Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

gosia ja co chwilę dostaję takie maile pisane łamanym angielskim, np.że mają dla mnie pracę, albo np.jak sprzedawałam telefon, to też baba chciała kupić dla córki, ale miałam jej wysłać, ona by wysłała kasę na konto bankowe wtedy bym dostała jakieś powiadomienie jakieś bajery, ale nie nabieram się na to... jak coś sprzedaje to najlepiej jak mam kontakt telefoniczny z tym kimś...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

hej
U nas dzisiaj slonecznie, ale zimno i wieje jak cholera :(
Alke wystawilam na dwor. P. w pracy, jak wroci to musze biegiem leciec do sklepu po jakis kombinezon dla malej. Jutro jedziemy na morfologie, a ma byc tylko +4 :lup: Mam nadzieje, ze cos jeszcze bedzie w sklepach.

Mei super pomysl z tymi barwnikami :)
A powiedz jeszcze czy rzeczy na 104 beda na Filipa jeszcze dobre? Mam kilka bluzek i mam sandaly po Misku. Nic nie zniszczone i podobno wygodne :) Co prawda nie jakies firmowki, ale z Deichmanna, no ale bylismy zn ich bardzo zadowoleni.

Gosia ale akcja z tymi meilami. Ja bym nawet nie wiedziala o co chodzi :lup:
Wspolczuje @. JA mam od 2 tyg. heheh. Czekam az sie skonczy i luuuuuuz poki karmie młodą :)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny :)

ale tu puściutko, u nas ok, Kacpra R.,odwiezie koło 18, teraz są u mlodego chrzestnej... fajnie bynajmniej ma atrakcje:)
a ja z Kornechą zalegamy...
młoda tęskni za bratem ciągle chodzi i mówi "nie ma Kapel nie ma Kapel"...teraz zasnęła i mnie też sen łapie...

magda ja dla Ali będę miala ciuszki, pewnie będą musiały troszkę poczekać, ale mogą Ci się przydać jak już będzie ciepło i będziesz z nią normalnie wychodzić to się umówimy na spacer to od razu dam Ci ciuszki:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Heloł! Zaś z pracy piszę;)

Gosia, Anielinka wiem, że te barwniki na allegro można. W sklepach u nas nie widziałam. Ja kupiłam u Niemców, bo mam rzut beretem. Wyszło mi 2zł za jeden. Kupowałam takie w płynie. Jak chcecie to jak będę się wybierała na zakupy to kupię i Wam podeślę.

Magda dzięki:) Filipo jeszcze tonie w niektórych 104:lup:
Kurde kicha z tym kombinezonem:/ Lada moment i nie będzie potrzebny:Szok:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

uwaga uwaga
jestem sama:oczko:

chlopcy z zlobu,ryczeli jeden przez drugiego:(
jestem z pania w kontakcie,jak sie nie uspokoja to za godzinke po nich jade
a jak bedzie dobrze,to po obiedzie kolo 12

i wiece za cholere nic nie moge zrobic,bo ciagle mysle o nich
a od piatku w chacie palcem nie ruszylam wiec wyobrazcie sobie co tu jest:Niespodzianka:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Ja na szybko bo zaraz jedziemy do Poznania...
Cafe trzymam kciuki za chłopaków:) co tam Andzia wymyśliła??
Mei rozejrzę się za tymi barwnikami i jak nic nie znajdę to pięknie się do Ciebie uśmiechnę:)
Kasioleqq ale Kornelia tęskni za Kacprem...
Andzia i jak tam komputer???
Madzia jak tam maleńka? jak tam nocka???

Odnośnik do komentarza

hej

Cafe kuzwa, ja w jakims niedoinformowaniu chyba. Nie wiedzialam, ze juz od dzisiaj chlopaki w zlobie :lup:
Trzymam za nich kciuki! Daj znac jak ich odbierzesz, co?

Mei postaram Ci sie wyslac paczke jeszcze przed swietami, a jak nie to zaraz po swietach jak z młoda wyjde na spacer.

Kasioleqq dzieki :)
Powodzenia u dentysty! Ja MUSZE isc i tak sie boje :( Juz tylko przodem moge jesc, bo z obu stron boli.

I nas Andzia wkrecila :sofunny: Caly wieczor sie nasmialismy z P. z naszej naiwnosci :hahaha:
Ale my tak niedospani, ze nawet nie pamietalismy, ze to 1.04 .

Odnośnik do komentarza

Czekamy z P. na polozna, bo mamy do zalatwienia kilka spraw i musimy jechac z maluda na morfologie. JAk ostatnio wpadla przed 9 to dzis jeszcze jej nie ma. A P. nie ma juz zbyt duzo czasu :(

JA wcoraj wieczorem dostalam goraczki ponad 38, a generalnie nie goraczkuje i przy takiej temp to ledwo zyje. Chyba zastoj mi sie w jednej piersi zrobil. Goracy prysznic nie pomagal i musialam winowajce czesciej dostawiac, a ze na szczescie wczoraj miala mega apetyt to w wiekszosci posciagala. Jescze mnie troche boli, ale czuje sie o wiele lepiej. P. z nia siedzial do 2, wiec w miare pospalam.

Odnośnik do komentarza

Za to zmartwil mnie dzisiaj Michał. Taki sie fajny teraz zrobil, o wiele bardziej odwazny i taki przedszkolak. I dzisiaj P. zawiozl go do p-kola, a tam w drzwiach stanela jego pani z I semestru. Wrocila z L4. Młody tak sie rozplakal, ze nie chcial wejsc do sali. Wczesniej panie sie zmienialy, ciagle jakas rotacja i nie bylo problemu, a na jej widok ryk. I to nie histeria tylko rozpacz :(
P. mu wytlumaczyl, pogadal, dzieci otoczyly i jakos poszedl.

