Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

meino rzeczywiscie z ta praca kiepsko
szkoda,ze szefowa nie pomysli,ze zwyczajnie chcialabys wiedziec na czym stoisz
trzymam kciuki,zeby bylo po twojej mysli

magdanie nie,auto 2letnie
bierzemy w leasing
juz 14go wracasz do pracy??
ale to zlecialo!
a alutka z tesciowa,tak?
mam nadzieje,ze wyjdziecie z dola,tym bardziej,ze wracasz do pracy
trzymam kciuki
ale jest taka drozyzna,ze az strach

no przed nami masa waznych decyzji,kredyt na 100 lat
ale jestem dobrej mysli!

Odnośnik do komentarza

Zapomniałabym... Zachęcona sukcesami Waszych dzieciaczków spróbowałam z Filipem pisania i nawet fajnie mu idzie pisanie swojego imienia. Pierwszy raz to w ogóle ślicznie mu wyszedł, teraz już różnie, ale ważne, że próbuje bo niedawno to kompletnie go to nie interesowało. Inne literki go nie interesują:/
Fajne te Imaginext'y. Ciekawe, czy Filipowi by się spodobały... Młody dostał pod choinę Lego śmieciarę recykling, Lego malutkie z dinozaurem, bardzo fajną grę Rami o taką (droga i według mnie nie warta swojej ceny, ale mimo wszystko fajna):
http://www.petronela.pl/quercetti/quercetti-1014-rami-digicolor-liczydlo-ukladanka-edukacyjna-od-4.html
no i ma poziom trudniejszy więc sama pograłam:Psoty:
Dostał też świetną książeczkę z wierszykami o taką:
Wierszyki domowe sześć i pół tuzinka wierszyków Rusinka (druk) - Michał Rusinek - Merlin.pl
No i oczywiście słodycze:lup:
A ja ostatnio poczytałam "Płacz niemymi łzami" - przerażająca i zaczęłam czytać w wolnych chwilach komiks "Walking Dead" o zombie:Oczko: a ja zawsze po filmach/książkach o tej tematyce mam koszmary, ale mnie wciągnęło i już muszę doczytać do końca::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

cafe szkoda, ze plany sylwestrowe jednak nie wypalily.
My tez sami. wlasnie przygotwalam wszystko do zapiekanki i zrobimy sobie pozniej, mamy winko i tyle.
P. z Michałem juz postrzelal na balkonie, zaraz druga tura i do spania. Alcia doi butle i tez do wyrka :) Mam nadzieje, ze pospi, bo wczoraj to do 2 w nocy spala na mnie :(

Trzymam kciuki za wszystkie Wasze plany. na pewno wypala :)
No i ja tez licze na kolejne i kolejne 5 lat z Wami. Nie wyobrazam sobie inaczej.

A ja tak, do pracy za 2 tygodnie. I wiadomo, ze chce juz wyjsc z domu, ale strasznie ciezko mi Alę teraz zostawic. Taka fajna juz jest, juz zaczynamy sie komunikowac itd. I jest tak strasznie zwiazana ze mna. No, ale coz .... zycie!
P. z nia bedzie miesiac, a potem do czerwca t. jakos przezyjemy :)

Mei brawa dla Filipa! Michał dalej na nie z pisaniem :) teraz tylko puzzle i klocki. i miliony pytan, czasem mam dosyc. A dlaczego jest slina, a po co maamy wlosy, a dlaczego Wy nie rosniecie, a jecie??? itp. :)
Oj, ja zadnych tematow zombie i podobnych nie tykam. boje sie :lup:

Gra fajna, ale wiem, ze nie dla Michała :) A wierszyki na pewno super!

Odnośnik do komentarza

Popiszę Wam o pracy na boku niedługo...

Magda tak jak piszesz, dla mnie to też oczywiste, że decyzji o powrocie do pracy nie zostawia się na ostatnią chwilę... Ja wiedziałam czy wracam już jak byłam w ciąży! A tu taka akcja... No cóż.
Szybko zleciał ten macierzyński! Szkoda, że musisz już wrócić. Wiem, że z jednej strony też chcesz i potrzebujesz tego, ale tak jak piszesz, młoda weszła teraz w taki fajny okres, że fajnie byłoby jeszcze z nią posiedzieć trochę::):
A co do gry, to Filip nie jest jakiś rozgarnięty w grach, ale to na tym łatwym poziomie ogarnia. Ale najbardziej podoba mu się sama możliwość kierowania kuleczkami.
Zjadłabym dobrej zapiekany i niezmiennie pizzy!

Cafe
no szkoda, że plany imprezowe nie wypaliły:/ Ale z drugiej strony dobrze, że nie przywieźli do Was choróbska.

