Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Wreszcie weekendzik i to dla mnie wolny weekendzik!!!

Od rana sympatycznie, kawka ze znajomymi w uśmiechach, wieczór niespodziankowy od męża...oj jak ja lubię niespodzianki!!!!

No ale nie może być słodko....w piątek przed wyjazdem do pracy zauważyłam gałąź na naszym aucie na przedniej szybie.Szyba cała popękana. Z racji,że mam kiepski dojazd do pracy(POLICE) i tylko 3 lekcje w tym dniu zdecydowałam wziąźć dzień wolny z tytułu opieki nad dzieckiem a dyrka do mnie z tekstem,że ciężko jej uwierzyć,że drzewo( sama dodała sobie zamiast gałęzi:)) spadło mi na samochód...zawiózł mnie sąsiad z aparatem i zdjęciami na dowód...słoma jej z butów normalnie wystaje(to nie pierwszy raz takie zachowanie)...oby do czerwca...WRRRR.Chciałam porozmawiać w piątek ale oczywiście damy nie było i tak przez cały weekend gdzieś przejmuje się tą sprawą. Dobry szef to skarb...szkoda,że ja takiego nie posiadam :(

Kim dawaj te zdjęcia, Mikołaj pewnie już był z ekstra aparatem.Ja dziś może przy drugiej kawce zamieszczę kilka fotek w galerii to zobaczycie moja grzywę :) U mnie prostownica idzie w ruch po myciu.

Gosiu ja też nie wyobrażam pracowania do 18...ja czasami jestem w domu o 16 i już mam doła,że mam tak mało czasu dla rodzinki.Jak mam radę do wieczora to wtedy marzę oby ten dzień jak najszybciej sie skończył, tak mi źle...no ale sama chciałam to mam za swoje:(

Jak u Was weekendzik? Szkoda,że za oknem tak zimno....pozdr

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Ach zapomniałam...Pan Prezydent odpisała nam bardzo długaśny list apropo zapłaty za nieopłacone postoje z okresu 3 lat.Napisała chyba z dwie strony przepisów, porad itp....no i trzeba zapłacić ale ja płacę tylko 20 zł za jeden postój a nie tak jak oni sobie policzyli 50 zł...więc pewnie jeszcze do mnie będą pisać albo sąd ...hehehe

Atena a jak u Ciebie?

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Atenko to Wy dalej chorujecie???Oj coś Was ostro męczy ostatnio...współczuję.

Ja teraz muszę uważać na Oliwię,bo ma dużo imprez w przedszkolu więc z dwa tygodnie musi wytrzymać bez żadnych gili itp.

Musze Oliwii jakiś strój wykombinować na bal...może Atenko masz coś po swoich babeczkach...ja mam na stanie kurczaka jakbyś reflektowała :)

Poza tym mają organizowany wyjazd do operetki...ekstra!

Kim Nina jak dobrze pamiętam z urodzinek u Madzi to podobna do tatusia.

A Ty z włoskami mało co zrobiłaś, nadal długie jasne, gdzie ten brąz?

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Galopek ze strojem nie pomogę, mam tylko skrzydełka i różdzkę wróżki.
Co do chorób Nikoli postawili zła diagnozę i nie trafiony antybiotyk, drugi trafiony, ale przy tak rozprzestrzenionej infekcji dostała za krótko bo tylko 5 dni, tak więc dwa dni po odstawieniu nawrót gorączka 40 st. i kaszel, bez innych objawów, z tym, ze kaszel taki bez minuty przerwy a osłuchowo ok.
Kilka godzin z dzieckiem na ręku biegałam po całym szpitalu na Unii, żeby ktoś postawił diagnozę. Obustronne przewlekłe zapalenie uszu :( przy takim zapaleniu, złe leczenie i stan przewlekły mogą prowadzić do utraty słuchu, więc teraz mamy zakaz przedszkola, wyleczenie i pełna diagnostyka włacznie ze wszystkimi badaniami uszu, z okresleniem konkretnej przyczyny. Z przedszkola już zrezygnowałam, muszę ją dobrze wyleczyć, teraz nie mogę ryzykować. Poszłam za ciosem i skoro już jest w domu to zarejestrowałam też do logopedy, ciekawe co powie, na 100% ćwiczenia bo źle wymawia S i C, nie wiem jak reszta ehhh Teraz doszła Milka chora, ale co się dziwić jak 24/24 przez 3 tyg. przebywała z Nami dwiema chorymi, męczy się maluch okrutnie, a ja....nadal chora i mam dosyć wszystkiego...

niezły skrót mi wyszedł

nie wspominając, ze wczoraj impra urodzinowa Nikoli trwała do północy, cały dzień przy garach, a dzisiaj sama z dziewczynami bo M w pracy, z resztą jutro też...

posmęciłam co?
dobrej nocki

Odnośnik do komentarza

witajcie

Galopek Koleżanka urodziła Alicję :) :) :)
Fajna fryzura!! Bardzo profesjonalna!!! :)

Kasia Zdjęcia super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kolezanka która rodzi w kwietniu robi wywiad ws. szpitali...
Jagoda w sylwestra OK. Nie obudziła się. Za to w Nowy Rok nie spała 2 h w nocy... :/

Aneta trzymajcie się!! Wszystkiego najlepszego dla Nikoli!!!!

