Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
anielinka
andzia
Magda dobra książka, co?A zakończenia takiego w życiu bym się nie spodziewała. JA tez długo nie mogłam po niej ochłonąć.
A rybkę robię zwykłą, w folię i do piekarnika.


ANielinka mówie Ci, ze ONI nas szpiegują:hahaha:


Zmykam bo Stasiu chce pograc na kompie


No my tu sobie gadu, gadu o różnych sprawach a nas tu cała rodzinka podczytuje...albo i cała Polska :hahaha:



jeszcze na wrzesniowkach ze dwie pary blizniakow i cala polska na pewno :sofunny:


:sofunny::sofunny::sofunny:
I później bedzie w Faktach, ze czarnoziem zaraża płodnością:Psoty:

Odnośnik do komentarza

no ja dzisiaj posprzatalam z oleczkiem zrobilismy obiad i tak mnie juz noga bolala ze S pojechal do pracy a my do lozeczka z oleczkiem, ja juz wstalam a olek dalej spi ide go obudzic bo nie mam pojecia o ktorej sam wstanie a juz nie mowie o tym o ktorej pojdzie spac wieczorem, a ja na jutro umowilam sie na grzyby z kolega wiec musze sie wczesniej polozyc....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Ja z pracy piszę...
Cafe niestety teraz pracuję cały weekend:/ W poniedziałek mam wolne i chyba pojedziemy do Poznania:) Już się nie mogę doczekać... zwłaszcza, że chyba zajedziemy do Ikei :36_7_8: a w środę idę z moimi kłaczorami do fryzjera:36_7_8: bo już patrzeć na siebie nie mogę:/
Kasiuleqq kochana trzymaj się! ale jajka jak przeczytałam Twojego posta to przez parę sekund nie wiedziałam o co chodzi ze skurczami itd:36_11_1: ja to dzisiaj zakręcona jestem...
Justynka miłego grzybobrania:)
Anielinka fajnie, że teściowa wykazała takie zainteresowanie:)
Magda dobry pomysł z tym namiotem z krzeseł;) muszę to wykorzystać przy najbliższej okazji:smile_move: mam tylko nadzieję, że zainteresuje się na dłużej niż na 5 minut;)

Odnośnik do komentarza

NIE WYtrzymalam i ublagalam R.zeby kupil neta, bo musze wyslac fotki do wywolania:Oczko:

naczytalam sie tylko wczoraj tu nie zajrzalam a Wy tyle mi napisalyscie, ze myslelam ze nie dam rady...
nie mam sily na odpisywanie, ale wiem wszytsko:)
teraz ide kapac mlodego i sie poloze, bo brzuchol twardziel, no i skurcze sie zaczynaja teraz co 40min,a w nocy pewnie znow dadza popalic...;/

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Witam,
Mateuszek Bardzo Dziekuje Wszystkim Ciociunia za pamiec i zyczenia Urodzinkowe!! :in_love2:
Spoznione ale szczere zyczenia Urodzinkowe dla naszych wrzesniowych Babelkow!!!!!!! :36_3_19:
Czytam Was w miare regularnie, ale wybacznie nie mam jakos weny do pisania ostatnio...Troche tego naskrobalyscie - Cafe w domu - to i jest co czytac hehehe cos w tym jest!!
U nas epidemia:( Mato od wtorku zaspicony jak nie wiem , naszczescie juz mu przechodzi, ale neistety od wczoraj dopadlo i mnie i dzis poprostu sie czuje tragicznie! Ale to zzawsze tak mam jak mam jakies wyjscie, czy imprezke to albom chora albo mam @ a co ...przeciez zawsze nie moze byc tak pieknie nie:P
Urodzinki Matiego robimy w niedziele tzn zapraszamy tylko na kawke i torcika moich rodzicow i siorke , takze bez szalenstwa. W poniedzialek wpadnie 2 znajomych z 2 dzieci i to by bylo na tyle. Jutro szykuje nam sie super imprezka, 100 lecie zakł. energ. maja tam byc gokardy, zjazdy na linach, jakis koncert, zabawa itp, , ale jak bedzie ze mna dalej tak zle to niestety nie pojade buuuu.
A powiem Wam cos jeszcze:) moja kolezanka urodzila w tamtym tygodni blizniaki:) dziewczynka i chłopczyk, nie uwierzycie jaka miały wage - ja do dzis w to nie wierze heheh. Mała miała 3,05 kg a synek 2700:) Waga jak u dzieci z ciaz pojedynczych:)) małe klocuszki:) super!
Wybaczcie ze Wam nie odpisuje, ale tyle tego bylo ze nie wiem co komu napisac

