Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Kuzwa, taaaaakiego posta napisalam i mnie wyrzucilo. Wrrr!
Juz nie bede od nowa pisac. Mlody wczoraj caly dzien goraczkowal, dzis troche lepiej. Rano dalej mial goraczke, ale przynajmniej teraz po syropie nie wraca. Nawte wstal z lozka, bo wczoraj nie mial sily.
Dzisiaj od rana wyspiewuje wszystko co zna :)

Pisalyscie o samodzilnosci. Michał baaardzo duzo nauczyl sie w p-kolu. Nawet o tym nie wiedzialam. Wczesniej sam sie rozbieral, z ubieraniem bylo gorzej, sam korzystal z toaltey, ale podciagnie spodni mu nie wychodzilo, potrafil sam podciagnac rekawy, umyc rece, wytrzec. ale zalozenie kapci odpadalo.

Tam sie juz wszystkiego nauczyl. Wlasnie odkrylam 5 min temu, ze i kapcie zaklada sam. Nie chcialam ,u zalozyc i usiadl i bez problemu to zrobil. Z komentarzem: to robie tylko w przedszkolu, w domu tego nie potrafie :lup:

Odnośnik do komentarza

Andzia zdolniachy te Twoje laseczki! Milo posluchac w p-kolu, co? fajnie, ze dziewcyny maja taka super pania.
Cos Ty za fale wymyslila? Prosimy fotki!

Cafe ale szybko chlopcy sie rozwiajaja. Dla mnie to abstrakcja. No, ale Olek tez byl najszybszy :)

Anielinka super, ze imprezka udana! Wzruszylam sie, ze Amelka tak Ci podziekowala :)
Michał tez tak czekal na urodziny, a nawet nie dal sie przebrac tak zle sie czul :(
IDe zaraz na bok!

Mi wczoraj t. znowu podniesli cisnienie! Zwariuje z nimi. NA boku popisze...

Odnośnik do komentarza

Nie zaglądalam już wczoraj, bo byłam padnięta jak dzik......najpierw pojechałam po młodego rowerem i wrociliśmy do domku....troche pobawiliśmy się ale po godzinie młody zaczął odstawiac fochy......:Histeria: cos udziela się jemu od jęczących dzieci, bo zachowywał się jak inne dziecko...o byle co ryk i to taki wymuszony......żadna kara nie zdala rezultatu::(: najgorsze, ze on nie chcial się ani na chwilę uspokoić......w końcu jak skończył wyć to pojechałam do koleżanki....tam już fajnie bawił się z dziećmi......wrócilismy grubo po 20 do domu....dzisiaj na szczęście wstał i poszedł bez kombinacji.....zobaczymy co będzie jak wróci.....

Odnośnik do komentarza

Witam!

U nas dziś od rana był płacz że nie chce iśc do p-kola:((
W p-kolu jak trzymalam ja za ręke to tak się zaparła przed drzwiami, że myslałąm że zaraz ucieknie, wkońcu wziełam ją na ręce to znowu tak się we mnie wlepiła że Pani mi ją siłą odrywała :Płacz:
ale jak wzieła juz Amelke na ręce to zaczeła ją zagadywać jak tam wczorajsze urodziny, czy miała torta, czy dmuchała świeczke itd. no i troszke sie uspokoiła, a ja wyszłam :((
Kurde źle się z tym czuje, bo i ona źle to znosi i ja ::(:....jeszcze jutro i dwa dni wolnego uff, zobaczymy co będzie po weekendzie...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

dziewczyny tyle naskrobałyście że nie mogę nadrobić...