Odnośnik do komentarza

witajcie ,ale fajnie śnieg pada!!!!!!!mlody wstanie zjemy obiadek i chociaz na 20 min na spacerek

atena biedne choruszki ,ale spoznone lecz szczere życzonka zdrowka i wszystkiego najlepszego dla Nikolki

dagles witaj kochana

kim piesek "malenki" szczeniaczek?(żartuje)
ja mam tydzien urlopu !!!! nawet nie wiecie jak sie ciesze:):):)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Atenko współczuje tego strachu.

Za oknem bielusio. My już na sankach byliśmy.Maja była rozbawiona jazdą na sankach,Olisia lepiła bałwana i wywijała orzełki na śniegu :) Rety ale ubieranie dwójki w kombinezon to nie lada wyczyn...:Szok:

Dagles Jagoda ekstra i nie wiem co w tych Tubisiach jest, bo Maja przyzwyczajona jest do bajek,dzięki starszej siostrze ale jak zobaczy Tubisie, to też wpatrzona i nic nie jest w stanie jej oderwać.

Kim a ten psiak na zdjęciach to Wasz?...taki sobie malusi szczeniaczek....:Oczko:

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

hej hej

ja tak na szybcika;-)

galopku mialam juz bardzo długie!! sciela mi conajmniej z 10 cm;-) co do brazu to zdjecia rozjaśniają, ale teraz po spraniu zrobil sie ciemny blond i czuje sie super!! przymierzam sie jednak do takiego brazu jak Ty - ślicznie Ci!!!! i grzywa 1 klasa;-)) tez smigam z prostownica, tylko jest mi nieporecznie samej, zwlaszcza tylne partie...
ale przygoda z gałęzią;-( a dyrka mało tolerancyjna:Szok:
a w ogole to macie AC??

dagles doszły doszły!!!! super ciesze sie, bo fajne niektore ujęcia, trzeba wywołać koniecznie przytulanki z Jagodzią;-)) moje foty jak zwykle do korekty albo i kosza:Zakręcony:
naszej teraz wychodza jakies zebole bo budzi sie kilka razy w nocy:Padnięty:

atena jeny ale sie porobiło:Smutny: ja zawsze Wam zycze mnóstwo zdroweczka, oby ta diagnoza byla trafiona i leki zadzialały, na pewno powiklan nie bedzie, nie martw sie kochana!!

gosiai duuzo wypoczynku!!!!

to zmykam papatki

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

kim30
hej hej

melduje się z pracy!!

zapraszam na kawke:kawa:

Ja tak samo :) Przyjmuję zaproszenie i zapraszam kolejne mamuski :) Może jakas kawa z wkładką? Hi hi :)

Gosia
Poszaleliście na sniegu :) My też nie mogliśmy przepuścić takiej radochy, bo w końcu nie wiadomo kiedy kolejny snieg spadnie i czy spadnie :)

Wybieram się dziś z przyjaciólka do kina na "Jeszcze raz" ze Stenką - lubie ją. Napewno będzie fajny i taki podbudowujący, lubie takie filmy.

POZDRAWIAM WSZYSTKIE :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

witajcie, dawno mnie tu nie bylo (sprobuje sie wkupic na nowo zdjeciami, OK? Picasa Web Albums - Anna - Kraków - świę... ), bo najpierw bylismy w Krakowie (tydzien), potem churcholenie Szymka w nosie i brak efektow w leczeniu, od wczoraj antybiotyk - na cale szczescie nie goraczkuje, jest pogodny i jest OK

Bylo pytanie o tesknote za Szczecinem, ja mieszkam w W-wie piaty rok, caly nasz malzenski czas i choc kiedys nie lubilam W-wy to tu moj dom i moja rodzina wiec tesknoty poszly gdzies... zawsze na Wielkanoc jestesmy u moich Rodzicow. A moj Maz z Krakowa jak mozna bylo wywnioskowac po fotkach

Atena sliczne fotki dziewczynek w podpisie

Odnośnik do komentarza

Gosia BArdzo sympatyczne zdjęcia na śniegu!!!!

Ann, Magda Witajcie!!!! :)
Ann Naliczyłam 10 dzieci!!! ależ mieliście wesoło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Zdjęcia super!!!!!! A Szymonek duzy jak kuzyn!!!

Kasia
co u Was?

Magda i jak film????

Aneta co z Milką? Nikola juz OK?

Byłam dziś w Galaxy sama. Nie chciałam ciągnąć Jagody, ze względu na choróbska, hehe ale zaglądałam do wózków :) :) :)
Lubie spokojne zakupy Baaaaaaaaaaardzo, Kupiłam tylko czapkę, rękawiczki dla siebie i Jagody ale spokojnie połaziłam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...