Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

witam wieczorem.
u nas dzisiaj piekna pogoda wiec dziadek zabral malego i poszedl na spacer a my z tesciowa pojechalysy na zakupy :) odebrala zdjecia w koncu zabralam sie za wywolanie zdjec oleczka
teraz maly juz spi smacznie a ja czekam z kolacja na S az wroci z pracy.
jakos ostatnio nie mam czasu aby usiasc do was i pisac :( a nic przktycznie nie robie mialam dzisiaj posprzatac ale mi sie nie chcialo moze jutro ogarne mieszkanie bo chyba zaraz nie poznam koloru podlogi......
Anielinka jak ja bym chcialo schudnac, mnie wystarczy tylko 3 do 4 kilo...
prosiaczek och wspolczuje lepiejj zeby sie zosienka przyzwyczaila bo raczej nie bedzisz sie odpierniczac zeby ja nakarmic czy przewinac....
oh magda jak ja bym chciala zeby moj S odkurzyl zazdroszcze ci
gosia dobrze ze juz sie lpiej czujesz tylko nie szalej z tymi spacerami zebys sie nie zaprawila na nowo....Anielinka nas tez czeka pobieranie krwi w tym tygodniu oj boje sie tego jak nie wiem co....ale mam nadzieje ze mam dzielnego synka

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane:)
My tradycyjnie od 6 nie śpimy:) mały obudził się na mleko i po mleku zachciało mu się gadać, a matka musiała słuchać, bo jak nie to piszczał....:)
Od rana biegam i wszystko ogarniam...ale i tak końca nie widać...
Weszłam dzisiaj na wagę i jest mniej:) o 1,5 kg nie wiem czy jej się coś pomyliło czy nie ale przynajmniej mam motywacje do dalszej diety:)

Odnośnik do komentarza

goska gratulacje:brawo::brawo::brawo: od razu chce sie nadal mobilizowac,prawda?
ja sie jesczcze wagi nie dorobilam:36_2_49: ale choc nie wiem jak tam kilogromowo to widze,ze troszke ubylo....po ciuchach przede wszsytkich.....no i czuje sie lepiej,nie jestem taka ociezala....ale na wage na pewno w koncu wejde,tak z ciekawossci
olus dal pospac dzisiaj nawet nawet....jadl tylko o 23,3,i 6....wiec czuje sie wyspana
siorka jest u mnie wiec pewnie wybierzemy sie na dluuuugiiii spacer

prosiaczek jak zochna?
andzia jak jajowa dieta?powiem szczerze,ze ja bym byla pewnie oslabiona(mam taaaaaaaaaak rozepchany zoladek)
magda przygotowania do chrztu ,prawda?
kasioleqq dawno nie bylo
aaa vercia bylas u ginka?ciekawa jestm co powidzial w sprawie kolejnej dzidzi

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki
Zośka już czuje się lepiej co udowodniła wczoraj- przez cały dzień strzeliła sobie 2 półgodzinne drzemki! Wieczorem przysnęła i obudziła się o 21 więc doszłam do wniosku, że nie zrobię jej inhalacji i kąpieli też. A ten mały prosiak wcale nie chciał spać za to piszczała i uśmiechała się bez przerwy. O 23 jednak zrobiłam jej tą inhalację skoro i tak nie spała, o 2 tak się posikała że musiałam ją przebrać. No i jak ją miałam na przewijaku na golasa to tak się obsikała, że obsikała sobie nawet głowę! No i po 2 musiałam ją kąpać! Po kąpieli cyc i spanie ale przed 7 wstała i gada mi do tej pory! Co za mały Prosiak! A rozkoszna jest tak, że ściskam ją bez przerwy a ona jeszcze bardziej się cieszy;)))

