Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe jak ty się lenisz to ja wróżka jestem :36_1_21:Wygląda na to, że Filip w końcu wyzdrowiał. Od poniedziałku puszczę go do żłobka. Już nawet nie chcę myśleć ile czasu pochodzi.

Anielinko ale pospałyście! Łał! Ja już nie pamiętam takich czasów:Histeria: Powiem ci, że bardzo fajnie, że was znalazłam! Naprawdę dużo dla mnie znaczycie:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:)
Ale tutaj cisza!!!!
Cafe Olek bosssssssski!!!!
Andzia mam nadzieję, że ból głowy przejdzie i zabawa będzie super!

Ja posprzątałam mieszkanie, w piekarniku siedzi babka, Kuba śpi:) A więc plan wykonany:)
Muszę Kubę pochwalić, bo dzisiaj był taki grzeczny, że się nadziwić nie mogłam:) Po drzemce w południe jak się obudził, nawet nas nie wołał, tylko zaczął w pokoju bawić się zabawkami:) Cały dzień uśmiechnięty, a ile nagadał po swojemu:) No i zaczął chodzić za jedną rączkę:)))) Wiem, wiem, przy waszych latających dzieciach to żadne osiągnięcie... ale ja się cieszę, bo on strasznie się bał jak go chwytałam za jedną rękę, zaczynał płakać i stał albo klękał.... to wyglądało tak jakby kiedyś w ten sposób się komuś przewrócił, a on jest baaaaardzo pamiętliwy:) a dzisiaj się odważył pójść za jedną rękę:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!
U nas do bani:( Mati od 2 nocy bardzo goraczkował i dzis zaczęły się wymioty i straszna biegunka. Zamówilismy lekarza do domku i powiedział że to wirus.... strasznie go meczy! mówie Wam tak mi go szkoda:(((ale i tak jes taki grzeczny i dzielny ze szok!!nic nie chce jeść, jadl tylko dzis raz kleik i koniec, w ogole ma diete kleikowa fujcc!! Czekamy teraz kogo z nas to złapie!
A po za tym wlasnie wyszedl od nas ksiadz, także kolędę mamy juz za sobą.
Wybaczcie że nie nie odpisuję Wam ale nie czytałam jeszcze nic.
Buziaki

Odnośnik do komentarza

Hej! Widac,ze weekend un Was!
Gosia-gratulacje dla Kubusia, zobaczysz jak szybko teraz pojdzie, nie obejrzysz sie, a bedzie biegal!!!:36_2_25:
Cafe-sliczny Twoj Olus, wyglada jakby byl duuuzo starszy!:36_2_25:
Mei-troche optymizmu, napewno wszystko Ci sie pouklada, zycze Ci duuzo sil, ja niestety zawsze w polsce zle sie czulam, tutaj przynajmniej z uczciwej pracy mozna zyc na naprawde wysokim poziomie i nie trzeba sie martwic o te rzeczy co w Polsce, tam napewno nie stac by nas bylo na wiele rzeczy od nowego samochodu poczynajac...
Andzia-milej zabawy!!!
Tynia-zdrowka!!!

Odnośnik do komentarza

a my niedawno co wróciliśmy od znajomych, Ł. troche podrinkował i słysze że chrapie przed tv:) Amelka była tak zmęczona, że szybka kapiel mleko i w 3 sekundy zasnęła...

Andzia mam nadzieje że głowa przestała boleć i że się świetnie bawisz...
Tynia zdrówka dla Mateuszka, oby szybko przeszło, przepisał lekarz jakieś lekarswa???/ dobrze zrozumiałam że twój men poszedł na balety??? samego go puszczasz???
Cafe Oluś śliczniutki, ale ma dłuuuugaśne włoski i jakie loczki:) nie obcinacie mu narazie?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

witam niedzielnie

tynia jak mateuszek??w ogole powiesz co z twoja praca?nie wiem czy przegapilam czy co?
andzia zyjecie?:36_6_3:
sylwia no niestety w polsce ciezko..pracuje zona,pracuje maz a i tak nie wystarczxa na wszsytko:( taka prawda....poza tym opieka socjalna zadna....opieka medyczna w zasadzie tylko platna....bo co,za darmo to tylko lekarz rodzinny,do ktorego niejednokrotnie nie mozna sie dostac....i tak trzeba wzywac prywatnie-polska,po prostu
anielinka dala amelcia pospac?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wczoraj do Was nie zajrzalam, ale ...kupilam puzzle :lup: I strasznie mnie to wciagnelo. Ale juz 1/3 ulozona :yuppi:
Poza tym nocki fatalne, wracamy do sytuacji sprzed kilku m-cy. Mlodemu nie moze sie przebic druga czworka i sa mega jazdy w nocy. Strasznie mi go szkoda, okropnie cierpi :(

Dzisiaj juz po 5 wstalismy. Chodze jak zombie. Do tego P. pojechal na turniej i bedzie wieczorem. Ja podjade do rodzicow labo namowie ich, zeby to oni przyjechali.