Ja z Wami trochę krócej na stażu, ale mam nadzieję na kolejne:D:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

My pobalowaliśmy u znajomych do 3-ciuej. K. dzisiaj taki skacowany, że bez kija nie podchodź:Zakręcony: Stachu dał rade do końca, a laski po 22-giej poszły spać, same chciały, rozebrały się i położyły. Ubraliśmy je przed wyjazdem i spały dalej do 9-tej::):

Obiecuje, że od jutra bedę regularnie zaglądac i poodpisuje na wszystkie zalegółości::):

Odnośnik do komentarza

a myslalam,ze bede pierwsza:oczko:

andziatrzymam za slowo:)

zrobilismy eksperyment i K zabral cezarego i olka,i pojechali do moich rodzicow
a julek zostal ze mna
musze ogarnac troche notatek moze sie uda,bo mlody zasiadl przed tv i oglada:Niespodzianka:

poza tym szczerze powiem,ze nie lubie takich dni
naprawde
zaden to odpoczynek,krzyki,wrzaski i rozpierducha
ale juz jutro do pracy:lol:

Odnośnik do komentarza

cafe82
no jak zwykle pelnie dyzur:D

dzieciaki zasypiaja
30 minut na orbitreku zaliczone
na kolacje zzarlam pomarancze
jest dobrze:oczko:
to tak odnosnie postanowien noworocznych,hahaha

K zapodaje film wiec zmykam

a jutro wszsytkie sie melduja !

Ja przez święta prze to grypsko prawie nic nie jadłam i jeszcze schudlam, a od soboty jakby mnie coś opętało. Wczoraj się nażarłam jak świnia, dzisiaj tez wciąż coś szamam i mam 2,2 kg na plusie. No masakra:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Magda ale ten czas przeleciał, dopiero co się Aluśka urodziła, a tu już do pracy. Domyślam się, że łatwo nie jest...oby tylko t. stanęła na wysokości zadania i noie robiła takich akcji jak z Michem. I trzymjam kciuki, żeby Wasza sytuacja finansowa się ustabilizowała. Kiedyś w końcu musi być z górki:Całus:

Odnośnik do komentarza

Mei nie zazdroszczę sytuacji w pracy, ale i u mnie nie jest różowo:Kiepsko:
Mam nadzieje, że wymaz z nosa przyniesie jakieś efekty, nawet sobie nie wyobrażam jak musisz się męczyć. Ja byłam teraz kilka dni chora i ledwo funkcjonowałam, a gdzie tak cały czas:Całus:
Muszę popatrzeć za tą książką, laski nadal niet na bajki, ale wierszyki słuchają chętnie.
U nas gry na topie, za to puzzle całkowicie poszły w odstawkę.
A Stachu odstał na gwiazdkę gretrategiczną Osadnic z Catanu Osadnicy z Catanu ? Wikipedia, wolna encyklopedia i codziennie gramy. No i ta mała cholera nas wiecznie ogrywa

Odnośnik do komentarza

Gosia jak przeczytałam o tej gruźlicy to zamarlam. Boziu, dobrze, że to nic poważnego, mam nadzieje, że już u wAs lepiej ze zdrówkiem:Całus:4

Sylrom Stasiu ma takie łagodne AZS, obsypuje mu tyłek szczególnie zimą po czekoladzie i cytrusach. Czyli w chwili obecnej ma masakre. Oby młody szybko wyrósł z tego szitu

Odnośnik do komentarza

hej
my zgodnie z planem nowy rok powitalismy z Alicją na rekach :) W ogole nie mogla spac, polozylysmy sie o 24.30. Zaraz potem Michu przyszedl do P. i zasikal mu lozko :lup: Noc pelna wrazen :)

Dzisiaj mega leniwy dzien, ostatni taki :( Plakac nam sie chce, ze P. od jutra do praca i powrot do codziennosci. Dzisiaj po porstu swietnie, fajny spacer, mnostwo czasu na zabawy z dziecmi.

Odnośnik do komentarza

Andzia hehe, swietnie, ze udalo sie jednak poimprezowac :) Ja gdybym miala w miare normalne noce to pewnie chcetnie bym chciala gdzies wyjsc, a tak to poki co az mnie trzesie, ze mialabym gdzies wyjsc na noc.
Sama opieka t. nad Aluśka tak sie nie martwie, w tym samym czasie z Michałem bylo ok. Za male to na bajki, zaczyna chodzic, ciekawskie. A Ala bedzie u niej tylko do czerwca, wiec 4,5 m-ca. Bardziej martwi mnie to, ze Ala jej zupelnie nie zna :(

Ehhh, ja po tej jelitowce tez schudlam kg, a teraz zre, a nie jem :( nawet sie boje wazyc :(

Odnośnik do komentarza

Magda mój K. miał wolne od 20-go grudnia i też nie bardzo mu się chce jutro do pracy. Ja też miałam teraz luzik, bo K. był w domu, więc niczym się rano nie martwiłam, a jutro trzeba wyszykować całą trójce:Histeria:

A Aluśka ciekawa, chciała fajerwerki zobaczyć:Oczko:

A co t. na to wszystko? Chcecie Alkę jakoś wcześniej-czyli w sumie już teraz-do niej wozić, przyzwyczajać?

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda mój K. miał wolne od 20-go grudnia i też nie bardzo mu się chce jutro do pracy. Ja też miałam teraz luzik, bo K. był w domu, więc niczym się rano nie martwiłam, a jutro trzeba wyszykować całą trójce:Histeria:

A Aluśka ciekawa, chciała fajerwerki zobaczyć:Oczko:

A co t. na to wszystko? Chcecie Alkę jakoś wcześniej-czyli w sumie już teraz-do niej wozić, przyzwyczajać?

P. teraz z nia bedzie siedzial miesiac, wiec bedzie jezdzil codziennie 2 tyg przed koncem, zeby sie przyzwyczajala.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...