Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
gosiammm
magda_79

Mlody spi. Chcielismy go przetrzymac troszke dluzej, ale wzial mnie za reke, powiedzial: SPAĆ i nie bylo wyjscia - musielismy go polozyc :)

Michałek cały czas mnie zadziwia :hahaha: ile on już mówi!!!

No mowi, mowi. Czekam az zacznie pyskowac, a to pewnie juz niedlugo, bo jego ulubionym slowem jest NIE :hahaha:

No u nas też ulubionym słowem jest Nie!!! Ostatnio opanował DA i jak coś chce to krzyczy rozkazującym tonem: DAAAAAAAAAAAAAA!!!! Ostatnio zdarza mu się mówić Tak, ale to rzadko;)

Odnośnik do komentarza

Eloł:)

Odebrałam Stasia z p-kola lekko zasmarkanego, ok. 17-tej położył sie przed tv i zasnął, wydawał mi sie ciepławy-miał 37,8. Umówiłam sie szybko prywatnie do pedistry, osłuchowo ok, gardło czystke, podejrzewa jakiegos wirusa. Jednak::(:

Z dobrych wiadomosci taka, ze jednak idziemy w sobote na zabawe, a co!!!Bedzie superowe towarzystwo-9 par, nalezy nam sie cos od zycie:Oczko:

Odnośnik do komentarza

heloo..
niedawno co Amelka usneła, normalnie szaleju się dziś na wieczór najadła, wogóle nie była zmęczona, tylko wzieło ją na zabawe:)
Andzia no to suuuper że w sobote znów pobalujesz!!! komu jak komu, ale Wam się należy!!! a dzieci z kim zostawiasz???
no to kiepsko że Stasinek znowu gorączkuje:( dobrze że osłuchowo ok, cholerne wirusy, na dworze mróz, a tych gó... nie chce wymrozić:( pewnie jutro w domku, co??
Tynia Witaj , dawno nie zaglądałaś do nas, ale miałaś okropną przeprawe tym pociągiem, dobrze że się nie przeziębiłaś...
Amelka też jest bardzo rozgadana, bardzo dużo słow już potrafi mówić, ale są też takie słowa w jej języku, których niestety nie rozumiemy...czasami jak się rozgada, np. dziś na m jak m, to musiałam pogłaszać, bo przekrzykiwała tv:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam Was Kochane!!!:rzucam:
Dlugo mnie nie bylo, ale jestem!! U nas zima trzyma na maxa -16 to standard, a w duzym pokoju nie moge przykrecic grzejnika i mamy prawie 26na plusie, musze zadzwonic do spoldzielni zeby cos z tym zrobili, bo siedze w koszulce na ramiaczkach i upal....dobrze, ze w sypialni jest ok bo chyba bysmy sie ugotowali:36_2_21:
Cafe-super,ze staracie sie o nastepne dzieciatko, my pozostaniemy przy jednym...
Magda-super zdjecia, gdzie te "ptaki " w Szczecinie siedza?
Andzia-Sylwek Wam sie udal jak rozumiem, no i super, ze znowu wybieracie sie na imprezke...
Przepraszam, ze innym Dziewczynom nie odpisuje ale tak sie rozpisalyscie ze szok!!!
Pozdrawiam Was goraco!!¨
Co do spotkania to ja tez chetna jestem, no i dla mnie to niestety i tak pozostaje Wasz wybor, bo pewnie, do Szwecji nie przyjedziecie he, he. ja sie dopasuje...chociaz Szczecin bardzo by mi pasowal.:16_12_7:

Odnośnik do komentarza

Pomalowałam sobie paznokcie na jutrzejsza kolacje:lol:
Towarzysko nam sie ten rok zaczyna, zeby jeszcze te choróbska poszły precz!!!