Tynia zdrowka dla Matiego!!! Mam nadzieje, ze dzisiaj juz lepiej sie czuje.

Cafe Olek jest cudowny. Te jego wloski sa sliczne. No i chyba coraz bardziej podobny do K., co?

Gosia ale dol z komisja :( Mam nadzieje, ze jednak znajdziesz fajna prace albo rozkrecisz cos na necie. I super z tesciowa!!!
No i najwazniejsze - gratki dla Kubulka! Ja dobrze wiem jak ciesza takie momenty :)

Mei wierze, ze Ci sie wszystko pouklada :) Super, ze Filip zdrowy.
A gdzie bylas w Irlandii? Ja bylam w Tralee (hrabstwo Kerry).

Anielinka zazdrozcze nocy - u nas fatalnie, a o spaniu do 8.30 to moge tylko pomarzyc.

Sylwia trzymam kciuki za komisje! Kicha z tym pracodawca. Mam nadzieje, ze wygrasz!!!

Andzia jak po imprezie??? :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie niedzielnie....
u nas nocka suuuper, Amelka dała pospać bez żadnych pobudek do 9:))

Magda ale masz fajnie z tymi puzzlami:)/ współczuje nocek, biedny Michałek:(
Tynia jak Mati się czuje?
Andzia hop-hop jak tam po impezie???
Gosia brawa dla Kuby za postęp w chodzeniu, ja też niedawno cieszyłam się z tego jak głupia...u nas z chodzeniem jest lipa:(( myślałam że będzie coraz to lepiej i zacznie śmigać sama, a ona teraz już wogóle nie chce chodzić- niewiem dlaczego tak się zraziła, przeciez ani nie upadła a ni nic w tym stylu...zaczyna mnie to martwić:zmartwiony::zmartwiony::zmartwiony:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczynki!
dziekuję Wam że się tak dopytujecie co z Matim!
Niestety dzis jest bardzo źle:(((( od wczoraj dopołudnia nic kompletnie nie je, nie da se nawet włozyc do buzi. Jak tylko widzi jedzenie to płacz. Dzis cały czas tylko lezy i spi, nawet nie chce siedzic taki wykończony. Powiem wam że sie strasznie o niego martwie, rycze co chwile tak mnie nerwy tłuką. Oby sie to na szpitalu nie skończyło. Czekamy do jutro co sie będzie działo i najwyżej pojedziemy...ehh..
Anielinka tak puszczam mojego męża samego, nie widze w tym żadnego problemu, ja tez spokojnie moge wychodzić sama:))
Andzia hop, hop??????
Gosia brava dla Kubusia , ani sięnei obejrzysz a zacznie smigać po pokoju.
Magda niech juz te cholerne zęboli już wyjdą!!

Odnośnik do komentarza

Heloł!

U nas też nocka zrąbana. Poszłam wyjątkowo spać razem z młodym, żeby się w końcu wyspać a tu jak na złość dłuuugie zasypianie, pobudki, kopniaki, wiercenie:Szok: Myślałam, że chociaż za to dłużej pośpi rano:Rozgniewany: O ja naiwna! Łobuz wstał przed 6... Jak zwykle. O 8:30 ciągnął mnie już do spania, więc go położyłam a on tylko kręcił się przez pół godziny... Ale humor mu dopisywał. Szkoda, że ja jak zombi się czułam.

Tynia zdrówka dla Matiego! Nie martw się tym, że nie je! Ważne żeby dużo pił i odpoczywał... Mam nadzieję, że jednak nie traficie do szpitala. Tulam mocno! Trzymaj się kochana:Całus:

Anielinka
jak ja ci zazdroszczę snu do 9!!!:Histeria:

Cafe Oluś to śliczny chłopczyk:) Włoski ma bombowe, ja nie wytrzymałam i zabrałam Filipa do fryzjera bo już patrzeć na niego nie mogłam:36_1_21: Włoski włoskami, ale oczy mnie urzekły!

Magda ja byłam w Dublinie, a dokładniej w Clondalkin. Długo byłaś za granicą? Współczuję nocki... Szkoda mi Michałka... Przerąbane:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

anielinka bez pobudek do 9?zazdroszcze:Oczko:
tynia tak jak mowi mei....byle mateuszek duuuzo pil i odpoczywal,zdroweczka i sil dla ciebie:Kiss of love:

u nas jeszcze wieksze zaspy...pojechalismy do tesciow ale ledwo ledwo
pozniej jeszcze zachcialo nam sie do moich rodzicow i pod blokiem sie zakopalismy,ehhhh
mowie wam,pierwszy raz widze taki snieg...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...