Nie wiem, ale odkad jej nie bylo to mldy tak ruszyl do przodu. Fakt, ze byl ulubiencem pan, a to starsze babki i tyle ciepla mu dawaly, a widocznie tak potrzebuje. Ciagle powtarzaly jak go uwielbiaja.
Mam nadzieje, ze powrot "starej" pani niczego nie zmieni, bo zupelnie nie bede wiedziala co robic :(

Odnośnik do komentarza

ehhhh, jak juz sie dzisiaj tak rozpisalam to musze Wam napisac Michała wczorajsze teksty.

Najpierw rano poprosil o.... braciszka :lup: No niedoczekanie jego :)

A potem sie pyta czy Ala ma male czy duze cycuszki. Mowie, ze malutkie, bo jest jescze malenka.
A Michu: no tak, moje kolezanki z p-kola tez maja małe :lup:
Ja: a skad wiesz?
M: no bo widzialem przeciez!
Myslalam, ze padne. chyba troche za wczesnie na takie tematy.

Odnośnik do komentarza

magda_79
ehhhh, jak juz sie dzisiaj tak rozpisalam to musze Wam napisac Michała wczorajsze teksty.

Najpierw rano poprosil o.... braciszka :lup: No niedoczekanie jego :)

A potem sie pyta czy Ala ma male czy duze cycuszki. Mowie, ze malutkie, bo jest jescze malenka.
A Michu: no tak, moje kolezanki z p-kola tez maja małe :lup:
Ja: a skad wiesz?
M: no bo widzialem przeciez!
Myslalam, ze padne. chyba troche za wczesnie na takie tematy
.

hahahahaha sikam :sofunny:

ale powie Ci Magda, że mój Kacper to w ogóle pies na baby po tatusiu...
ostatnio oglądałam z nim zdjęcia i znalazł moje zdjęcie z liceum z trzema kolezankami, i jedna tak mu się spodobała że nie mogłam mu zabrać tego zdjęcia siedział wpatrzony... wkońcu jakoś mu zabrała i schowałam do pudełka ze zdjęciami, rano jeszcze spali więc poszlam się wykąpać, garnąć wchodzę do pokoju patrzę a Kacper siedzi z tym zdjęciem
mówię: a skad masz to zdjęcie?
a on na to: No mamusiu przecież wiesz że ta pani tak mi się podoba, jest taka śliczna i słodziutka, odwiedzi nas kiedyś? może będzie moją zoną?

to chyba za wcześnie na takie myśli???;)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
ehhhh, jak juz sie dzisiaj tak rozpisalam to musze Wam napisac Michała wczorajsze teksty.

Najpierw rano poprosil o.... braciszka :lup: No niedoczekanie jego :)

A potem sie pyta czy Ala ma male czy duze cycuszki. Mowie, ze malutkie, bo jest jescze malenka.
A Michu: no tak, moje kolezanki z p-kola tez maja małe :lup:
Ja: a skad wiesz?
M: no bo widzialem przeciez!
Myslalam, ze padne. chyba troche za wczesnie na takie tematy.

:sofunny:
moge:sofunny:

Odnośnik do komentarza

kasioleqq z kacpra tez sikam:sofunny:

prawidziwi faceci!:oczko:

magdata temp na pewno od piersi
dobrze,ze alunia pieknie je - powinno juz byc dobrze

i kurcze szkoda,ze michu tak zareagowal na to swoja pania
cos w tym musi byc,ze przy innych tak fajnie sie rozbujal
ale wiesz co-pogadajcie moze z nia,delikatnie ale stanowczo,co?
zeby moze wiecej troszke uwagi poswiecala michalowi,zachecala do zabawy,chwalila
bedzie dobrze:Całus:
wiem,ze sie martwisz
olek tez dzisiaj trosszke marudzil,ze moze zostanie w domu itd
a w tamtym starym przedszkolu to mu sie nie zdarzalo:(

Odnośnik do komentarza

Cafe, Magda :lol::lol::lol:
Sporo osób udało mi się wczoraj wkręcić, nawet moją koleżanką fizjoterapeutkę, która obiecała masaże i rehabilitacje:lol:

Cafe jejciu, ja też jakos przegapiłam, że chłopaki już dzisiaj do tego żłoba idą. Super, że sobie dzielnie poradzili i fajnie, że pani pisze uspokajające smsy. A ile dzieci jest w grupie? I na ile godzin dziennie będą docelowo zostawać?

Magda
niech gorączka szybko mija, mi pomagały rozbite liście schłodzonej kapusty, no ale najważniejsze, że Alka spija:yes:
A Miśka strasznie mi szkoda::(: Widać ewidentnie, że jego zachowanie miało jakiś związek z tą panią. A oprócz niej sa inne? Ja też bym radziła szczerą rozmowe z nią, ale wiem, że łatwo radzić...:Całus:

Mei
ale Ci fajnie z tymi zakupami za zachodnią granicą:)

Odnośnik do komentarza

magda_79
ehhhh, jak juz sie dzisiaj tak rozpisalam to musze Wam napisac Michała wczorajsze teksty.

Najpierw rano poprosil o.... braciszka :lup: No niedoczekanie jego :)

A potem sie pyta czy Ala ma male czy duze cycuszki. Mowie, ze malutkie, bo jest jescze malenka.
A Michu: no tak, moje kolezanki z p-kola tez maja małe :lup:
Ja: a skad wiesz?
M: no bo widzialem przeciez!
Myslalam, ze padne. chyba troche za wczesnie na takie tematy.

:sofunny::sofunny::sofunny:
Teraz dzieci wcześniej dojrzewają:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...