Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja :) pobudka dziś o 6.15 , matko bosko kochano jest dopiero 8 a ja sie czuję jakbym od 10 godzin była na nogach .. stary rano tłukł sie jak oststnia parówa i Julke obudził .
Zaznaczam , ze dziś marne bedzie ze mnie towarzystwo , UWAGA !! bede smęcić i marudzić ..
weekend do dupy dzięi mojemu kochanemu mezusiowi , no naprawde on to potrafi zorganizowac "uroczy " wolny czas ... i wogóle oststnio coś mu sie we łbie popiermandoliło ... nie poznaje go nic a nic ... takie ma zachowania i robi takei rzeczy , ze normalnie rece opadają ..
łeh to zaczełam od poniedziałku ....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Witam w mrozny poranek brrrrr
Ja juz od 8 w pracy. Na termometrze -24, włosy w nosie zamarzają:)). Mówię Wam jak mi było żal budzić Matiego w taka pogodę i targac go do rodziców:(( Jeszcze na dodatek zamarzł mi fotel w aucie i nie mogłam przesunąć go do przodu i musielismy koczowac az przyjedzie mój mąż i mi pomorze....
Teraz siedze w biurze popijam gorąca herbatkę i grzeje tu na maxa takam zmrożona heheh. Marzy mi sie teraz łóżeczko z moja cieplutka kołderką ahhhhhh!
Strzasznie żeście sie ostatnio rozpisaly i niestety nie nadrobiłam jeszcze także wybaczcie że nie odpisuje.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

u mnie na termometrze aktualnie 20,5 stopnia w pokoju a i tak jakos mi gwiździ ...
Tynia moge sie domyslec jak rano Was wymroziło , nas jutro rano o 6 czeka wyjazd do rodziców , młoda zostanie z nimi bo ja jadę na usunięcie guza ..
Andzia tfu tfu na psa urok z tymi kaszlami ... oby nie było jak wzaszłym roku
Gosia podobno nizsza temp . lepsza ,ale ja to zmarźlun jestem okropny

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk mam nadzieję że to nic powaznego??
Niestety cały tydzień takich wczesnych pobudek nas czeka ale za to kończe o 16 i wieczorek mam wolny:))
Ja tez się zaliczam do zmarzluchów także jak dla mnie to mnoże byc i 25 w mieszkanku heheh
Treaz w pracy ustawiłam klime na 30 stopni i wierzcie mi nadal mi jest tak zimno ze hej!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Nareszcie kawka! Caly czas ktos u mnie byl i nie moglam sie napic.

U nas "tylko" -13, ale uwierzcie mi, ze przy specyficznej wilgoci w Sz-nie odczuwalana temp. jest duuuuzo nizsza.

My w domku mamy 21-22 i nie wyobrazam sobie mniej, bo i tak mi zimno. W sypialni tylko jest 19-20.

Anouk mam nadzieje, ze ten guz to nic powaznego! co z tym Twoim facetem? Do pionu trzeba postawic :)

Andzia a jak dziewczyny rano? Dalej kaszla? Zdroooowka!

A ja dzisiaj wstalam o 5 :lup: Budzik ustawiony byl na 5.45, ale nie moglam spac. Wieczorem nie moglam zasnac, cala noc sie krecilam. A teraz łeb mam zwieszony przy samym biurku :(

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u nas też mroźno, w nocy -20 :Szok: a co do temperatur w domu, to my też zaliczamy się do zmarźluchów, a szczególnie teraz ja jestem- bo od jakiegoś czasu było mi potwornie zimno w domu przy 24 stopniach- aż doczytałam ulotke z tabsami które biore na nadciś. i tam napisane jest że biorąc je może występować uczucie zmarznięcia, drętwienie kończyn- no i oczywiście ja to mam :)

