Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
cafe82
kuzwa zejsc z tego naszego drugiego pietra z chlopakami i stelazem to pikus
ale ledwo wlazlam do gory
ja pierd...
i pierwsze z tych nerwow co zrobilam,to wrabalam knopersa,bo tylko to znalazlam:sofunny:
i jeszcze sie z tego smieje

popierdol....jestem

:sofunny:
Własnie miałam pytać jak sobie radzisz z wychodzeniem:)
Ja jak aski były mnijesze to najpierw znosiłam wózek, później jedną, później drugą, a sama na końcu mogłam iśc nago, taka byłam zgrzana:sofunny:

juz mi nic nie mowcie

za 2 lata mamy zmieniac mieszkanie na cos innego ale chyba trzeba bedzie znacznie wczesniej,bo nie dam rady!

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
magda no jakos daje rade ale cholera dzisiaj wyjatkowo ciezko mi to poszlo!

andzia mama dala rade,przyjechala z tata :hahaha: bo przeciez z dwojka w pojedynke nie mozna :Oczko:

Nie no pewnie, że nie można:hahaha:
My się na codzień klonujemy, nie?:Oczko:
Ale fajnie, że dali rade:yes:

no dali,bo mlodzi spali :hahaha:
nie bylo nas doslownie 2 godzinki z hakiem

ale wazne,ze zostali,juz nie bede marudzic

a wracajac do spaceru-slyszalam dzisiaj chyba ze sto komentarzy!
no co za ludzie...ucieklam do parku ale zeby wrocic musialam isc przez centrum:Histeria:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
magda no jakos daje rade ale cholera dzisiaj wyjatkowo ciezko mi to poszlo!

andzia mama dala rade,przyjechala z tata :hahaha: bo przeciez z dwojka w pojedynke nie mozna :Oczko:

Nie no pewnie, że nie można:hahaha:
My się na codzień klonujemy, nie?:Oczko:
Ale fajnie, że dali rade:yes:

no dali,bo mlodzi spali :hahaha:
nie bylo nas doslownie 2 godzinki z hakiem

ale wazne,ze zostali,juz nie bede marudzic

a wracajac do spaceru-slyszalam dzisiaj chyba ze sto komentarzy!
no co za ludzie...ucieklam do parku ale zeby wrocic musialam isc przez centrum
:Histeria:

Skąd ja to znam:lol:
Zdjęć CI jeszcze nie robili?

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

Nie no pewnie, że nie można:hahaha:
My się na codzień klonujemy, nie?:Oczko:
Ale fajnie, że dali rade:yes:

no dali,bo mlodzi spali :hahaha:
nie bylo nas doslownie 2 godzinki z hakiem

ale wazne,ze zostali,juz nie bede marudzic

a wracajac do spaceru-slyszalam dzisiaj chyba ze sto komentarzy!
no co za ludzie...ucieklam do parku ale zeby wrocic musialam isc przez centrum
:Histeria:

Skąd ja to znam:lol:
Zdjęć CI jeszcze nie robili?

:hahaha:

Ale fakt, ciezko sie nie obejrzec za blizniakami :Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda wczorajsza wizyta bardzo tania, ostatnio poniżej stówy nie chodziliśmy na prywatnych wizytach, a ta wzięła 50 zł, a siedzieliśmy prawie godzinę, plus 4 zł. za każdy alergen, a miał ich 12. To też mało, bo kolezanka w P-niu płaciła 8 zł za każdy

Oooo, to faktycznie nie za drogo. A te testy skorne to na miejsciu robi i od razu wynik, tak?

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia super- jednak sa fajni,mili i dobrzy lekarze!
kilogram??wow!ja nie waze sie wcale-dopiero za jakies czas-zreszta nie tyle na kg mi zalezy,co na centymetrach!po ciuchach zobacze czy schudlam

magda a czemu T nie wychodzi z michem??no nie rozumiem!

T. nie wychodzi, bo latwiej mu wlaczyc bajke i siedziec w kuchni.

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki!

Wpadam tylko na chwilkę:/ Mam masę jakiejś papierkowej roboty... U nas też przepięknie i ciepło, chociaż w cieniu jeszcze mrozi. Wczoraj wyciągnęłam młodego bez wózka na długaśny spacer i jakoś dał radę::): Staram się go trochę rozruszać, bo on też tylko ze mną wychodzi na spacery... A zdechlak z niego taki, że hej. Chociaż ostatnio mama też czasem z nim wyjdzie i mam nadzieję, że będzie tak coraz częściej. Bo na P. to nie liczę w ogóle...
Zrobiłam rafaello :Lol: Następnym razem dorzucę na jednej warstwie połówki migdałów bo tego mi tam brakowało:D

Magda szkoda, że t. nie chce zrozumieć... Kurde, wiem,że ona i tak dużo pomaga ale na szczęście już od września Misiek pójdzie do przedszkola i będzie miał odpowiednie towarzystwo a nie telewizor:/

Andzia super, że udało Wam się trafić na fajną doktorkę i na dodatek w rozsądnej cenie:yes: Rzadkość w dzisiejszych czasach...

