Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

gosiammm
andzia
gosiammm

A ja właśnie dzisiaj za takimi foremkami na allegro się rozglądałam bo oczywiście w biedronie przegapiłam, a Kuba lubi te wstrętne lubisie... wolę od czasu do czasu mu sama upiec:)

U mnie Stasiu uwielbia, laski nie bardzo, ale taki własnej roboty może by zjadły. A sa na all te foremki?

Są:)
FORMA BABECZKI MUFFINKI MIŚ - 6 SZT (2221789045) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dzieki. Ale cena za przesyłke przegięcie:Rozgniewany:

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
andzia

U mnie Stasiu uwielbia, laski nie bardzo, ale taki własnej roboty może by zjadły. A sa na all te foremki?

Są:)
FORMA BABECZKI MUFFINKI MIŚ - 6 SZT (2221789045) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dzieki. Ale cena za przesyłke przegięcie:Rozgniewany:

Dokładnie:kiepsko: ale tak na allegro niestety robią coraz częściej:/

Odnośnik do komentarza

hej laski
u nas noc o wiele lepsza. wlasciwie poza tym jeczeniem czasem maludy to musze powiedziec, ze mam mega pogodne dzieci jak na razie :)

dzis P. porejestrowal mloda do ortopedy, na kontrole do pediatry, dostalismy skierowanie na morfologie i zacznie sie latanie po lekarzach. a juz w srode wizyta w poradni patologii noworodka.

Michalowi szukam laryngologa, bo niedoslyszy :(

hehe, a ja sie dzisiaj wyrwalam do Rossmanna na pol godz. Ale atrakcja. Od ponad 2 tygodni nie wychodzilam z domu i jak wsiadlam do auta to czulam sie jak jakis alien :lup:
Od razu kupilam mlodej czapke i dostalam smsa, zebym wracala, bo kupe zrobila :hahaha:
P. ciagle boi sie ja przebrac, bo taka malusia. No i boi sie pepka. hehe

Odnośnik do komentarza

a my od ranca pozalawialismy wszsytko
chlopaki zapisani do klubiku-dostalismy rabat i z wyzeywieniem bedzie 1250zl
juz nawet zostali na 2 godzinki - cezar ok a julian poplakiwal

Sowy i SĂłwki

w przyszlym tygodniu beda stopniowo od poniedzialku po kilka godzin
a ja musze juz dzialac
wtorek sroda przyjezdza towar
jestem tez w trakcie rekrutacji-szukam dziewczyny z jajem do pomocy

i co
bedzie dobrze!!

Odnośnik do komentarza

a Wy znowu o wypiekach. czlowiek w kompleksy wpada przy was :lup:
moze i ja kiedys odnajde w sobie takie zdolnosci, bo teraz za co bym sie nie zabrala to nie wychodzi :hahaha:

cafe kurcze, dobrze, zze Czarkowi nie musieli szyc tego rozciecia! oby sie ladnie wszystko goilo!

andzia podziwiam, ze ogarniasz te ilosci dzieciakow w domu. chociaz z drugiej strony to przynajmniej fajnie sie bawia!

Odnośnik do komentarza

cafe82
hej magda pewnie,ze masz pogedne dzieci
sa suuuper
co z tym michem?skad wiesz,ze niedoslyszy?
pytam,bo olas ciagle krzyczy-moze tez nie slyszy dobrzE??

heheh usmialam sie z P i kupy:D

to, ze krzyczy to pierwsze, ale szeptu do ucha w ogole nie slyszy. i jak sie mowi do niego normalnym glosem to tylko: co? co? musimy mowic do niego dosyc glosno.
Mysle, ze to wina wiecznie zatkanego nosa :(

Odnośnik do komentarza

Jaka piękna Alunia::):I mamunia:)

U nas znowu leje, do dupy pogoda. Stasiu wrócił z teakwondo i całą trójkę roznosi.

Cafe wow, sama jestem ciekawa jak będzie z tym żłobkiem. A tam sa dzieci w jednym wieku czy w różnym? Jak wdali się w starszego brata to na pewno super dadzą sobie rade::):
Muffinki wyszły pycha, zdecydowanie najlepsze z kawałkami czekolady

Magda nie wiedziałam, że Michał ma problemy ze słuchem...na pewno warto to skonsultowac u laryngologa, często przerośniete migdały powodują takie problemy.
I super, że nocka lepsza:)

Odnośnik do komentarza

mam caaaaala liste spraw
zakupow
a jeszcze caly weekend jestem w szkole od rana do wieczora
i moja siorka przyjezdza w nocy na tydzien-nie widzialysmy sie od swiat
fajnie,bo akurat pomoze mi przy urzadzaniu sklepu

za chwile lece na zakupy
alleuja,ze ja zrobilam to prawko-bez tego dupy bym nigdzie nie ruszyla a tak to jestem naprawde niezalezna

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe jestes szalona :)

andzia rzuc kilkoma muffinkami! mi wychodza niedobre :(

dzisiaj P. przywozil Michała i po drodze michu walnał:
o k-u-r-w-a, ale snieg!
P. ledwo wytrzymal ze smiechu. a michu za chwile: tatusiu, a co to ta k-u-r-w-a?

:sofunny::sofunny::sofunny:
A u Was śnieg?

Zośka ostatnio w szatni wyleciała z k...:Histeria:

Cafe szalona, odważna kobito. Powiem Ci, że ja mam od dawna plany czegoś swojego, nawet wiem co i jak i w ogóle i tak mnie zainspirowałaś, że kto wie:)
Super, że ten żłobek taki fajny, widziałam na stronie, że nowy i w ogóle cycuś glancuś:)

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy dziś się w ogóle witałam, jestem jakaś zakręcona jak sloik ogórków...

Andzia w Szczecinie nie ma śniegu, też się zdziwiłam Michała zdziwieniem :Oczko:
też bym zjadła muffiny, ale ze mnie totalne beztalencie w kwestii wypieków, jedyne co mi wychodzi to karpatka z paczki rafaello;)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Kaśka karpatka z paczki jest pycha:)
A peiczenie nie jest trudnie, trzeba robić wszystko dokładnie według przepisu i nie ma bata, żeby nie wyszło. I próbowac, próbować i nie zniechęcac się. Ja nie jeden biszkopt w życiu wywaliłam do kosza:Oczko:

Cafe jakiej królowej dziewicy?
Szczegóły napiszę w wolnej chwili na boku:)

Odnośnik do komentarza

cafe82
andziaK dzisiaj tez na nocce?
moj K polazl do garazu,mial tylko na chwilke zejsc a nie ma go i nie ma
bidok nie ma czasu na nic,ciagle telefony,jakies sprawy
i jeszcze caly weekend z dzieciakami-tak w ramach rozrywki:D
pogibane to wszsytko,zeby nie miec od czasu do czasu zwyczajnie chwili dla siebie

Tak, na nocce.
Mam nadzieje, że jutro nigdzie nie pojedzie. I tez nie ma czasu na nic, dzisiaj wstał o 12-tej, zjadł śniadanie, odebrał milion telefonów, napisał milion maili i o 14-tej pojechał. A jutro jak będzie taka piździca to nie zabiore nigdzie dziatwy i nie wiem czy pośpi.
Takiego zapieprzy dawno nie miał, a gonią ich terminy, bo do Euro musi być to PKP skończone:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...