Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc kobietki,
dziękuje za wszystkie komplementy, aż się zaczerwieniłam, ale do chudziny to mi daleko i nawet nie wiem po którym zdjęciu tak wnioskujecie. A jakbym Wam pokazała mój dzisiejszy brzuch, normalnie jak do porodu:Zakręcony:Najgorsze, ze człowiek obżarty jak świnia, ale i tak wciaż coś przegryza:lup:

W tym tygodniu bedzie mnie pewnie mało, bo po pierwsze Stasiu w domu, po drugie laptop nam sie zepsuł, a po trzecie dostałam pod choinke puzzle 1000 elementów-kolaż z sześciu zdjęć dzieciaków-rewelacja!!! Juz dzisiaj siedziałam ze Stasiem godzine, a pozniej jeszcze dwie godziny sama:)

Odnośnik do komentarza

Justynka gratuluje decyzji i trzymam kciuki. Sliczne zdjecia, Olek bardzo sie zmienia, na kazdym zdjceiu jak inne dziecko:)
Cafe i za Was trzymam kciuki, fajnie, ze udało sie odpoczac, czekam na świateczne fotki:)
Mei strasznie współczuje sytuacji z mezem, nie wiem czy pisałas, ale czy Wy macie sądownie ustalone widzenia? Tulam mocno:Całus:
Anielinka tesciówka bez komentarza, ale moja nie lepsza, zaprosiła nas dzisiaj na obiad na 13-ta, powiedzielismy, ze jak zołzy zasna, to przyjdziemy-tescie mieszkaja pod nami, wiec zawsze bierzemy elektr. nianie. Zasneły ok. 13.30, poszlismy, a oni juz byli po obiedzie i kazali nam samym jesc:lup: Stasiu jadł, my z K. nie ruszylismy nic, no hallllo???
Magda śliczne zdjecia chudzinko!!!Gratulacje dla kolezanki. Mnie tez boli powrót do rzecywistosci, odpoczełam przez te swieta jak nigdy, mimo, ze codziennie chodze spac ok. 2-giej, ale bez gotowania, wciaz w rozjazdach, wiec opiekunek do dziewczyn mnóstwo, suuuper!!!K. oficjalnie ma nie jezdzic przez ten tydzien do pracy, ale ma milion zaległosci do załatwienia. A na wtorek namawiam go na jakies wyprzedaze:Oczko:

Mam nadzieje, ze nikogo nie ominełam, buziaki!!!

Odnośnik do komentarza

moja wiec za nas dziewczyny kochane....zeby nam dziaciaczki dawaly odpoczac i za przespane nocki...

aha widzisz magda przypomnialo mi sie oleczek tez byl caly obsypany i to jeszcze zrobily mu sie takie placki suche ze strupkami, a dzisiaj jade odebra=c wyniki z testow alergologicznych ciekawe co wyszlo....a na te plamy dostal zyrtek ,kapiel w balneum hermal, i jakies trzy mascie z czego jedna 75 zl a te dwie to pobione.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam poświątecznie:)
A ja myślałam, że po świętach to będzie tutaj większy ruch! A tu taka cisza:o_noo:
U nas nocka masakryczna:/ chyba jedna z gorszych... jestem taaaaaaka padnięta... Kuba co chwila budził się z płaczem, rzucał smoczkiem, kręcił się po całym łóżku... jak rano się obudził to miał dwie nogi w jeden nogawce:glass: A rano nie miał lepszego humoru... chodził i płakał... a do tego zaczął mu się jakiś wodnisty katar... pewnie przez te zębole... ile one mogą wyłazić??????????????? Już widać pod dziąsłem a one nie chcą się przebić:/ Nie wiem tylko co z jego górnym dziąsełkiem... bo tam to nic nie widać:/ chyba wybiorę się do stomatologa z Kubą żeby to skontrolować... tylko zupełnie nie wiem do którego iść... nie wiem czy gdzieś znajdę stomatologa dziecięcego... Ja chodzę do takiej kobietki, ale nie wiem czy ona miałby odpowiednie podejście do dzieci...

Odnośnik do komentarza

Witam i ja!
I u nas nic srednia. Mlody tez sie rzucal i plakal co chwila, po 5 zasnelam, a o 5.45 budzik zadzwonil. Brrr! Dobrze, ze mam od cholery roboty to nie ma czasu na ziewanie.

Gosia wspolczuje akcji nocnych. Trzymam kciuki za szybkie wyklucie zabkow :)
A stomatologa dziciecego moze poszukaj na necie w P-niu. Warto isc do specjalisty.

Justynka ciekawa jestem jak wyniki testow.

