Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

ja od jakiś 2 tygodni wstaje na siusiu w nocy max 2 razy ale za to zanim zasne to wycieczki do łazienki są częstsze bo maluszek atakuje mój pęcherz :D taką zabawe chyba sobie znalazł :D
no i w nocy jak się przebudze to też akurat trafiam na niezłe kopniaki albo czkawke :D
ahhhh uwielbiam to uczucie :smile_jump:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

zosieńka
taaaaa raczej ładujemy akumulatorki na noc.A jak się denerwuję to dostaję takie kopniaki że fest.A jak spaceruję z moją suczką i ona skacze do smyczy i sie bawi maluch wtefy mi też w brzuchu skacze czasami muszę stanąć na chwilkę bo łaskocze hihihih

Ja jak sie wkurze na coś to czuje kopniaki ale jakieś takie delikatne, a jak chodze to dzidzia jest tak ululana że nic jej nie ruszy :D najbardziej aktywne jest jak ja mam zamiar iść spać :D:D to maluszek disco frisco sobie urzadza :):)

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

panna-em
wiecie ostatnio moja połozna powiedziała mi żebym zaczeła już doszkalać wiedze na temat porodu zwłaszcza że prawdopodobnie czeka mnie CC, żebym nie myślała że to takie straszne bo wiedza zapewne mnie uspokoi....

a jak wspominają swoje porody te mamuśki które mają już jakieś doświadczenie??


a czemu Cie ma czekac cc?

a porod wspominam fantastycznie:D
po 57 minutach od przybycia do spzitala,urodzila sie Emilia
jak wszytsko pojdzie tak jak poprzednim razem(znaczy jak ciaza wciaz bedzie przebiegac bez komplikacxji,a dziecie sie pieknie ulozy:D)-zamierzam pobic ten czas :lol: :wink:


zosieńka
annaf
dziekujemy.:-)

moje dziecie tez upodobało sobie kopanie w pecherz........dziwne uczucie...

nadał tak czesto chodzicie do łazienki na sisuiu...ja mam tak od początku......ciagle latam,,,a w nocy to chyba ze 4razy

w nocy to wstaje raz bo jestem tak ostatnio zmęczona że padam jak zabita i ledwo rano wstaje.Wy też tak macie?



moje tez lobuzerskie dziecie i kopie po pecherzu:Dstarsza siostra bobasa tez taka zabawe miala:)

a z sikaniem w ciagu nocy,to teraz mam mocny sen,i jak sie budze do karmienia Emilki,i mimo czucia parcia na pecherz,przysypiam,a po jakims czasie sie znow budze zniemilosiernym bolem brzucha-chyba trzeba zaczac klasc sie wczesniej:D

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
panna-em
wiecie ostatnio moja połozna powiedziała mi żebym zaczeła już doszkalać wiedze na temat porodu zwłaszcza że prawdopodobnie czeka mnie CC, żebym nie myślała że to takie straszne bo wiedza zapewne mnie uspokoi....

a jak wspominają swoje porody te mamuśki które mają już jakieś doświadczenie??


a czemu Cie ma czekac cc?

a porod wspominam fantastycznie:D
po 57 minutach od przybycia do spzitala,urodzila sie Emilia
jak wszytsko pojdzie tak jak poprzednim razem(znaczy jak ciaza wciaz bedzie przebiegac bez komplikacxji,a dziecie sie pieknie ulozy:D)-zamierzam pobic ten czas :lol: :wink:

dlatego że miałam zwichnięcie stawu biodrowego jak bylam mała i teraz w trakcie chodzenia albo jak długo siedze w jednej pozycji to czasami tak boli że wytrzymać się nie da i to może byc przeciwwskazaniem do naturalnego porodu :36_17_1:

a tak wogóle to co tu tak cicho od rana? ja posprzatałam i własnie odpoczywam a po poludniu lece na działeczke na grilla :D :weekend:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna-em
patrycja`81
panna-em
wiecie ostatnio moja połozna powiedziała mi żebym zaczeła już doszkalać wiedze na temat porodu zwłaszcza że prawdopodobnie czeka mnie CC, żebym nie myślała że to takie straszne bo wiedza zapewne mnie uspokoi....

a jak wspominają swoje porody te mamuśki które mają już jakieś doświadczenie??


a czemu Cie ma czekac cc?

a porod wspominam fantastycznie:D
po 57 minutach od przybycia do spzitala,urodzila sie Emilia
jak wszytsko pojdzie tak jak poprzednim razem(znaczy jak ciaza wciaz bedzie przebiegac bez komplikacxji,a dziecie sie pieknie ulozy:D)-zamierzam pobic ten czas :lol: :wink:

dlatego że miałam zwichnięcie stawu biodrowego jak bylam mała i teraz w trakcie chodzenia albo jak długo siedze w jednej pozycji to czasami tak boli że wytrzymać się nie da i to może byc przeciwwskazaniem do naturalnego porodu :36_17_1:

a tak wogóle to co tu tak cicho od rana? ja posprzatałam i własnie odpoczywam a po poludniu lece na działeczke na grilla :D :weekend:
Cześć a ja dopiero z zakupów wróciłam i nie mogę sie zabrać do obiadku - dobrze że mielone z wczoraj są.......a sprzatanie to inny rodzaj mojej dzisiejszej udręki...masakra...


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

Migotka27
Czesc dziewczyny ale ja jestem głupia wysp[rzatałam dzis calutki dom i przy okazji spadłam ze stołka a teraz siedze i boli mnie brzuch i zastanawiam sie czy nic mi nie jest ale mam nadzieje ze bedzie ok z własnej głupoty przysporzyłam sobie zmartwien

znając siebie to ja już dawno bym zaliczyla telefon do lekarza albo położnej albo była w drodze do szpitala..... bo ze mnie straszna panikara jestem!

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Migotka27
Czesc dziewczyny ale ja jestem głupia wysp[rzatałam dzis calutki dom i przy okazji spadłam ze stołka a teraz siedze i boli mnie brzuch i zastanawiam sie czy nic mi nie jest ale mam nadzieje ze bedzie ok z własnej głupoty przysporzyłam sobie zmartwien


oj Migotka, Migotka...zeby mi to bylo ostatni raz:oczko:

Odnośnik do komentarza

Migotka27
Czesc dziewczyny ale ja jestem głupia wysp[rzatałam dzis calutki dom i przy okazji spadłam ze stołka a teraz siedze i boli mnie brzuch i zastanawiam sie czy nic mi nie jest ale mam nadzieje ze bedzie ok z własnej głupoty przysporzyłam sobie zmartwien

no to ładnie należy Ci się porządny klaps w tyłek!! i To od Nas wszystkich. Babo uważaj. A teraz obserwuj żeby się nic nie działo kobieto. Jak coś to do lekarza natychmiast bo wszystkie tam pojedziemy......a wtedy musiałabyś ładnie lodówe zaopatrzyć dla tylu dwupaków....Trzymaj się i uważaj..


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
Zosienka gratulacje polowy ciazy:mylove:
i
Yasmelka gratulacje polowy ciazy:mylove:
ja nie wiem na co Ty czekasz:oczko:
szybciutko o zdjecia posze:wink:

Obiecuję że dzisiaj zrobimy najaktualnijsze i wcisnę je jakoś na forum...pewnie po południu....a teraz mam taką ochotę na tartę z owocami że chyba się nie oprę.....wyciągam rodzinkę na tarte...heheh...pewnie żadne nie będzie chciało jej jeść ale co tam....w dwupaku zjem nawet potrójną porcję....ich strata...ehhe...miłego dnia...


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...