Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
Gosia zdrowka dla Kubuli!

Sylrom oj, wspolczuje przejsc z Patrykiem.
Ten strach jest obezwladniajacy.
Teraz tez jak bylam z Alcią na tym badaniu to było tyyyyle chorych dzieciaczkow :((( To byla okulistyka wczesniakow i te skrajne wczesniaczki takie chore.

andzia ale super impreza sie szykuje :yuppi:

Magda ja się cieszyłam że Patryk mały i jeszcze nie rozumiał, bo te większe dzieciaczki tam to po prostu wszystko wiedziały rozumiały co i jak i Ci rodzice płaczący po kątach, eh, wtedy jak wychodziłam to pomyślałam że jesteśmy szczęściarzami.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Gosia zdrówka dla Kuby!!!
Kolezanki syn też tak ma, że przy każdym kaszlu od razu wymiotuje.
Mi własnie teściowa dzwoniła, że Stachu ma 37,6:Padnięty:

Sylrom
straszna jest taka alergia.
Ja tez się napatrzyłam w szpitalach i nie wiem czy dałabym radę psychicznie siedzieć w nich miesiącami. Dziekowalam wtedy Bogu, że to tylko złamana noga

Odnośnik do komentarza

Cafe p. zlozyl wniosek o dofinansowanie na rozpoczecie dzialalnosci - chce firme informatyczna... plany z lumpkiem na razie wstrzymane... znajomi sie rozmyslili:/ a ja sie nie rozmyslilam, ale jak mam sama to rozkrecac to chce zaczekac na wakacje zeby miec czas na wszystko... na rozkrecenie, na poszukanie kogos do pomocy itp. a wiec jak nic mi sie nie odmieni to bede dzialac latem... znajomi przestraszyli sie kosztow... u nas wynajem samego lokalu to z 2 tys. ale ja jakos nie myslalam nigdy o Wolsztynie i chcialabym gdzies w okolicy otworzyc... U mnie w pracy ok.;) na ile to mozliwe oczywiscie.... nie wiem czy mowilam wam ze ostatnio moja "kolezanka" wpadla do jednej znajomej na lekcje i przy dzieciach powiedziala ze nie potrafi uczyc angielskiego... no nie jest baba normalna:/

Odnośnik do komentarza

Hej,witam się dzisiaj!
U nas szaro buro i nijako na zewnątrz, a ponadto od 7-mej ścinają gałęzie,matko się zerwałam na równe nogi jak tą piłą zaczęli ciąć przy naszym oknie. Ja nie wiem co się ostatnio dzieje z nimi - jakaś chęć do pracy ich wzięła??? No fajnie, tylko mogli by do tej godziny 8 poczekać,żeby nie zrywać takich śpiochów jak my!
A my dalej walczymy ze skórą, normalnie chyba przestanę go kąpać bo po kąpieli skóra jak tarka,a wczoraj wlałam pół butli Oillanu! alergologa mamy dopiero w przyszłym tygodniu - przedłużyła sobie ferie! Dziewczyny ponawiam pytanie czy nie wiecie co powinno znaleźć się w takim zaświadczeniu, żeby ten pulmicort kupować jak do tej pory ze zniżką?

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Hej,
mam dzisiaj urwanie głowy w pracy. W dodatku jestem przeziebiona i dużo wolniej przetwarzam wszystko:Kiepsko:

Stachu wydaje mi się, że lepiej. W nocy spał, nie kaszlal, a rano już mu się ładnie urywało. I ubrał się, zjadł śniadanie i nawet nie protestował, ze mu zostawiłam wczorajsze lekcje do odrobienia. A siedział do 12-tej sam, dopiero w południe miała przyjśc po niego t.

Odnośnik do komentarza

Cafe pamiętam jak Stasiu miał taka fazę na lego, zresztą do dzisiaj ma, ale już nei tak bardzo. Potrafił godzinami tworzyć różne budowle. Jak bym policzyła wszystkie zestawy lego, które mamy to wyszłoby tego chyba z 5 tysięcy złotych. Niestety przy tym cholera niczego nie szanuje.
Ale super, naprwde super, że Olek umie się tak fajnie bawić:great:

Gosia i ja trzymam kciuki za firmę!!!

Sylrom ja ostatnio mialam zaświadczenia od pulmonologa, że Stasiu ma stame(której nie ma).
A ostatnio wzieam 5 recept na Pulmicort od prywatnego pediatry(który nie ma problemu z ich wystawianiem), ale na każdej recepcie szczegółowo pisze, dlaczego jest potrzebny Pulmicort łącznie z dawkowaniem

Magda współczuej nocki, ale fajnie, że się wymieniacie, raz Ty raz P::):
I zdrówka dla Alki!!!

Odnośnik do komentarza

magda_79
Cafe ale chyba dzisiaj juz lżej sie pracowalo bez tej wizji egzaminow, co? :)
Super z faza na Lego u Olasa. Ile ja bym dała za taka faze u Micha. Oj nie wyobrazasz sobie.

Ja sobie wyobrażam, bo nawet nie wiesz ile ja bym dała za faze na cokolwiek u lasek.
Juz nawet nie pisze o ich pomysłach, bo czasem po prostu wstyd:Kiepsko:
Nie potrafią się sobą zająć ani minuty, nie bawią się w ogóle!!!! w ogóle!!! A ja juz rzygam wszystkimi grami, bo mogę z nimi grac nawet i z 2 h dziennie, pod warunkiem, ze poza tym czasem będa się zajmowac same sobą, a nie jęczeć, lac się i co nie tylko. A jak proponuje, żeby same pograły to od razu słyszę: nie, bo będziemy oszukiwac:Histeria:
I nei wiem już jak z nimi rozmawiac, jak tłumaczyć, ale szlag mnie trafia, że nadal są jak dzidziusie, łażą za mną non stop, nawet wysrac się nie mogę, bo jak się zamnke w kiblu to od razu siedzą pod drzwiami:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za info o tych zaświadczeniach,widzę że u nas będzie trudno. Fajnie masz Andzia z tym lekarzem, u nas kurcze to taki służbista - pewnie dlatego że ordynator (ale mógłby wypisać - tyle kasy na prywatne wizyty idzie że szok, a jeszcze teraz od nowego roku już dwa razy pulmicort wykupiłam na 100%!).

U nas od Świąt trwa passa Lego,wcześniej miał zestawy, ale jakoś go nie bardzo brało, a odkąd dostał zestaw Samochód campingowy to codziennie Lego, tylko samemu mu się tak nie chce, ciągle mamo i mamo. No i do tego takie roboty co się zamieniają w samochody, ale to już nie ze mną!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

cafe82
sylrommoze sporbuj u innego lekarza?
a dlaczego wasz nie chce przepisac,nie rozumiem
skoro wam pomagaja inhalacje??

sama nie wiem dokładnie o co chodzi, fakt że ostatnio u alergologa byliśmy pod koniec roku i nie wiedziałam że to zaświadczenie co wystawiał do tej pory nie wystarczy, dopiero jak Patryk był chory pod koniec stycznia to nasz pediatra stwierdził że na tej podstawie nie może wypisać, zresztą już nam kiedyś mówił że to tak trochę naciągane, ale jak wypisywał to wcale się nie przejmowałam, a pediatra jest w porządku, więc ten alergolog taki jakiś ostrożny. Zobaczymy w przyszłym tygodniu.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...