Odnośnik do komentarza

Witam..
u nas nocka ok, ale Amelka obudziła sie z płaczem kolo 1, myśle że też jej ząbki dokuczaja, bo od kilku dni żadkie kupy, ale cale szczeście dałam mlekoi spala grzecznie go 8...
rano byłam dziś na usg jamy brzusznej, wszysko ok- także jestem spokojna:)
dziś Ł. mi zabrał laptopa do pracy i bylam zmuuszona do wlączenia tego normalnego, normalnie odzwyczailam sie od niego, strasznie glośno buczy, no i do tego Amelka jak go widzi to dostaje szalu i nie moge jej odgonic od niego :glass:

Gosia
wspólczuje nocki i marudzenia, moze warto jednak przejsc sie do stomatologa...biedny Kubulek:(
Magda i Tobie wspolcxzuje nocki...nic przyjemnego takie wstawanie...dalaś rade dziś???
Andzia nie wiexzrze C iże masz brzuch jak do porodu :36_6_3: ,na każdym zdjęciu świetnie wyglądasz:princess_l:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

I ja sie witam:)
Stachu pojechał do kolegi, zołzy śpia, wiec mam chwilke.
Mam skopany humor od rana, najpierw dziewczyny doprowadzały mnie do szału, musiałam znowu przestawiac kanape i inne meble:Wściekły::Wściekły::Wściekły:
Pozniej zadzwoniła kolezanka, ze jednak nie ida na sylwestra, bo jej Niemiec nie dojedzie, zła jestem jak nie wiem, a na koniec jeszcze schyliłam sie do zamrazalki, a zamiast niej otworzyłam lodówke, dostałam z drzwi w głowe i mam baniola na pół czoła:Rozgniewany::Rozgniewany::Rozgniewany:

Justynka no nie dziwie sie, ze nie chce sie isc do pracy, oby dzien szybko minął. Daj znac jak po testach.
Gosia biedny Kubuś, mam nadzieje, ze zeby szybko wyjda, Magda jest zywym przykładem tego jak długo moga sie wybijac!!!
Magda współczuje nocki:Całus:
anielinka ja tez przy zwykłym kompie i tez sie odzwyczaiłam, głośno buczy i klawiatura jakas dziwna:)

Odnośnik do komentarza

justynka i jak testy?
goska moze faktycznie wybierz sie do stomatologa chociaz zebiskamoga dluuuuugosie przebijac
magda i u nas nocki srednie...bywaja takie,ze olek budzi sie co chwile....doslownie 15-20razy,szook-musze pamietac,zeby pogadac o tym z lekarka,bo nie wydaje mi sie to normalne..
andzia fajnie,ze Kma wolne,jedziecie jutro??
kurcze my chcemy tez pojechac do wroclawia,jakies kino,dobre jedzonko....tylko nie mamy kiedy:(

Odnośnik do komentarza

Witam sie poswiatecznie rowniez!! Wspolczuje nocek dziewczyny, niedawno i my na rzesach chodzilismy. Caly post mi uciekl!!!!:o_noo:
Poki co u nas wszystko ok Juleczka jest w domu, bo w p-kolu przerwa swiateczna, a tak wogole to wole zeby doszla porzadnie do siebie.
Ja dzisiaj niestety jestem po rozmowie w tutejszym ZUSie w sprawie mojego zw.lek., co za upokarzajaca sytuacja, opowiadac zwyklemu urzedasowi dlaczego co i jak, a tak wogole to chusteczki mial w pogotowiu jak sie poplakalam...Poki co zasilek chorobowy mam dalej , ale wolalabym naprawde wrocic do pracy, ja nie lubie siedziec w domu, przyjechalam tutaj zeby pracowac!!!:glass: Dosc tego wyzalania, dobrej nocki zycze, do jutra!!!

Odnośnik do komentarza

Hej,
wciągnęły mnie puzzle i siedze od 20-tej:lup:
Znalezlismy dodatkowa pare na sylwka. Zawsze chodzilismy w 6 par, taka stała ekipa, w tym roku jedna para odpadła, bo kolezanka w ciazy, drudzy zrezygnowali tez na poczatku, bo wyjechali do rodzinki na chrzciny, trzecia niedawno odmówiła, a w 3 pary tak głupio isc, ale udało sie, pojdzie brat z zona jednej z kolezanek.

Anielinka prezenty super, zołzy zachwycone wózkami i lalami, woza je, karmia, tulą, maryśka nawet wlazła do wózka, cud, ze go nie zarwała.

Vercia
nie nadrabiaj tylko pisz. Super, ze przedłuzyli umowe.

Cafe nie jedziemy na zakupy, bo K. jedzie jutro i w srode do pracy:Wściekły: Fajne plany sylwestrowe:)

Sylwia dobrze, ze zwolnienie dostałas, chociaz nie bardzo kumam o co chodzi:)

Odnośnik do komentarza

Witaj Sylwia!
Gosiamm jak praca? Poszukałaś coś? Kubulek na zeby taki?
Cafe a jak u Ciebie? Pracujesz? Jest fasolinka?
Ciężko mi pisać z Wami bo nic nie wiem....Teraz mam tydzień wolnego, postaram się nadrobić zaległości....i będę częściej....
Andzia na świetlivy niby mniej pracy. tzn. pracy w domu....ale trzeba dobrze zorganizowac dzień i pisac konspekty......

Odnośnik do komentarza

vercia :Całus: a juz mialamcie pogonic na gg :Oczko:
wrzuc nam zdjecia marceliniego
andzia mamuski suuuper....a kaskaderka tez niezla(twoj zieciu tez kaskader,wiem co to znaczy choc ty to masz w podwojnym wydaniu :Szok:)
sylwia wspolczuje kontroli,a powiedzdo kiedy wracasz do pracy?
anielinka dobrze,ze usg w porzadku

dopijam kawke i musze sie szykowac
milego dnia :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...