Odnośnik do komentarza

hej;)

ja tylko na chwike, nie najlepiej sie dzis czuje jestem nie wyspana i wszystko mnie drazni, dobrze ze jest R. to bynajmniej mlodym sie zajmuje a ja moge sobie odsapnac, chwilke...
wrzucilam fotki na nk, jak chcecie to zapraszam:) potem moze wrzuce wiecej, jak poczuje sie odrobinke lepiej...
pogoda dzis wyglada na ladna,sasiad chodzi przy aucie w bluzce na ramaczkach, ale to juz chyba przesada...
moja mame zabral dzis tata na grzybki:) wiec dzis sami w domku wczoraj zrobilam krokiety wiec obiadek mam na dzis z glowy dla mloedego mam zupke kalafiorowa wiec nic nie gotuje, dzis kupujemy wozek, no i reszte pierdol dla mlodej:) ciesze sie na te zakupy i nie ciesze, przez to moje samopoczucie...
dobra koncze smecic, bede zagladac co jakis czas ale nie wiem czy bede w stanie cos napisac, nie mam weny...
milej soboty

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Witam...u nas dziś lato :yipi: ja chodziłam w krótkim rękawku, Amelka w długim, ale baaardzo dziś przyjemnie i jutro też ma tak być:))

Kasioleq a co to za złe samopoczucie??? czyżby poród tuż,tuż??? hmmm
a gdzie wkońcu kupujecie ten wózek???
masz przystojnego strażaka:yes: jest przesłodki, ma śliczny uśmiech- taki uwodzicielski:Podziw:
Andzia a ty co nic nie piszesz??? czyżbyś jednak coś pichciła na impreze???
Magda jak Michałek???

Wczoraj po wizycie Amelki u teściowej jestem baaardzo zadowolona, Amelka też, no a teściowa poprostu przeszczęśliwa że mogła ten czas spędzić z nią sam na sam:)) Zostawiliśmy ją na 2 godzinki, teściowa jej nakupywała malowanek, kredek i innych duperelek...później poszły na spacer, zaszły do sklepu, Amelka sobie nawybierała całą reklamówke słodyczy:Szok: a babcia jej nie odmówiła i wzieła to co Amelka chciała::): mówiła że wogóle o nas nie wspominała...jak odjeżdzaliśmy to pytała się teraz kiedy ją znowu przywieziemy:))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio! My standardowo u rodzicow, a P. na meczu. Misiek lepiej. Wczoraj pierwszy wieczor bez wymiotow. No i je ciut wiecej. Niestety kupa dalej sie wylewa z pieluchy. Na szczescie tylko 1 dziennie.
U nas pogoda cudna. Moj tata wzial mlodego na spce, niesttey tam wlasnie zrobil kupsko i nie mam go teraz w co ubrac, a chcielismy znwou polazic :( Jak zawsze zabieram mnostwo ciuchow to dzisiaj jakos w biegu zapomnialam :lup:

Mlody znowu ma jakis czas mega przyswajania wyrazow. Dzisiaj chcialam, zeby mi przyniosl cos, a on mi mowi: nie siegne, mamusiu! Skad on zna takie slowa to nie wiem.
Moja sie go pyta: ile masz lat?
Na to Michał: moze piec, a moze dziesiec :lup: (A dobrze wie, ze ma dwa lata dziad maly)

Odnośnik do komentarza

Anielinka ale super, ze i Amelka i tesciowa zadowlone! Nic teraz tylko korzystac!!! Tylko, zeby z tymi slodyczami nie przesadzala :)

Gosia fajne plany na przyszly tydzien! Poznan, fryzjer ... Super!

P. w pazdzierniku bedzie mial wolny weekend. Moze skoczymy wtedy do P-nia??!!

Kasioleqq dobrze, ze jednak kupilscie neta. My tu w napieciu czekamy na wszelkei informacje :)
Na jaki wozek sie zdecydowaliscie?

Andzia jak przygotowania do imprezy?
Spoznione, ale szczere wszystkiego NAJ dla K.!!! Wczoraj caly wieczor myslalam, ze nie zlozylam zyczec, ale nie mialam jak zajrzec na forum. Kregoslup mi padl :(

Beata fajnei ,ze chcoiaz odrobinke do nas zagladasz! Mam nadzieje, ze oba bunty szybko przemina i bedziesz z nami czesciej :)

Tynia jak zdrowko? Impreza fajna, wiec warto wyzdrowiec :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Witam sobotnio! My standardowo u rodzicow, a P. na meczu. Misiek lepiej. Wczoraj pierwszy wieczor bez wymiotow. No i je ciut wiecej. Niestety kupa dalej sie wylewa z pieluchy. Na szczescie tylko 1 dziennie.
U nas pogoda cudna. Moj tata wzial mlodego na spce, niesttey tam wlasnie zrobil kupsko i nie mam go teraz w co ubrac, a chcielismy znwou polazic :( Jak zawsze zabieram mnostwo ciuchow to dzisiaj jakos w biegu zapomnialam :lup:

Mlody znowu ma jakis czas mega przyswajania wyrazow. Dzisiaj chcialam, zeby mi przyniosl cos, a on mi mowi: nie siegne, mamusiu! Skad on zna takie slowa to nie wiem.
Moja sie go pyta: ile masz lat?
Na to Michał: moze piec, a moze dziesiec :lup: (A dobrze wie, ze ma dwa lata dziad maly)

Jest niesamowity!!! I jeszcze do tego taki cwany :smile_move::smile_move::smile_move:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...