Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
niech sobie gadaja
jednym uchem wpusc a drugim wypusc
szkoda nerwow,sama wiesz

moja t ciagle powtarzala,ze na pewno nie beda bliznaki
ze bedzie jedno
a bylam juz chyba w polowie ciazy

nie wiem dlaczego tak jest
takie typy chyba

Kurcze, pamietam jaka to byla dla niej tragedia, ze beda blizniaki!
I pamietam tez jej teksty, ze bedzie jedno na pewno.
Wrrr!

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
niech sobie gadaja
jednym uchem wpusc a drugim wypusc
szkoda nerwow,sama wiesz

moja t ciagle powtarzala,ze na pewno nie beda bliznaki
ze bedzie jedno
a bylam juz chyba w polowie ciazy

nie wiem dlaczego tak jest
takie typy chyba

Kurcze, pamietam jaka to byla dla niej tragedia, ze beda blizniaki!
I pamietam tez jej teksty, ze bedzie jedno na pewno.
Wrrr!

nie ma sie co przejmowac

Odnośnik do komentarza

A ja juz jestem u rodziców:) Mama właśnie pojechała na działkę napuścić wodę do basenu:) I po obiedzie weźmie dzieci na działkę, a ja zostanę w sklepie:) Bo moja mama woli być z trójką dzieci na działce niż sama w sklepie;)
Andzia fajny mieliście tort:)
Cafe tak z rodzicami mamy bardzo dobrze:) zwłaszcza tata jest bezproblemowy:)

Odnośnik do komentarza

Przed 10-tą po raz enty poprosiłam o sprzątniecie zabawek-było ich dosłownie kilka, ale nikt tyłka nie ruszył, latali, lali się, popychali. Krzyknęłam, że powtarzam po raz ostatni, albo ide sama do sklepu. A Ci nadal nic. Ubrałam się, wzięlam siatke i powiedziałam, że wychodzę, laski w ryk, Stachu zaczał błagać, żebym została, powiedziałam nie i wyszłam. Pierwszy raz w życiu zostawiłam ich samych, ale miałam juz taaakiego nerwa, że miałam w dupie czy się pozabijają czy nie. Nie było mnie 10 minut, wróciłam, a tam wszystko posprzątane, nawet szkalnki do zmywary odłożone, a Stachu włąsnie wyciągał odkurzacz:Oczko: Jak chcą to potrafią:)
Teraz wrócilismy z działki, po obiedzie chciałabym położyć trochę laski, na 17-tą idę z nimi do CK na zakończenie półkolonii, a K. chyba nie zdąży wrócić, a później zaprowadzamy Stacha do moich rodziców, gdzie zostanie do niedzieli:)

Odnośnik do komentarza

Magda olej teciową, na głupote nie ma lekarstwa i tyle. A ona wiedziała o tej drugiej ciąży?
A Michał bidny, może rzeczywiście za bardzo stresują go te wizyty u niej, jeśli ona go wciąz szantażuje, zmuszą itp. to nie dziwota.
Gosia ja tam bym wolała siedzieć w sklepie:lol:
Anielinka torta miałam mi zrobić koleżanka, ta która robiła Stasiowi, ale okazało się, że idzie w ten weekend na wesele, więc nie da rady. Chciałam zamówić w Sowie, ale było za pózno, więc zamówiłam w innej Cukierni-Łobza. Smakowo i wyglądowo bardzo porównywalne:)
Cafe i ja pamietam teksty Twojej t., moja przed każda wizytą u gina tez się zacieszała, czy nadal sa dwa. Porypane babury

Odnośnik do komentarza

Cafe :Całus:

a my w niedziele z dzieciakami wodolotem plyniemy/lecimy do Świnoujścia;)
już się nie mogę doczekać:)

a tak w ogóle to dziś jest taki skwar że normalnie aż nie ma czym oddychać...
chciałam wyjść na dwór, ale poczekam popoludniu pójdziemy, byliśmy godzinkę na dworze z rana jak R.,przyjechał... więc do wieczora będziemy się kisić w chacie...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Heloł! :lol:

Jak milo, ze są nasze zguby :yipi:

Andzia toer super, fotki zarąbiste a ze sprzatania twojej ekipy się usmialam. Może od czasu do czasu potrzebuja takiego wstrząsu?