Gosiu z zaproszeniami super sprawa, że zrobisz sama! Ja miałam problem, bo wesele robiliśmy na 50 osób i w ogóle ślub kościelny organizowaliśmy w miesiąc więc po pierwsze żadna firma nie chciała na robić zaproszeń, bo za mała ilość i im się nie opłaca albo jak już ktoś chciał zrobić to najwcześniej za 2 miesiące a my nie mieliśmy tyle czasu! W końcu kupiłam zwykłe, chociaż marzyłam o jakichś fajnych. A z sukienką to w ogóle był numer! Wybrałam sobie w internecie i poszłam do salonu z jej zdjęciem, żeby mi taką uszyli. Ale zapytałam, czy mają coś podobnego. I faktycznie mieli- jak ją przymierzyłam to była idealna, rozmiar, fason, od razu poczułam, że to właśnie ta! A to był pierwszy salon w którym byłam! Wypożyczyłam więc zamiast szyć. I powiem ci Gosiu, że lepiej chyba wypożyczyć- koszty są niższe (co nie znaczy małe!) a nie masz później problemu ze sprzedaniem. Bo kto ci później taką sukienkę kupi! No i na pamiątkę nie ma chyba sensu zostawiać, bo teraz są takie materiały, że za parę lat to będzie kawał ściery.

Zocha odleciała więc i ja spróbuje się na chwilkę położyć!

Miłego dnia!

http://www.suwaczek.pl/cache/7dd702d99e.png
http://s2.pierwszezabki.pl/017/0174999f0.png?4853

Odnośnik do komentarza

witam was!!
my pospaliśmy do 9 ale nie obylo sie bez wstawanie w nocy, raz Marcel sie obsikał, póxniej głodny a o 6 rano walnął kupe!
Cafe do gin. idę dzisiaj po południu...:oczko:
Gosiamm gratuluję wagi:brawo:
u mnie opona ciut mniejsza i wchodzę w spodnie swoje tyle, że nie dopinam ostatniego guzika :( więc jakieś 3-4 kg jeszcze brakuje...przez ta pogodę mobilizacja do odchudzania spada bo raz, że zimno dwa, że nic się nie chce...
a tych mrozów też amm dośc i chcę wiosny!!!
zmykam bo mały kwęczy w malpim gaju...

Odnośnik do komentarza

Hejka!
JA wlasnie przy sniadanku - niestety drozdzowa. Cos nie moge sie zmusic, zeby rzucic slodycze :(((

Maly obok w lezaczku takie baki wali, ze nie moge sie skoncentrowac. Hihihih!

Gosia super, ze juz 1,5 kg mniej. Teraz to juz z gorki :yuppi::yuppi::yuppi:

Prosiaczek Ty to masz przeboje z ta swoja Zosienka. Zeby sobie na glowe nasikac :sofunny: No rozumiem, ze chlopak, ale dziewczynka. Hhiihihhi!

Odnośnik do komentarza

U nas przygotowania do chrzcin w toku. Tzn. my za duzo do roboty nie mamy. Moi rodzice robia impreze i nie pozwalaja sie wtracac. Menu ustalilismy razem i tyle. W sobote pojedziemy do nich rano i pomoge chociaz w sprzataniu, bo jakos nie moge tak siedziec na tylku i zeby moi rodzice tylko robili.

Wkurza mnie tylko chrzestny (szwagier P.). Ma zlewke na to wszystko. Wczoraj zadzwonilismy upewnic sie, ze jest przygotowany (zaswiadczenie z parafii), a on o tym w ogole nie pamietal! Jakby mial nie wiadomo ile do zrobienia :(
Nie wiem jak u Was, ale u nas chrzestny kupuje swiece. To jak zapytalismy o to to powiedzial, ze: "no dobra, moge kupic!" DRAMAT!