Magda zdrówka dla Michala, my mieliśmy jendnodniową gorączkę może jakieś wirusisko, teraz ja zakatarzona gardło mnie boli, ale co chwila łykam jakieś gripeksy i inne pierdoly zeby nic mi się nie rozwinęlo...

a dziewczyny nie miałam okazji Wam napisać ze u Magdy widać już brzusio:) super wygląda poza brzuszkiem nic nie przytyłą laska jak nie wiem:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Anielinka z W...hmmm o tym na boku, ale jest ktoś inny :yes:

cafe silne te Twoje chlopaki super!!! ::):

Andzia super że dziewczny takie zdolniachy, hehe fajnie z tą umową warkocze i kitki:)
i ja czekam na fotki:)

vercia tort super, ja też będę miała 2kg, ale ja za darmo bo bratowa jest cukiernikiem i sama nam robi jakiegoś wymyślnego bo jeden tort dla Kornelii i Kacpra wiec w kształcie książki z dwoma obrazkami:)

nie pamiętam więcej...::(:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Kasia super z tortem! Jak bym miala jakiegos cukiernika w rodzinie to pewnie bym wykorzystala :Oczko:

Cafe zdaj, wykuj, zapomnij....póxniej co nie wsiądziesz do auta to inne są schematy światełek....w jednych się przekręca, w drugich wciska :lol: no lae póki co musisz af kors pamiętać co z czym :Oczko: Ja ostatnio szukałam gdziew w moim wucie otwiera się maskę:sofunny: Kretynka ze mnie :lup::lup:

Odnośnik do komentarza

Skonczyłam::):
I wyszło nawet nawet, chyba otworze jakąs firmę malarska:lol:

Magda dobrze, że Misiek lepiej. Super, że w p-kolu już się tyle nauczył, moje laski jak po nie przychodze to też udają, że mają dwie lewe ręce i każą sobie zakładac buty, ale jak muszą to zrobią to same.
I chwal się brzusiem, ale już!!!

Cafe uśmiałam się z olka, laski czasem też mają między sobą takie dialogi, że sikam. Przedszkole to super sprawa:great:

Anielinka biedna Amelka, oby kryzys minął jak najszybciej. Wiem, że serducho boli, ale nie poddawaj się, nawijaj jak najwięcej jak to w tym p-kolu fajnie itp. A ci Panie mówią? Uspokaja się później?

Vercia moje laski też mają czasem taaakie fochy i mają straszny problem z zasypianiem. Same się rozbierają i wskakują do wanny, mówią, że chcą spać, a jak przychodzi moment mojego wyjścia z pokoju to wymyślają milion pomysłów, a to przykry, ale nie tak tylko inaczej, a to daj buziaka w nosek, czółko itp. W jakiś sposób muszą odreagować to p-kole, nie ma wyjścia. Ja staram się jak najspokojniej do tych fochów podchodzić, ale czasem ciężko...

Kasioleq w końcu zajrzałaś!!! Ja też mam co raz częściej problemy z wejściem na p., zmieniają właściciela czy cuś i stąd takie akcje. A jak napiszecie posta i Was wywali to zróbcie wstecz:)

Odnośnik do komentarza

Skonczyłam::):
I wyszło nawet nawet, chyba otworze jakąs firmę malarska:lol:

Magda dobrze, że Misiek lepiej. Super, że w p-kolu już się tyle nauczył, moje laski jak po nie przychodze to też udają, że mają dwie lewe ręce i każą sobie zakładac buty, ale jak muszą to zrobią to same.
I chwal się brzusiem, ale już!!!

Cafe uśmiałam się z olka, laski czasem też mają między sobą takie dialogi, że sikam. Przedszkole to super sprawa:great:

Anielinka biedna Amelka, oby kryzys minął jak najszybciej. Wiem, że serducho boli, ale nie poddawaj się, nawijaj jak najwięcej jak to w tym p-kolu fajnie itp. A ci Panie mówią? Uspokaja się później?

Vercia moje laski też mają czasem taaakie fochy i mają straszny problem z zasypianiem. Same się rozbierają i wskakują do wanny, mówią, że chcą spać, a jak przychodzi moment mojego wyjścia z pokoju to wymyślają milion pomysłów, a to przykry, ale nie tak tylko inaczej, a to daj buziaka w nosek, czółko itp. W jakiś sposób muszą odreagować to p-kole, nie ma wyjścia. Ja staram się jak najspokojniej do tych fochów podchodzić, ale czasem ciężko...

Kasioleq w końcu zajrzałaś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...