Cafe jednym małym knopersem sobie głowy nie zawracaj! Przy takim wysiłku organizm nawet gonie zauważy! A do bycia komentowaną chyba pora trochę przywyknąć:Oczko: Potwierdzam słowa Magdy, że ciężko się za bliźniętami nie obejrzeć:yes:

Anielinka superowo macie t tymi wypadami na spacerki nad morze! Samo zdrówko i jakie widoki...::):

Zmykam... Zajrzę pewnie wieczorkiem jak Filipo zaśnie po lekturze:D

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe ja naprawdę nie wiem jak ty dajesz radę na to II piętro z całym majdanem i dziećmi - szacun kobito:) a knopersem się nie przejmuj jak będziesz jutro szła na spacer to spalisz;)

Andzia ale fajną masz lekarkę - ja musze z Izą pójść bo ewidentnie ma atopowe zapalenie skóry - takie suche placki na ciele - odstawiłam juz krowie mleko i czekoladę i nie wiem co dalej ....

Mei zdrówka dla Ciebie:)

http://lilypie.com/pic/090107/ajmb.jpghttp://by.lilypie.com/7tmSp1/.png

http://lilypie.com/pic/090107/HBh0.jpghttp://by.lilypie.com/smghp1/.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
cafe gratki za 1000:brawo:

Za mało zer :hahaha:

I ja dolaczam sie do gratek!

:lup:

magda_79
andzia
Magda wczorajsza wizyta bardzo tania, ostatnio poniżej stówy nie chodziliśmy na prywatnych wizytach, a ta wzięła 50 zł, a siedzieliśmy prawie godzinę, plus 4 zł. za każdy alergen, a miał ich 12. To też mało, bo kolezanka w P-niu płaciła 8 zł za każdy

Oooo, to faktycznie nie za drogo. A te testy skorne to na miejsciu robi i od razu wynik, tak?

Tak. Nanosi po kropelce alergenu na rączkę, nakłuwa leciutko każdy i trzeba czekac ok. 20 minut, żeby odczytać wynik. Teraz ze Stasiem był luzik, ale te 3 lata temu to się nieźle namęczyłam, żeby go przez te 20 minut czymś zajac, a rączką nie można za bardzo ruszać, żeby kropelki się nie zmieszały ze sobą.

Odnośnik do komentarza

wczoraj zapominalam:Szok:

beata dobrze cie widziec:Całus:
zdrowka dla ciebie i rodzinki,i koniecznie daj znac jak juz bedziesz po
stronke na szybko obejrzalam-powodzenia

mei no wlasnie juz pare razy mialam dodac migdaly i zawsze zapominam,
a filipo juz powinien chodzic bez wozka-leniuch maly:Oczko:
szkoda,ze nie mozesz liczyc na P,zadnej poprawy??

Odnośnik do komentarza

teraz sie melduje,bo na 8 jedziemy na rehabilitacje
K w tym tygodniu nie ma za duzo pracy wiec chce to wykorzystac i pozalatwiac pare spraw

nocka taka se,najgorsze,ze oni budza sie kolo 4 i nie chca juz spac:Padnięty: no ile mozna?
juz nie mam naprawde nerwow,wierzcie mi
K wstaje tez ale ja i tak nie moge spac jak oni sie wierca i kreca,a zaczynaja juz gadac wiec ciagle jakies odglosy
chyba zaczne dawac kleik,moze to cos da?

Odnośnik do komentarza

hej! siedze i ziewam, az glupio :)
wczoraj zwolnilam sie godzine wczesniej z pracy. Tak mnie brzuch rozbolal, ze az ciemno przed oczami mi sie robilo, myslalam, ze nie dojade do domu. Ale na szczescie juz ok.
Polezalam troche i pojechalismy do sklpeu. chcielismy kupic tv do sypialni na raty, ale nie bylo tego co szukalismy i .... kupilam sobie balerinki. Taki dol mamy z kasa, ale P. stwierdzil sam, ze sa potrzebna :hahaha: Od razu wiosennie mi sie zrobilo :)

Mei ale leniuszek z Filipa :) My juz pol roku zupelnie bez wozka, zaraz po wakacjach poszedl w odstawke.

Cafe chlopaki o 4 juz wyspani i chetni do zabawy? :lup:
Ja nawet jak P. wstawal do Michała to tez nie mopglam spac. Niezmiennie wspolczuje nocek!

Andzia jak tam dzisiaj po Dukanie? Nie czujesz sie zle?

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny ja na szybko dopuki jeszcze mam prąd bo zaraz maja wyłączyc na caly dzien....

beatko zdrowka dla was, a stronka super nawet nie wiedzialam ze mozna cos takiego kupic...

cafe mowisz ze sama dajesz rade isc z trojeczka na spacer no ja mam problem zjechac z 4 schodow z domu i isc z nimi sama bo olek to dojdzie tylko kawalek i chce do domu albo na rece, gdyby byl u nas jakis plac zabaw badz dzieciaki to pewnie by chetniej olek chodzil na spacery....

mei ale leniuszek z filipa olek to wozka nie uzywa od wakacji jak bylismy nad morzem, wtedy ostatni raz siedzial w wozku....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

olek wczoraj byl na zajeciach, babcia z nim pojechala i biedaczek trzymal sie z boku bo juz zapomnial co i jak, ale przywiozl mi rysunek i nawet sie bawil ale tak sam nie z dziecmi....w czwartek jade z nimi zobaczyc co i jak zreszta ma byc bal przebierancow wiec beda dluzsze zajecia i porobie zdjecia i jakies filmy nakrece....tylko pod warunkiem ze julek mi na to pozwoli....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...