Odnośnik do komentarza

heluł babki :) ja ciagle ganiam ...wczoraj mielismy kolęde , 4 min i pokrzyku , nie mial sie poprostu do czego przyczepić ;P slub jest , dziecko ochrzczone :DD nudyy ...i polazł :P
Gosia no widzisz juz 1,5 kd a do slubu bedziesz chuda jak wiórek :)) szkoda ze masz tak daleko do olsztyna ...u nas jest taki sklep co ma sukienki co prawda wieczorowe ale polowa z nich wyglada jek slubne :D ja tam kupiła sukienke na swój slub uwaga uwaga !!! za 450 zł :DDDD wkleje potem zdjecie , naprawde fajowa i super wygodna :))
Prosiaczku super ze Zosia juz dobrze :))
Andzia herbatke z miodem i sokiem malinowym pij kochana i zdrowiej szybko :)
Magda nie stresuj sie ;) wszystko napewno sie uda :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Beacia a w którym miejscu niby Ty gruba jestes ??? :))
Justynka zazdroszcze ze masz tak blisko do rodziców i ze zawsze Ci pomogą , moi zapracowani i do tego kawałek do nich mam ..
Rena bidaku , łeh czemu nie moga tak zrobić zeby kobiety wychowujace dzieci dostawały normala pensje ...toć to praca na 10 etetach i do tego wycxhowujemy przyszłe pokolenie podatników !!!! łeh nóz mi sie normalnie w kieszeni otwiera !!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Andzia zdrowiej kobito!!
Magda super masz, że nie musisz sama organizowac chrzcin...;) u mnie to nie ma na co licZyć !! teściu sam na rencie z 2 dzieci, któe z nim mieszkają więc nic nie pomoże...teściowa tez sama na rencie i też nie pomaga...a moja mama znlazla nowa pracę ale też sama i 2 rodzeństwa w domu...w sumie to amm dziadków i jednych i drugich z sążną emeryturą ale oni to wiecznie tylko narzekają, że mało i malo!! az mnie szlag trafia,że nikt nawet dla małego nic nie kupi!! a kumpel zAnglii czy kolezanka zawsze cos przyniosą a z rodziny nikt!! szwagierka też ma kupę zabawek i ubranek po swoim dziecku ale jak zapytałam z propozycja, że odkupiłabym to oczywiścienie bo jej potrzebne a może się przyda itd...masakra rodzine mam totalnie do d.....nawet nikt mi życzen nie zlozył uro. oprócz mamy! a najbardzirj to mnie wkurza drugi szwagier z 4 dzieci...tam G. jest chrzestnym i najstarsza córka potrafi co miesiac pisac sms, ze przydałby sie nowy tel, ze kurtke chce, ze kase na mikolaja a ma juz 18 lat!!ostatnio napisała zapytanie czy G nie dolozył by jej do mieszkania bo chciałaby kupić!!! nienormalna jakaś!! oczywiscie na wesele nie przyjechali bo bylo w piatek a ich dzieci musza isc do szkoły !! a jsk byli ostatnio to przywiezli małemu badxiewne Spiochy z targu!! a oboje sa kirownikami!normalnie :wymiotuje:na ich widok...sorry za ten monolog pełen żalu ale mam nerw:ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

Andzia zdrówka kochana:*
Magda my też chrzciny będziemy robić u moich rodziców, moja mama zaproponowała, a ja przemyślałam i się zgodziłam;) w sumie mam powiedziała, że najpierw spróbują załatwić termin w restauracji, a jak się nie uda to będzie w domku:)
Anouk czekam na zdjęcia ze ślubu:)
Veronica po to masz nas żeby się wygadać
Prosiaczku zdolna ta Twoja Zosieńka;) nawet mój Kuba jeszcze sobie głowy nie obsiusiał

Odnośnik do komentarza

ja tez dzisiaj mam jakiegos dola gdyby nie to ze mlody ma juz 4 m-ce to pomyslalabym ze to depresja poporodowa, ale wejde na forum was poczytam i mi troche lepiej, zmusilam sie wyjsc na spacerek i myslalam ze dostane jakiej energii ale ta zima mnie przytlacza
Veronica moi tescie to niby nie sa tacy zli, kase zawsze jakas dadza i malemu i corce, ale np. zawsze wysluchal ile to w tym roku czeka ich wydatkow, jak bylam w ciazy to bylo o i jeszcze jeden nieplanowany wydatek na chrzciny, a o chrzestnych to nie wspomne tzn od mojej corki chrzestna jest kuzynka meza i ostatni raz widziala ja na komunii, nawet nie zadzwoni z zyczeniami,
chrzestnym bartka mial byc brat mojego i niby bylo wszystko oki ale na tydzien przed zaczal cos tam gadac ze on by chcial ingerowac w wychowanie mlodego i go wysmialam bez laski. natomiast jedyna osoba na ktora moge zawsze liczyc to moja mama jak potrzebuje to ona mi nie pozycza tylko daje kase. Dobra koniec uzalanioa sie nad soba.troche mi lepiej.
Anouk u mnie koleda dopiero 21 i wszystko zalezy ktory ksiadz przyjdzie bo jak bedzie proboszcz to on lubi sobie pogadac
Andzia dasz rade ty jestes silna kobita
Magda ciesz sie ze masz takich rodzicow :)

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...