tata smierdzi'':sofunny: czyli mowi tata i tak dziwnie marszczy nos i mowi feeeee:sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny:

Zośka to porozumiewa sie głównie za pomocą kiwania głowa"tak" lub "nie", ewentualnie rozkłada rece pokazując"nie ma".
A do puzzli dopero zasiade jak Stachu zasnie, daje sobie tydzien, nie jest tak łatwo:)
A w ogóle to wciąż chodze i coś wpieprza,. masakra:Niewiniątko:

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:)
Kuba na wieczór dostał baaaaaaaaaaaaaaardzo dobry humor i ciężko go było uśpić...
Cafe co do przeprowadzki to rozważamy ją... ale najpierw poszukamy tu na miejscu pracy... A jak tu nie będzie to zobaczymy... Nie uśmiecha mi się wynajmować mieszkania w Poznaniu...
Veronica super, że masz szybszy internet:)
Andzia fajnie, że jednak pojedziecie na zakupy... ja marzę o fryzjerze...

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór...
czytałam dziś was w dzień na raty, a teraz juz pozapominałam co miałam odpisać:glass:

Veronica bardzo fajnie że jesteś zadowolona z pracy, bo przeciez to najważniejsze:) szkoda że aparat popsuty, z chęcią bym zobaczyła Marrcelka- Amelka tez za bardzo nie garnie się do chodzenia, co prawda ona to potrafi, bo jak ją się puści i każe iśc to powolutku drepta, no ale najszybciej jest przecież na czworaka... :hahaha: z takim jej podejściem to dwóch lat nie będzie chodziła...super że masz szybki internet, mam nadzieje że dzięki temu będziesz też częściej do nas zaglądać:)
Andzia miłego zakupowania, mam nadzieje że jednak wyjazd wypali:)
Gosia Amelka na wieczór też dostała dobrego humoru, zasnęła dopiero na M jak Miłośc- na dywanie jak bawiła się z Ł.:hahaha:

Dobranoc!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...