Anouk co z tą zabawą choinkową? opowiadaj!!! co to za guz wycinasz? mam nadzieje że to nic powaznego???
Magda a co to za bezsenność u Ciebie? może to z powodu powrotu do pracy...rozleniwiłaś się, a teraz ciężko przejść do rzeczywistości???:))
Andzia jak dziewczyny? mocno kaszlają? a jak Staś? poszedł do p-kola?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Ja tez siedze w golfie i sweterku i zimno mi jak cholera....chyba sie dzis nie rozgrzeje....ja chce kołderkeeeeeeeeeeeee!!!:)))
Dzis w taki mróz to chyba nikt do nas do biura nie wejdzie, tak więć chyba się wynusimy troche. Ja własnie siedze na allegro i przeglądam jakieś świece, wazony itp. Szukam coś do moich nowych mebelków ktore niedługo mam nadzieję juz przyjdą:) A najgorsze jest to że sama nie wiem co chce:PP

Odnośnik do komentarza

Nastawiłam zupe i zaraz udusze to moje towarzystwo:Niespodzianka:

Anielinka STasiu jeszcze cały tydzien w domu, zeby doszedł do siebie, zołzy pokaszluja, ale oczywiscie juz na boso lataja:Kiepsko:, mój lekarz jest na urlopie, a do przychodni nie pojade, mam nadzieje, ze jakos je podlecze. Obydwie maja na maxa czerwon epolika, ale głaciuytkie, nie szorstkie, czyli zeby atakuja
Magda bolesny powrót do rzeczywistosci co?
Tynia ja uwielbiam takie przemeblowania, urzadzania itp. Super:)

Odnośnik do komentarza

Gosia to Ty juz nie pisz ile macie w sypialni, bo ja sie juz nigdy nie rozgrzeje.

MAm dzisiaj na sobie bluzke z dlugim i na to cieply sweter, kaloryfer na maxa, a ja mam dlonie sine z zimna :lup:

Chyba macie racje, ze ciezko mi bylo wrocic do pracy i chyba to przezywalam w nocy. Inaczej jak ide po wolnym weekendzie, a inaczej dzisiaj. Plakac mi sie rano chcialo jak zegnalam sie z Miskiem :(

Andzia moze zołzy kaszla, bo za duzo sliny im splywa przy tym zabkowaniu, co?

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Tynia jakie meble kupiliście????
Anouk co to za guz??? Mam nadzieję, że nic poważnego!!!

To ja nie będę wam pisać ile my mamy w sypialni.... no bo 19-20 stopni to u Kuby i w salonie...a w sypialni trochę mniej:) a ja śpię w letniej koszulce :))))

Gosia a kupilismy z rbw nazywaja się tauri.
Andzia ja tez uwielbiam zmiany ale teraz nie mogę sie zdecydowac na kolory czy zostawić tak jak mam czyli brąz ze słomkowym kolorem czy nie wprowadzić teraz do tego turkusowych dodatków??

Odnośnik do komentarza

andzia
Tynia ale super:) U mnei taki nieład wszedzie, nic nie dobrane kolorami, wszedzie zabawki, masakra:Szok:

Hehe! U nas tak samo! Nic nie jest dobrane. Miał byc pomarancz, a skonczylo sie tylko n a 2 swiecach z Ikei :lup:

Sciany pusciutkie i nijakie. Musimy sie w koncu za to zabrac, bo nasze mieszkanie nie ma charakteru.

Jakos ciagle wydaje mi sie, ze nie ma sensu w nie inwestowac, bo moze kiedys zmienimy, ale to "kiedys" jest tak odlegle, ze musimy cos w koncu zrobic.

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Tynia ale super:) U mnei taki nieład wszedzie, nic nie dobrane kolorami, wszedzie zabawki, masakra:Szok:

Hehe! U nas tak samo! Nic nie jest dobrane. Miał byc pomarancz, a skonczylo sie tylko n a 2 swiecach z Ikei :lup:

Sciany pusciutkie i nijakie. Musimy sie w koncu za to zabrac, bo nasze mieszkanie nie ma charakteru.

Jakos ciagle wydaje mi sie, ze nie ma sensu w nie inwestowac, bo moze kiedys zmienimy, ale to "kiedys" jest tak odlegle, ze musimy cos w koncu zrobic.

No u nas to samo, my nawet nie mamy wszystkich lamp, tylko zaróweczki wisza:lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...