Skocz do zawartości
Forum

Luty 2010 :)))) wszystkie przyszłe


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Italy
agusik
Italy polamania skrzydeł i daj znac jak bedziesz już w domku... ciekawe czy bedziesz w stanie bo misio chyba czeka.........:hahaha:

niech czeka....tylko ja pozno bede w domu....chyba po 10....bo w Monachium mam 3 godziny czekania....
a ty jak tam?
jak twoj sluz?
od wieczora nie ma czekam moze sie pokaze... ale wczoraj juz był ładniejszy...

Odnośnik do komentarza

Italy
Agusik a ty znowu spisz????:hahaha::hahaha::hahaha:

mogę sobie dzis pomarzyć o spanku w dzien nikola wstala o 9 i spac nie pojdzie , chyba że siłą:36_6_2: wiec siedze i ziewam i sie nudze obiad ugotowałam zjadlam i czekam na M i na chwile spokoju...

Odnośnik do komentarza

ronia
Ita jakie wypasione suwaczki sobie wstawiłaś :D
Martita pamiętaj kciuki mocno zaciśnięte

Czesc RO...

no myslalam o tobie jak je wstawialam....nawet napisalam na kreseczkach ze pewnie mnie opierdzielisz jak je zobaczysz.....ze 3 na raz...:hahaha::hahaha:

Agusik...podroz ok...troche mnie wytrzeslo ale dalam rady.....a na miejscu spotkalam polaka i poprosilam go zeby mi sciagnal walize z tasmy....wiec sie wszystko ulozylo....

dobra spadam do sklepu...bo jestem glodna....
bede potem...:36_3_13:
wez ty poszukaj jakis zaciazonych na ten nasz watek!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy
ronia
Ita jakie wypasione suwaczki sobie wstawiłaś :D
Martita pamiętaj kciuki mocno zaciśnięte

Czesc RO...

no myslalam o tobie jak je wstawialam....nawet napisalam na kreseczkach ze pewnie mnie opierdzielisz jak je zobaczysz.....ze 3 na raz...:hahaha::hahaha:

Agusik...podroz ok...troche mnie wytrzeslo ale dalam rady.....a na miejscu spotkalam polaka i poprosilam go zeby mi sciagnal walize z tasmy....wiec sie wszystko ulozylo....

dobra spadam do sklepu...bo jestem glodna....
bede potem...:36_3_13:
wez ty poszukaj jakis zaciazonych na ten nasz watek!!!
a co ja jakaś straszna jestem ?

daj mape albo gps poszukam :D

Odnośnik do komentarza

martitaolivia
agusik
martitaolivia

To ja tu z Wami zostaję......:yes:
o jak milo!!!!!
Gratuluję!!!!!!

Na razie jestem trochę przestraszona, ale mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie w porządku.

Jesteśmy już wiec we trzy :smiech:
hehe aż trzy

Odnośnik do komentarza

agusik
Martita pewnie jeszcze nic nie czujesz ale co mi tam zapytam.....
Jak sie czujesz?

No ja to już dłuższy czas czułam, że coś się we mnie zmienia. Może to skutek starannej obserwacji ostatnich cykli.

Pobolewał mnie brzuch, byłam senna, więc w niedzielę postanowiłam zrobić test. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się pozytywnego wyniku, bo objawy można sobie wmówić no i było 4 dni przed @. A tu niespodzianka! Blada druga kreska. Bałam się, że może i tak nic z tego nie wyjść ( no było przed @), wiec do wczoraj nawet swojej drugiej połowie ani słowa nie pisnęłam...

W poniedziałek poszłam na Betę w 3 t yg 4 dniu ciąży i jest 284, 3 mlU/ml. Do tego wczoraj znowu test i jest trochę mocniejsza krecha. Nie wiem, czy już mogę się cieszyć... Brzuch mnie pobolewa, biorę luteinę i nospę, dziś @ na razie nie ma i brzuch na razie przestał boleć. Chyba w piątek powtórzę betę, by sprawdzić czy przyrosła.