Sylwia super, ze sie odezwalas, prawie wszystkie zguby sie znalazły::):
Fajnie, ze jestes chetna na spotkanie, kiedys pisała z nami dziewczyna ze Szwecji.
CO do ogórków, to nie wiem jak czesto mozna, moje zołzy niestety nie lubia.
Anielinka Amelka tez widze mała gaduła, widac cos w tym jest, ze jak dzieci pozniej chodza, to szybciej mowia i odwrotnie.

Zmykam pod prysznic, jutro znowu z całą gromadką w domu.

Odnośnik do komentarza

cafe82
widze ze znalazly sie dwie zguby
tynia,sylwia:Całus::Całus:

no to co kobitki
poznan??

my mamy jakies 120 km...ale tak jak mowilam chetnie jedna rodzinke przenocujemy....mei jesli ty bys sie wybierala,to zdaje sie bedzie ci do mnie po drodze,jestesmy z ostrowa wlkp

no ja jestem jak najbardziej za Poznaniem:) Bo my pewnie będziemy jeszcze wtedy na pociąg.... no chyba, że rodzice nas podwiozą jak ostatnio... albo pożyczą auto;) hehhehehe jak do tego czasu nabiorą zaufania do mnie jako kierowcy:))))))

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja...
dziś Amelka zrobiła pobudke o 2 w nocy, obudziła się ze strasznym płaczem, ale całe szczęście wypiła mleko i poszla dalej spać, ale rano obudziła się o 7.30- jak dla mnie środek nocy:)) nie mogłam dojść do siebie:)
Sylwia witaj zgubo:) widze że nie macie w planach juz więcej dzieci:)
mi jak narazie też nie przychodzi ochota na drugie, no ale mam nadzieje że za 2-3 lata wkońcu najdzie, bo bym jednak chciała żeby Amelka miała rodzeństwo...ale zobaczymy, czas pokaże...
Andzia jak dziś Staś???

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam kochane :)
Byłam na angielskim, wiec dlatego dopiero teraz jestem.

Sylwia, Tynia fajnie, ze wrocilyscie :)

Sylwia no ja tez bym byla za Szczecinem :hahaha:
A takie strusie mozna spotkac w parku przy Chopina. Akademia Rolnicza ma tutaj swoje hodowle i mozna tam zagladac.

Tynia az mnie dreszcze przeszly jak przeczytalam o Twojej podrozy. Jakis koszmar. Co do lojalki to no comments. Pewnie nie moglabys pracowac pozniej w zadnym innym banku przez jakies 20 lat, co? :lup:

Andzia biedny ten Stasinek. ciagle sie cos go czepia :(
Ale za to suuuuper z impreza!
I tak jak piszesz dzieci ktore fizycznie wolniej sie rozwiaja to szybciej mowia: cos za cos. Ale i tak nie ma to zadnego wplywu na przyszlosc.
Michał mowi ok. 20 slow, do tego mnostwo swoich, ale za to sam nawet na kanape nie wlezie :lup: (ale jakos nad tym nie ubolewam)

Odnośnik do komentarza

Czesc, prawie od 2 h próbuje do Was zajrzec, ale moje najstarsze dziecko ma dzis dzien swini, histeria za histeria o wszystko, nawet o to, ze mu sie skarpetki nie podobaja. W nerwach uderzył Maryśke w głowe, a mnie obrzucił takimi epitetami, ze Super niania nie powstydziłaby sie takiego egzemplarza. Zarobił juz kare na kompa, zaraz zarobi na tv, ciekawe jak przezyje z nim do wieczora:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Gosia do tego czasu na pewno rodzice pozycza autko. Ja mysle, ze takie miejsce jak ostatnio byłoby ok, tylko troche mniejsze, zeby nie było takiego hałasu.
ANielinka dobra jestes z tym srodkiem nocy. Mnie Stachu dzisiaj obudził o 7-mej i mimo, iz poszłam spac po 1-wszej, to czuje sie lepiej niz wczoraj::):
Magda nagrasz kiedys Miśka i puscisz, co? Super wyglądaja takie gadające szkarabolki::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...