Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
pewnie,ze nic na sile
to tylko o niej swiadczy
a wymowki o braku czasu to na mnie przynajmniej nie dzialaja
sory

aaaa co do ksiazek to przeczylalam niedwano tez DOM SIÓSTR
Charlotte Link o ile sie nie myle:)

Zapisze:)
Mam tyle ksiązek polecanych, a czasu brak.
Kolezanka polecała mi też Tess Geritsen, thrillery medyczne, ponoć b. dobre.

A czytałyście Chłopca w pasiastej piżamie? Był też film, ale książka rewelacyjna!!!

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
pewnie,ze nic na sile
to tylko o niej swiadczy
a wymowki o braku czasu to na mnie przynajmniej nie dzialaja
sory

aaaa co do ksiazek to przeczylalam niedwano tez DOM SIÓSTR
Charlotte Link o ile sie nie myle:)

Zapisze:)
Mam tyle ksiązek polecanych, a czasu brak.
Kolezanka polecała mi też Tess Geritsen, thrillery medyczne, ponoć b. dobre.

A czytałyście Chłopca w pasiastej piżamie? Był też film, ale książka rewelacyjna!!!

tez zapisze:)
ja ostatnio mam tak,ze padam po 3 stronach
i tyle z tego czytania wychodzi:(

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
pewnie,ze nic na sile
to tylko o niej swiadczy
a wymowki o braku czasu to na mnie przynajmniej nie dzialaja
sory

aaaa co do ksiazek to przeczylalam niedwano tez DOM SIÓSTR
Charlotte Link o ile sie nie myle:)

Zapisze:)
Mam tyle ksiązek polecanych, a czasu brak.
Kolezanka polecała mi też Tess Geritsen, thrillery medyczne, ponoć b. dobre.

A czytałyście Chłopca w pasiastej piżamie? Był też film, ale książka rewelacyjna!!!

tez zapisze:)
ja ostatnio mam tak,ze padam po 3 stronach
i tyle z tego czytania wychodzi:(

A co chwilę jakimis tytulami rzucasz:Oczko:
Ja Cukiernie strasznie długo męczyłam, mimo, iż mi się podobala:)

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

Zapisze:)
Mam tyle ksiązek polecanych, a czasu brak.
Kolezanka polecała mi też Tess Geritsen, thrillery medyczne, ponoć b. dobre.

A czytałyście Chłopca w pasiastej piżamie? Był też film, ale książka rewelacyjna!!!

tez zapisze:)
ja ostatnio mam tak,ze padam po 3 stronach
i tyle z tego czytania wychodzi:(

A co chwilę jakimis tytulami rzucasz:Oczko:
Ja Cukiernie strasznie długo męczyłam, mimo, iż mi się podobala:)

:lol:
tez ja dlugo czytalam
szczegolnie 3 tom
ale ogolnie oceniam na 4

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Ja weekend w większości poza domkiem.
Laptop posklejany i jak widać działa, tylko jest taki stacjonarny!
Co do przebierańców, Patryk w tamtym roku był ... BIEDRONKĄ - strasznie się uparł na tej strój, w części kupiłam, a część zrobiłam, w tym roku twierdzi że chce być MISIEM, ale my mamy czas jeszcze trzy tygodnie do balu.
Co do czytania ja też nadrabiam od trzech miesięcy czytam co mi wpada w ręce. Także chętnie skorzystam z przez Was poleconych książek. Ostatnio czytałam Dzieci Ireny Sendlerowej - ryczałam przy tej książce, no i żeby coś lżejszego poczytać czytam Świat według Clarksona - dla facetów niby, ale można przeczytać.Cafe ten chłopiec cenę ma masakryczną!

A no i wkleję Wam moją zeszłoroczną BIEDRONKĘ!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
4 dni do ferii... Dzisiaj mialam stresujacy dzien w pracy bo szefowa wrocila z l4 i byla w koncu ta nieszczesna konfrontacja:/ z calej afery pozostal niesmak... ja nie wiem jak z ta kobieta bede pracowac:/ ona jest w stanie wszystko obrocic przeciwko czlowiekowi:/
Dobrze ze tyle tytulow polecacie musze wszystko popisac i szukac w bibliotece... dzisiaj bylam ale szalu nie ma...
Mamy stroj na balik.... tzn. jeszcze nie mamy ale mam nadzeje, ze dojdzie na dniach... stanelo na tym: http://allegro.zapodaj.net/images/c527b17a2035.jpg

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Czesc dziewczyny:)
4 dni do ferii... Dzisiaj mialam stresujacy dzien w pracy bo szefowa wrocila z l4 i byla w koncu ta nieszczesna konfrontacja:/ z calej afery pozostal niesmak... ja nie wiem jak z ta kobieta bede pracowac:/ ona jest w stanie wszystko obrocic przeciwko czlowiekowi:/
Dobrze ze tyle tytulow polecacie musze wszystko popisac i szukac w bibliotece... dzisiaj bylam ale szalu nie ma...
Mamy stroj na balik.... tzn. jeszcze nie mamy ale mam nadzeje, ze dojdzie na dniach... stanelo na tym: http://allegro.zapodaj.net/images/c527b17a2035.jpg

goska my mamy bardzo podobnys troj
jest suuper

ale sa jakies konkretne decyzje?
czy zostaje tak jak bylo?
co szefowa na to wszsytko?

