Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anielinka - serdecznie gratuluję - widzę że przeszłaś to samo co ja - skurcze, rozwarcie prawie do porodu a tu zanik tętna.... takie 2 porody w jednym. Tą bolącą pierś powinnać poprysznicować ciepłą wodą, dobrze rozmasować - szczególnie zatkane guzowate węzły - no i delikatnie odciągnąć nadmiar pokarmu

Madzia - również gratuluję - moja niunia też jest bardzo nerwowa przy cycku i często bywa że przed karmieniem nie mogę jej zmienić pieluszki bo tak krzyczy. Wzięłam się na sposób (mała budzi się co 3 godz. na karmienie) i ja po prostu wyprzedzam fakt jej przebudzenia na wielkim głodzie i budzę ją jakieś 15 min wcześniej - wydaje mi się że tak jest lepiej:)

http://lilypie.com/pic/081107/gYcb.jpghttp://b1.lilypie.com/Zbxcp1/.png

Odnośnik do komentarza

Moj aniołeczek własnie śpi więc wpadlam na chwilke.
Amelcia chyba woli butle niz cyca, bo cyca moze ssac nieskonczenie i nie spi po nim wogole, a jak nakarmie ja butlą to spi, dzis w dzien nawet 3 godzinki.

A ja kupilam na moje sutki masc, ale boli dalej ta prawa piers, dzis bede probowala sciagac pokarm, zeby zastoj sie nie zrobil, bo cholera zeby goraczki nie dostac.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza
Gość karola1803

anet moj Max jest okropnie rozdrazniony po przebudzeniu.. jak juz nie moge go uspokoic przy zmianie pampersa to wkladam mu na sek. piers do buzi i od razu jest spokoj:) heheh. a ostotnio przezylam chwile grozy jak go rozbieralam przed kapiela.. to maly sie tzw. "zaniosl" tj. stracil oddech na chwile normalnie myslalam ze zemdleje wtedy. a wy mialyscie taka "przygode"??

Odnośnik do komentarza
Gość karola1803

alex moj dzisiaj 2 tygodnie skonczyl a wczoraj byl juz na spacerku w sumie to 10 minut na polu byl. a wogole to lekarka w klinice powqiedziala mi ze jak jest ok 18 stopni to dziecko mozna w kazdej chwili na pole wziasc a jak juz skoncxzy 2 tygodnie to w kazdej temp moze na polu siedziec no nie liczac syberyjskich mrozow:):):) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam!!!
Padam na ryj!!!
Moje dzieci nie potrzebuja prawie w ogole snu...ja nie wiem,czy one sie nie najadaja, cz co:(
Od 17 az do teraz byly czujne i domagaly sie towarzystwa, w miedzyczsie trzeba bylo zajac sie Stasiem, zrobic mu kolacje, wkapac. Z tego wszystkiego poklocilam sie z K.
Niech sie skonczy ten dzien i nadejdzie dluuuuuuuuuuuuuuuuuga noc!!!

Karola nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze 5 h snu Maxia.

Alex moje wyszly na spacer jak miały tydzien-bez werandowania!!!

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj musze jechac do Poznania pozałatwiac kilka swoich spraw, a dziewczyny zostana z K. i z tesciowa, Stasiu idzie po przedszkolu do mojej mamy. Mam troche stracha, ale mysle, ze dadza rade. Mleko poodciagam, zostawie w lodowce...
Ze Stasiem miałam wieksze opor, gdy go pierwszy raz zostawialam, teraz mam wiekszy luz, wiec troszke sie ciesze na te pare godzin wolnisci:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...