Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
gosiammm
andzia
A ja w drugiej mniej panikowałam niż w pierwszej. I przy drugim dziecku juz sie tak nie panikuje, do wszystkiego podchodzi się z większym luzem. A trzecie to już się samo chowa:sofunny:

Andzia to może jednak się skusisz:hahaha::hahaha:

Bóg mnie ukarze i następnym razem urodzę pięcioraczki:hahaha:

:sofunny::sofunny::sofunny:
Nie życz drugiemu co Tobie niemiłe:ass:

Ja Tobie nie życzę, ja tylko proponuje, gdybyś kiedyś nie miała co zrobić z wolnym czasem jak zołzy podrosną :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam porannie!
Odpuscilam angielski,bo sie wkurzylam. Znowu samochod nie odpalil. P. mial wlasnie zawiezc Michała do rodzicow i dupa! Wrrrr!

Widze, ze wczoraj fasolkowe tematy byly :)

Cafe tryzmam kciuki caly czas! Jak nie teraz to nastepnym razem :)

Gosia Kuba jest boski! Te jego wloski ... I jacy przyjaciele z Yoko!!!

My Michałowi nie mozemy zapuscic wlosow, bo ma prosciutkie i zaczynaja mu sterczec jak druty :)

Andzia mam nadzieje, ze malenstwo kolezanki urodzi sie zdrowe i bez zadnych problemow!!! Informuj nas co u niej!

Anielinka za wrzody musze sie zabrac. Wczesniej mialam zaleczone i prawie 4 lata mialam spokoj. W ciazy sie odezwaly, no i teraz znowu. Zanim jednak zaczne cokolwiek robic musze zrobic endoskopie :((( A tego nie znosze i nie moge sie zmobilizowac.

Odnośnik do komentarza

Ale wczoraj sie nasmialam z Miska. P. zdecydowal, ze on go teraz bedzie usypial i ze bedzie mu czytak bajki. To oczywiscie rozbawilo tylko Michała, ktory stal caly czas w lozeczku, nasladowal zwierzeta i ogolnie palil glupa, zeby tylko nie isc spac. W koncu P. sie wkurzyl i mowi: Michał, kladz sie spac. Na to mlody przerzucil swoja poduszke na nasze lozko, wyciagnal raczki powiedzial: tak, spać! :hahaha:
Myslalam, ze sie poplacze ze smiechu.

Odnośnik do komentarza

Dzińdoberek:)
Vercia Wszystkiego Najlepszego!!!!!!!!
Andzia Stasinek superowy i jaki szczęśliwy!!!!Trzymam kciuki za kolezanke!!!!
Cafe a może to jednak fasolinka:)?? na poczatku ciązy brzuch tak właśnie boli jak na okres.
Przyznam Ci się że ja tez sie boję kolejnej ciąży i porodu, nie miałam łatwo. W poniedziałek jak mnie mdliło cały dzien i juz miałam dość i tak sobie zaraz pomyslałam jak to miałam w ciązy...ehhh męczyło mnie tak az 5 miesięcy!! nie wiem jak ja to wytrzymałam heheh. a o porodzie to juz nie wspomne bo to się dopiero działo!!!!!
Jednak jak człowiek jest nie świadomy co go czeka to chyba lepiej!:))
Anielinka to że Amelka ma proscutkie wloski to możei dobrze będzie chciała miec loczki to zakręci a jak juz ma kręcone to wiesz, wyprostowac to juz gorzej:))
Magda współczuje wrzodów, mój tata to miał i wiem co to znaczy. Musisz czym prędzej iśc do lekarza
Gosia Kubus cudowny!!!!!! jak dorośnie to będzie rwał laseczki:))

U nas dalej chorobowo. Niestety i dzis mnie dopadło, ganiam do kibelka co chwilke i juz mam dość...i teraz jak sobie pomysle co przechodzi moj syneczek to normalnie z niego jest wielki bohater!!
Wczoraj dalej go czyściło jak nie wiem... dzis były jak narazie 2 kupki ale juz jakies takie gęściesze wiec mam nadzieję że koniec juz blisko!!

Odnośnik do komentarza

Tynia a jak z apetytem u Mteuszka??? dalej nic nie chce? a próbowałś dawać kiesiel? jak Amelka miała kiedyś biegunke to mi o tym powiedziała moja mama, bo kiedyś pracowała w szpitalu na oddziale dziecięcym zakaźnym i mówiła że tam dzieciom podawali kisiel, nam to bardzo pomogło, zresztą Amelka też nic nie chciała jeść, a kisiel bardzo polubiła:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...