A poza tym co zapachy odczuwam silniej... Czasem mam wrażenie, że coś na zołądku mi stoi, ale to takie bardzo subtelne objawy.

A Ty coś czujesz?

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5j44jso896uff.png

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fhqvklkr90kfu.png

Odnośnik do komentarza

martitaolivia
agusik
Martita pewnie jeszcze nic nie czujesz ale co mi tam zapytam.....
Jak sie czujesz?

No ja to już dłuższy czas czułam, że coś się we mnie zmienia. Może to skutek starannej obserwacji ostatnich cykli.

Pobolewał mnie brzuch, byłam senna, więc w niedzielę postanowiłam zrobić test. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się pozytywnego wyniku, bo objawy można sobie wmówić no i było 4 dni przed @. A tu niespodzianka! Blada druga kreska. Bałam się, że może i tak nic z tego nie wyjść ( no było przed @), wiec do wczoraj nawet swojej drugiej połowie ani słowa nie pisnęłam...

W poniedziałek poszłam na Betę w 3 t yg 4 dniu ciąży i jest 284, 3 mlU/ml. Do tego wczoraj znowu test i jest trochę mocniejsza krecha. Nie wiem, czy już mogę się cieszyć... Brzuch mnie pobolewa, biorę luteinę i nospę, dziś @ na razie nie ma i brzuch na razie przestał boleć. Chyba w piątek powtórzę betę, by sprawdzić czy przyrosła.

A poza tym co zapachy odczuwam silniej... Czasem mam wrażenie, że coś na zołądku mi stoi, ale to takie bardzo subtelne objawy.

A Ty coś czujesz?
teraz piersi bolące i sennosc... poza tym czasem pobolewa brzuch... az zaczynam wpadac w paranoje ze tak gladko wszystko idzie... ale jutro do gina ide i pewnie zrobie usg by sprawdzic choc czy dobrze usadowione...

Odnośnik do komentarza

agusik
martitaolivia
agusik
Martita pewnie jeszcze nic nie czujesz ale co mi tam zapytam.....
Jak sie czujesz?

No ja to już dłuższy czas czułam, że coś się we mnie zmienia. Może to skutek starannej obserwacji ostatnich cykli.

Pobolewał mnie brzuch, byłam senna, więc w niedzielę postanowiłam zrobić test. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się pozytywnego wyniku, bo objawy można sobie wmówić no i było 4 dni przed @. A tu niespodzianka! Blada druga kreska. Bałam się, że może i tak nic z tego nie wyjść ( no było przed @), wiec do wczoraj nawet swojej drugiej połowie ani słowa nie pisnęłam...

W poniedziałek poszłam na Betę w 3 t yg 4 dniu ciąży i jest 284, 3 mlU/ml. Do tego wczoraj znowu test i jest trochę mocniejsza krecha. Nie wiem, czy już mogę się cieszyć... Brzuch mnie pobolewa, biorę luteinę i nospę, dziś @ na razie nie ma i brzuch na razie przestał boleć. Chyba w piątek powtórzę betę, by sprawdzić czy przyrosła.

A poza tym co zapachy odczuwam silniej... Czasem mam wrażenie, że coś na zołądku mi stoi, ale to takie bardzo subtelne objawy.

A Ty coś czujesz?
teraz piersi bolące i sennosc... poza tym czasem pobolewa brzuch... az zaczynam wpadac w paranoje ze tak gladko wszystko idzie... ale jutro do gina ide i pewnie zrobie usg by sprawdzic choc czy dobrze usadowione...

No to będziesz spokojniejsza, jak na ekranie pecherzyk ujrzysz, mój gin niestety nie ma w gabinecie usg, wiec będe musiała troche poczekac.... a cycole też mnie bolą .

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5j44jso896uff.png

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fhqvklkr90kfu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...