Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

ale sie rozpisujecie, nie mam kiedy was nadrobic...

my wczoraj bylismy na sankach a potem pojechalismy do moich rodzicow i babci w odwiedziny bo ja znowu na popoludnie do pracy....oleczek wlasnie sie bawi w kojcu, a S bawi sie w akwarium cos tam znowu zmienia....

oleczek dostal znowu takiego uczulenia ze masakra....a mialam sie pytac o wielkosc tego mleka nutramigen jakie duze jest to opakowanie??

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

anielinka
a ja właśnie umówiłam się na czwartek do fryzjera i już się ciesze :yuppi: na 10 rano, mama zostanie z Amelką, tylko jeszcze nie wiem czym dojade, ale choćbym miała iśc na pieszo to i tak pójde :Oczko: mam taaakie odrosty...

Suuuper:) Nie ma to jak wizyta u fryzjera:) Ja też przed ostatnią wizytą miałam mega odrosty, bo wstyd się przyznać, ale ostatnio farbowałam przed ślubem :Padnięty: ale na szczęście fryzjerka doprowadziła mnie do ładu:)

Odnośnik do komentarza

Anielinka nie ma to jak wizyta u fryzjera:)) Ja własnie byłam w tamta środę i jak zawsze robilam balejaz to naszlo mnie na caly kolor i zrobilysmy - niestety w sobote wyladowalam na poprawce bo jednak odrosty byly jak dla mnie troche za zółte:(takze w sobote byla powtorka no i troche scielam i chyba teraz zaluje hehe. Dzisiaj jeszcze musze umowic sie na paznokietki i juz bedzie wszytsko gites:))

Odnośnik do komentarza

Tynia
gosiammm
Tynia dostałaś ode mnie zaproszenie do naszego prywatnego forum???

Gosia no jak napisalas to zobaczylam ze dostałam:)) Dziekuje bardzo!
a mialam sie wlasnie kiedys pytac czemu ja nie widze tych rzeczy jak piszecie ze cos jest na privie hehehhe

No to super:)

Na prywatnym Andzi koleżanka wita nowe osoby kiełbaskami :hahaha:
Proszę się częstować!

Odnośnik do komentarza

Mój mąż juz wrócił z pracy:)
Na budowie mieli dzisiaj -20 st, wiec zrezygnowali.

ANielinka super z fryzjerem, ja juz tez wieki nie byłam, na szczescie nie mam problemów z odrostami, bo nie farbuje włosów.
Tynia pokazesz nam swoej foto? Piszesz o żółtych odrostach, a ja wyobrazam sobie ciebie jako szatynke:)
Justynka mi nutramigen starczał czasem na 1,5 dnia:szok: Bebiko na 3 dni.
Gosia zazdroszcze laby, zołzy tez poszły spac, ale jest jeszcze Stasiu:)

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Tynia
gosiammm
Tynia dostałaś ode mnie zaproszenie do naszego prywatnego forum???

Gosia no jak napisalas to zobaczylam ze dostałam:)) Dziekuje bardzo!
a mialam sie wlasnie kiedys pytac czemu ja nie widze tych rzeczy jak piszecie ze cos jest na privie hehehhe

No to super:)

Na prywatnym Andzi koleżanka wita nowe osoby kiełbaskami :hahaha:
Proszę się częstować!

:sofunny::sofunny:
Musze ja usunąć:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...