Odnośnik do komentarza

cafe82
gosiammm
Czesc dziewczyny:)
4 dni do ferii... Dzisiaj mialam stresujacy dzien w pracy bo szefowa wrocila z l4 i byla w koncu ta nieszczesna konfrontacja:/ z calej afery pozostal niesmak... ja nie wiem jak z ta kobieta bede pracowac:/ ona jest w stanie wszystko obrocic przeciwko czlowiekowi:/
Dobrze ze tyle tytulow polecacie musze wszystko popisac i szukac w bibliotece... dzisiaj bylam ale szalu nie ma...
Mamy stroj na balik.... tzn. jeszcze nie mamy ale mam nadzeje, ze dojdzie na dniach... stanelo na tym: http://allegro.zapodaj.net/images/c527b17a2035.jpg

goska my mamy bardzo podobnys troj
jest suuper

ale sa jakies konkretne decyzje?
czy zostaje tak jak bylo?
co szefowa na to wszsytko?

No mi tez sie podoba i najwazniejsze ze Kubie sie podoba:) Ja wiem ze to na chwile tylko ale jak wczoraj przegladalam i patrzylam na te wszystkie stroje to mi sie slabo robilo jakie czasami potrafia byc badziewia... na prawde w sumie maly wybor jest...

Co do decyzji konkretnych to brak... rozejdzie sie wszystko pewnie po kosciach... boja sie ja ruszyc bo ona to by pewnie ladny raban narobila...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

Gosia wiesz co, to jest normalnie chore. Każdy widzi i każdy wie ale nikt jej nic nie zrobi, bo się boją:Rozgniewany: Tylko czego? Naprawdę mnie to rozwala. U mnie jest podobnie. Jedna babka jest nietykalna a w momencie kiedy miarka się przebrała to zmarł mąż szefowej i się rozeszło po kościach stawianie jej do pionu:Rozgniewany:
Fajny strój Kuba wybrał::):

Magda paczuszka do mnie dotarła. BARDZO DZIĘKUJĘ:Całus: Pomyliłam się jednak bo Filip nosi 26, więc te jedne są na styk, ale się nie zmarnują. W razie czego podrzucę je siostrze jak mogę:) Hehe młody się pyta skąd ma te rzeczy i jak mu mówię że od Michała to Was pamięta:D
Heh... Współczuję Ci niezmiennie nieprzespanych nocek. Eksplodowałabym z nerwów na Twoim miejscu. Ja po nocce w pracy jak odeśpię w domu to wstaję sfochowana i sama nie wiem o co mi chodzi a jakbym tak miała codziennie:Szok:
Wymyśliłaś coś na balik?

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Andzia zdrówka! Ale Cię bierze ostatnio... Hehe, imprezka musiała być, co? Najważniejsze, że zabawa udana:Oczko:
Szkoda że trochę zaniedbałaś tą dietę... Pociesza mnie to jednak trochę (wiem, wiem, świnia jestem:lol:), że nie tylko ja nie umiem sobie czegoś odmówić:D

Cafe ale zleciało... Już sesja? Co do prezentu też jestem zdania że max do 50zł.

Sylrom świetny ten biedronkowy strój! A Patryk to niezła chudzinka:Oczko:
Współczuję rozwalonego lapka. Mój jeszcze jakoś zipie, ale czuję, że w każdej chwili może nadejść jego kres. Nie wiem co wtedy:Płacz:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jezu jaka ze mnie wieśniara... Tak mnie tu mało:( W ogóle już nie liczę na to, że dojdę jakoś do siebie. Nie wiem o co chodzi ani co się dzieje. Przecież nie pracuję fizycznie, w domu też nie ryję... Może to psycha? Ale nie czuję się też zdołowana... Jak się zastanawiam, to może trochę, ale do jakiejś depresji i użalania się nad sobą to mi daleko chyba... Kij z tym.
Filipo w tym roku będzie Spidermanem. Dostał taki strój co kiedyś w H&M były ze sztucznymi mięśniami:Oczko: Na masce poszło kilka oczek, ale na szczęście nie widać tego za bardzo. No i w tym roku dostał rolę króciuteńką na przedstawienie z okazji dnia babci i dziadka i jak się dowiedział to odwalił histerię, że on nie chce i nie będzie:lup: Trochę go zaszantażowałam i może coś z tego wyjdzie... Wyobcowany chłopak... Nie ma co:/ Bal będzie 18.01 a ten dzień babci i dziadka jeszcze nie wiadomo. Wiecie, że znów lub nadal jest ten zawszony problem?! Co prawda nie u nich w grupie, ale jednak... Filip bardzo długo nie chodził do p-kola i jak teraz zobaczyłam kartkę to aż mnie zmroziło:Szok:
A ja byłam na tym wymazie z nosa i dupa sraka. Wyszły mi nieliczne bakterie jakieśtam klebsielle oxytoca czy coś. Muszę się przejść z tym wynikiem... Miałam iść dzisiaj, ale jakoś nie wyszło:Nieśmiały: Może jutro jak się prześpię...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