Cafe ja tez bym zadzwoniła takim dzwonkiem. :Oczko: Po raz kolejny powtrzam, ze ktoś z góry powinien się zająć sprawa matek z dziećmi i wizytami w różnych instytucjach.

Magda nas było podobnie z T., współczuję Michałkowi. T. komentarze beznadziejne. Jak ktos mowi, że ma rewelacyjne kontakty ze swoją T. to mi się wierzyć nie chce. Dla mnie to jest niewykonalne, niemozliwe i nierealne.
KasioleQ super plany :yes:
Anielinka zajrzę na bok :Oczko:

Odnośnik do komentarza

My od rańca na pelnych obrotach. Jakas wena mnie napadla i pozalatwiałam wszystkie odkładane sprawy. Najpierw internet. Ciągle nawala albo jest awaria. Poszłam do playa i załatwiłam sobie na kartę. Polatalam z podaniami po szkołach. Odwiedziłam zakład pracy, ale nic sie nie zmienilo. Dostałam namiar w jedno miejsce, pojechałam sprawdzić, ale też nic.

Odnośnik do komentarza

A ja wrocilam z pracy do pustego domu :( P. pojechal z mlodym i psem na dzialke do mojej mamy kosic trawe. A ja mam lezec, ale juz tak tesknie za nimi. Zawsze to chociaz Milan mi towarzyszy, a teraz pusciutko. Ale chata wysprzatana ,okna wymyte - tak to ja moge wracac z pracy :)

Na poprawe humoru zamowilam sobie wielka pizze. Calej nie zjem, P. bedzie mial na kolacje :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
A ja wrocilam z pracy do pustego domu :( P. pojechal z mlodym i psem na dzialke do mojej mamy kosic trawe. A ja mam lezec, ale juz tak tesknie za nimi. Zawsze to chociaz Milan mi towarzyszy, a teraz pusciutko. Ale chata wysprzatana ,okna wymyte - tak to ja moge wracac z pracy :)

Na poprawe humoru zamowilam sobie wielka pizze. Calej nie zjem, P. bedzie mial na kolacje :)

no to mi sie podoba!
lez sobie i niczym sie nie przejmuj:Całus:

Odnośnik do komentarza

cafe82
nie wie magda:(
jedzie gdzies za wolsztyn wiec sama droga to jakies dobre 2 godziny
szkoda gadac

no ale obiecalam mu,ze nie bede marudzic
podjal sie
ma zobowiazania
to nie moze teraz odmawiac,wiadomo

poza tym mamcy coraz wiecej wydatkow
dojdzie teraz moja szkola
olkowe przedszkole

czuje sie jak darmozjad

Jaki darmozjad? Co Ty za glupoty wypisujesz? Kopa chcesz?
Malo zapieprzasz w domu? Ciekawe ile bys musiala dac za ta robote obcej babie

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
nie wie magda:(
jedzie gdzies za wolsztyn wiec sama droga to jakies dobre 2 godziny
szkoda gadac

no ale obiecalam mu,ze nie bede marudzic
podjal sie
ma zobowiazania
to nie moze teraz odmawiac,wiadomo

poza tym mamcy coraz wiecej wydatkow
dojdzie teraz moja szkola
olkowe przedszkole

czuje sie jak darmozjad

Jaki darmozjad? Co Ty za glupoty wypisujesz? Kopa chcesz?
Malo zapieprzasz w domu? Ciekawe ile bys musiala dac za ta robote obcej babie

ale tak sie czuje
chociaz K nigdy nie nie wypomina
nie rozlicza

zadna obca baba by sie na taka orke nie zdecydowala

nawet jedna osoba nie chce sie podjac opieki nad blizniakami,orientowalam sie
moze dlatego,ze chcialabym jesli juz to mloda dziewczyne

moze starsze kobietki predzej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...