Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja:)
Anielinka do lekarza i to już!!! serce to nie przelewki!
Andzia sił!!!
Do mnie przyjechał @ i nic mi sie nie chce... do tego maluja nam klatke i mowie Wam tak smierdzi farbą olejną w mieszaniu ze nie idzie wysiedzieć!!!!
Mój A. dzwonił i mói że go strasznie mdli...czyżby i jego to dziadostwo dopadło?? oby nie bi nie ma nic grszego niż chory chłop w domu i to jeszcze w weekend:P
Pasuje chyba wyjsc wkoncu z Matim na pole ale tak mi sie nie chce... nie nawidze mieć @!!!

Pokarze Wam moją nową lampkę:)

Odnośnik do komentarza

Jejciu jakbym chciała, żeby K. juz wrócił. Nie mam dizisaj sił.
W dodatku Stasia przyprowadziła mi tesciowa juz przed 14-ta, po Dniu Babci.
STasiu grzeczny, bawi sie ładnie, ale dziewuchy mnie do szału doprowadzaja. Maryście juz nie wystarczy zdejmowanie butow i skarper, rozbiera rajstopy, odpina body i lata półnaga:Padnięty:

Tynia superowy Mateuszek!!!
I zdrówka dla męza, nietstety, ale to paskudztwo jest zaraźliwe jak nie wiem:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, nie piszcie tyle, bo nie nadazam czytac!!! A ta serio to haaaallllooo!

Dzisiaj popoludnie sama, a P. jeszcze nie ma. Michał nie mogl zasnac i padlam z nim, przed chwila wstalam i czekam az P. wroci. Miśkowi zeby juz tak daj czadu, ze wlasciwie przez caly dzien plakal :(

Andzia co ta MAryska sie ta do rozbierana wyrywa? :hahaha:

Tynia ale MAti jest rozkoszny! Wiecej zdjec poprosimy :) JAk mąż sie czuje?

Justynka fajnie czas spedzilas ;). Ale Oluś ma super miejsce do zabawy!

Odnośnik do komentarza

Justynka świetne fotki, śliczny masz salon, bardzo mis ie podobaja takie duze otwarte przestrzenie.
Magda biedny Michał:Całus:

To co sie dzisiaj u mnie wydarzyło zakrawa normalnie o patologie:Płacz:
Maryśka przywaliła mi z takiego małego drewnianego pudełka w usta, przecięła mi warge i dziąsło, nie mogłam zatamowac krwawienia, a teraz wygląda jakby mnie conajmniej K. pobił. Wara murzyńska, w środku krwiak, a nad górną wargą siniak fioletowy-wyglądam jakbym miała wąsa. A boli jak jasna cholera:Wściekły::Wściekły::Wściekły:
Spróbuje zrobić jakąś autofote i wrzucę obok:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Andzia jak warga?? I jak zwykle Marysia nabroila :hahaha:
No gdzie ta fotka???

Cafe ja cos nie moge zabrac sie za Michałowe jedzenie. I mi i jemu wygodnie jak ja go karmie :)
Co do zakupow to wspolczuje. My tydzien temu na takich zakupach bylismy i poszlo prawie 600 zl. Myslalam, ze sie porycze jak zobaczyam. Tydzien minal i juz braki. nie wspomne, ze mieso, wedliny i owoce kupujemy osobno. Wrrr!

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj mamy super leniwy dzien. Nigdzie nie musimy jechac, luuuzik. No i ostatni weekend kiedy P. jest caly czas z nami :)
Chlopaki teraz spia, ja chyba zaraz skocze po rybke. Zrobimy frytki i szpinak :)

Wczoraj P. wrocil pozno, ale z dobrymi wiadomosciami. dyrektor w szkole zaproponowal mu pol etatu jako animator sportowy. O takie cos nam chodzilo. P. szukal pol etatu w innej szkole, ale nic nie ma. A tu nam z nieba spadlo!!! Do tego w Niemczech zminili mu warunki kontraktu, zuplenie inny sposob rozliczania, i jesli P. bedie mial to pol etatu w szkole to dla niego sa idealne!!! Dla jego kolegow mniej, ale jemu to pasuje.
Jakos w koncu zaczyna sie wszystko ukladac.
W takim razie moze w wakacje zaczniemy sie starac o fasoline??!!

Odnośnik do komentarza

hej magda

super,ze zaczyna sie ukladac:Całus: no i starajcie sie,starajcie:Oczko:

olus po pierwszym daniu wlasnie zasypia
K bedzie za jakas godzinke,pozniej do moich rodzicow na kawke ,zostawimy olka a sami pojedziemy zrobic zakupy -magdA szok z tyymi zakupami:Szok: a najgorsze jak wszsytko sie naraz konczy:Szok:

wlasnie doczytalam o andzinej wardze:lup:
no to moja synowka ma charakterek-ja nie wiem jak sie z moim dziadem malym dogadaja-chyba beda sie lać:lup: a juz na pewno beda same szkody....bo jak odziedziczyli temperament po mamusiach to juz to widze:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Witam się sobotnio....
wczoraj na wieczór wziełam się za rozbieranie choinki i tak mnie to wykończyło że padłam już po 22, ale za to jak ja się dziś wyspałam, dawno tak szybko nie zasnełam, a rano obudziłysmy się koło 9:)) rozpusta normalnie :smile_move:
Andzia jak warga ? gdzie zdjęcie?? ależ dziewczyna temperamentna :smile_move:
Cafe już sobie wyobrażam takich dwóch szaleńców jak Olek i Marysia- oj chyba będzie krew się lała :Oczko::smile_move:
współczuje zakupów, my tydzien temy to przerabialiśmy, bo tak samo wszystko naraz się pokończyło...buuu
Magda suuuper że wszytsko Wam się tak fajnie układa, no i widze że o fasolince myślicie...coraz to więcej planujących, a swoją drogą to jestem ciekawa która z nas będzie pierwsza:))
Justynko bardzo fajny namiot, ja też myśle o takim "domku" dla Amelki ale ciągle brak kasy:(( bawi się w nim Olek???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj tez rozbieralismy choinke, tzn. P. z Michalem, zeby mlody widzial co sie dzieje. A ze choinka w doniczce to stoi na balkonie. I co mlody robi? Kaze sie trzymac na rekach kolo okna wychodzacego na balkon i dalej podziwia choinke :lup:

A ogolnie to nadal zebowo. Dzisiaj jeszcze gorzej, chociaz nie sadzilam, ze moze byc gorzej niz wczoraj :( Wlasnie dalam mu Panadol, bo nie dawal rady :(

Odnośnik do komentarza

anielinka mow szybko jak wy to robicie ???? do 9???i jeszcze moze powiesz,ze bez pobudki??zazdroszcze

babcia nie puscila juz naszego dziecka i tym sposobem mamy wolna chate-szkoda ze mam okres :Oczko:
bylismy na zakupach,droga selekcji wybralam to co najpotrzebniejsze....reszta za tydzien
K jeszcze ma troche pracy,ja w sumie tez ale nic mi sie nie chce:Szok:
normalnie dziwna ta cisza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...