Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
andzia
gosiammm

Byle Marysia Olkowi pampersa nie chciała zmieniać :hahaha:

:sofunny: Dwa razy nie mów, jej wyobraźnia nie zna granic. I w ogóle na wszystko co jej pytasz odpowiada tak, Stasiu oczywiscie to wykorzystuje i wciąż pyta, Marysia jesteś nienormalna, a ta z uśmiechem taaaaaaaaak:)

olek dla odmiany na wszsytko odpowiada nie:sofunny:

to się dobrali, nie ma co...:sofunny:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Musze Wam powiedziec, ze sasiedzi nas zaprosili na sobote na drinka. A na nastepna sobote kolezanka zaprosiła nas na urodziny. A jeszcze nastepna jedziemy z dziewczynami do kina z okazji Dnia Kobiet:)
Na szczescie moja siostrzyczka, która zakuwa do matury zaproponowała, ze moze przychodzic i siedziec wieczorami, jak dzieci juz spia, bo w domu i tak by sie uczyła:)
Powiedziałam jej, ze za kazdy taki wieczór jej zapłacimy chociaz jakos symbolicznie, tak zeby wilk był syty i owca cała::):

A jutro moja tesciowa ma 60-tke i trzeba bedzie isc i odbebnic kawe przy kupnym ciescie:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

anielinka
Andzia ale szalejesz, normalnie taaak Ci zazdroszcze, no i faktycznie z nas wszystkich to właśnie Ty najbardziej imprezujesz :Oczko: Suuuuper!!!

No sama jestem w szoku:) My to imprezowe bestie jestesmy:)
Zbieram sie powoli pod prysznic, mam takie zaległości w chacie, a nic mi sie nie chce. Jutro nie ma bata, musze poprasowac.

Odnośnik do komentarza

Magda pogode przesyłam, a naczynia juz zdazyłam umyc:)
Mam nadzieje, ze to juz koncówka zimy.
Stasiowi kupilismy kurtke zimowa gdzies pod koniec pazdzierniku, 122, była mu o rozmiar za duza. A w tej chwili wyglada w niej jak półtorej nieszczescia, rekawy przykrótkie, obcisła jakas takas, no szok. Tak sie ostatnio wyciagnał, ze znowu musze mu garderobe powymieniac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...