A co do książek to niestety nie kupuję. Ani nowych ani używanych:/ Tylko biblioteki i e-booki. Ciężko czasem przy nowościach, ale i tak czytam tylko w wyrwanych chwilach. Najczęściej na kiblu:lup: Chłopca w pasiastej piżamie widziałam. Nie zachwycił mnie ten film chociaż tematyka bardzo dobra. Książki chyba nie czytałam, choć akurat tematy dzieci podczas wojny mam obcykane:Oczko: Właśnie mam książkę Dzieci gułagu. Brrr... Bardzo podobała mi się książka Wojna Klary. Naprawdę polecam:yes: A z filmów o tej tematyce bardzo dobry jest film Boże skrawki - warto obejżeć:yes: Czytałam też jakiś czas temu Maskotkę Marka Kurzema i spodziawałam się czegoś lepszego. A ostatnio przerobiłam kilka książeczek Janusza Wiśniewskiego bardzo fajnie się czyta.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
U nas znowu zmiana planów co do stroju, wczoraj byliśmy popatrzeć na stroje i miś się Patrykowi odwidział, a propo większość tych strojów to tragedia, siostrzeniec ma strój kowboja i siostra chciała dać, ale Patrykowi się nie podoba, szkoda bo miałabym z głowy. Patryk jakoś idzie w zwierzęta. Jak wczoraj popatrzył na te stroje to stwierdził że już woli być BIEDRONKĄ, ale strój za mały, więc lipa. Pokazałam mu dziś ten strój co gosiammm pokazywała i stwierdził że fajny ale "chce czas na zastanowienie!!!" -nieraz mnie poraża tymi swoimi tekstami.
Dzień babci i dziadka w p-lu u synka jest 24-tego dostał wierszyk do nauczenia, ale za bardzo mu się nie chce, muszę go trochę zmobilizować.
Uciekam bo robić obiad, bo po południu jedziemy na roczek do przyjaciółki synka. Patryk właśnie pakuje mu prezent:no1: papier będzie do wyrzucenia

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Mei
Andzia zdrówka! Ale Cię bierze ostatnio... Hehe, imprezka musiała być, co? Najważniejsze, że zabawa udana:Oczko:
Szkoda że trochę zaniedbałaś tą dietę... Pociesza mnie to jednak trochę (wiem, wiem, świnia jestem:lol:), że nie tylko ja nie umiem sobie czegoś odmówić:D

Cafe ale zleciało... Już sesja? Co do prezentu też jestem zdania że max do 50zł.

Sylrom świetny ten biedronkowy strój! A Patryk to niezła chudzinka:Oczko:
Współczuję rozwalonego lapka. Mój jeszcze jakoś zipie, ale czuję, że w każdej chwili może nadejść jego kres. Nie wiem co wtedy:Płacz:

Chudzinka faktycznie jest z niego, teraz jeszcze wyskoczył nam do góry, a M objechał go maszynką i ma króciutkie włoski, więc teraz dopiero wygląda, a je za trzech!!! Cały czas coś mieli w buzi.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

hej
wczoraj wieczorem zagladalam, ale Ala na rekach, wiec nie mialam jak popisac. rozchorowala nam sie bidula. calutka noc trzymalam ja na rekach, ani sekundy nie spala sama :( Nochal zapchany, dzisiaj goraczka. Bleeee, oby jej przeszlo szybko.

Michałowi wczoraj kupilismy stroj Supermana w Auchan. Bylam w wypozyczalni, ale taki badziew, ze masakra. Poniszczone, a wypozyczenie 35zl + kaucja 50 zl!!! A stroj Michalowy kupiony za 32 zl :)
Jemu bylo wszystko jedno, aby tylko tp byl jakis bohater. Strazaka nie znalezlismy.
No i dzisiaj juz od rana wszystkie dzieci poprzebierane :)

Wczoraj smutno bylo, bo Michu powiedzial, ze bylo ma dworze i dzieciaki go dopadly i przewracaly na ziemie. Ciuchy zmasakrowane. Byli z inna pania :( Tlumaczymy mu, ze musi reagowac - powiediec pani albo huknac jednemu czy drugiemu. No i wieczorem lezal z P. i P do niego ,ze smutno mu jak slysze, ze ktos mu krzywde robi, a Michu: mi tez bylo smutno jak mnie przewracali :((((

Odnośnik do komentarza

Mei trzymaj sie! Przyjdzie ladna pogoda i sie ogarniesz. No, ale z tym pisaniem z nami to moglabys sie sprezyc :hahaha:
Ciuchy pewnie, ze daj do siostry. Mam jeszcze jedna paczke przygotowana, ale nie biecuje, ze w tym tyg wysle, bo poki mloda chora to sie nie ruszam z domu.
Filippo sie ogarnie i role pieknie swoja powie :)

Sylrom Patryk - Biedrona czaderski! Wrzuc jeszcze jakies inne fotki.
Aaaa, lepszy, ze chudy niz mialby byc grubaskiem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...