Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

szpital miejski zamykają... :( :( :(
wiecie coś dzieczyny nt. porodów w Policach lub w Wojskowym? Moze jakaś Wasza kolezanka lub ktoś z rodziny tam rodził??
Zbieram info, bo pod koniec kwietnia ma rodzić kumpela, a była zdecydowana na miejski właśnie... :(

Ja nic nie robię jeszcze... czekamy na choinkę :)

Odnośnik do komentarza

Mateo super!

Dziewczyny ja również szukam niani...więc jakby co plis o info.

Zabiegana więc podczytuje czasem...ale pamiętam o Was.

Anetko mi kiedyś pediatra powiedziała,że jest szansa,że się nie zarazi anginą jak nie miały kontaktu ze śliną chorej i 3 dni po antybiotyku niby też się już nie zaraża...ile w tym prawdy nie wiem.Ja pilnowałam aby starsza nie całowała małej i jakoś obyło się,bez drugiej anginy.Bynajmniej zdrówka!

Dagles
Police super ale połóg nieciekawy jesli chodzi o pierworódkę...brak pomocy.Minus...nie ma intensywnej terapii noworodków w razie czego...

W woskowym rodziła bliska koleżanka i ok...bardzo miła opieka..często u niej bywałam i naprawdę dbali o nią i o małego...sam poród i lekarze...nie wiem....
Ja polecam Zdroje zdecydowanie...pod każdym względem.

...ja życzę miłej środy...

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Galopek no tak, ale jak jedna na drugą nakaszle to kicha, a najgorsze, że nie widzę, żeby antybiotyk u Nikoli dawał jakieś cudowne rezultaty :/
co do Polic a nie narzekałam na połóg, pomocą zawsze służyły mimo, ze zabiegane, poza tym w tej chwili już dysponują super sprzatem, po połączeniu z Unią, dużo się zmieniło ;)

wczoraj przeżyłam horror,co mnie podkusiło
poszłam po choinkę i ozdoby do garażu, a garaż mamy pod blokiem
burwa w ozdobach choinkowych myszy zrobiły sobie gniazdo
połowę musiałam wyrzucić brrr w łańcuchu z lampkami takim na cały balkon się zagnieździły, wsio poszło na śmietnik
resztę do wiadra w płynem i sie moczy bo było w tym samym worku
nawet w bombkach kupy i szczyle, w rękawicach wszystko myłam, odcinałam sznureczki, i dezynfekowałam po wszystkim, dobrze, ze jeszcze płyn dezynfekcyjny z pracy miałam
już sytuacja opanowana i na szczęście do choinki się nie dobrały
bosz rzygać mie sie chce jak pomyślę brrr a M jeszczse pytał dlaczego łąńcucha nie rozplątałam i że chociaż lampki mogłam zdjąć nabijał się oczywiście, ale jak o tym pomyślałam to nigdy już sie nie wezmę za to, od dzisiaj do wieczności M ma zapewnioną fuchę

no i dodam, ze wczoraj skończyłam antybiotyk i dzisiaj w nocy wszystko wróciło, jestem sciekła, zatoki mam znowu zawalone i tracę głos wrrr
zacznę wierzyć w cuda jak Milka wyjdzie cało, w piątek do lekarza z sobą i Nikolą wrrrr

miłego dzionka

Odnośnik do komentarza

Atena zdrowia!! przezyc myszowo-swiatecznych wspolczuje :Histeria: ja nie znosze myszy...
Sweethope fajny znudzony gosc :Uśmiech:

Moje dziecko ewidentnie ksiazkowo postanowilo przejsc skok rozwojowy i jadl dzis od zasniecia o 19.30 trzy razy w nocy i o 6.05 znow - nie jest to takie popicie i zasniecie tylko je i je i je. Mam nadzieje ze to sie niebawem skonczy bo rozpuszczona jego spaniem po 10-12 godzin nie moge dojsc do siebie a roboty wciaz huk i przed 23 trudno zalec.

Odnośnik do komentarza

hej hej

Atena oj bidulo ale Cie wzięło, a raczej nie puściło;-( ja zagilana chodze juz ponad 2 tygodnie, obudzilam sie o 5 rano bo juz nie moglam oddychac, ciagle jade na kroplach!!
Zdróweczka dla dziewczynek!!!!!!!!!!
przeżycia z myszami iście przerażające:oh:

Ulao Policach nie słyszalam złych opinii, ale co matka to inne zdania, podobno po połaczeniu z Unia mają lepszy sprzet, a personel chyba zostal ten sam....
niestety nie mam zadnych wiesci o niani;-(

Sweet jaki Twoj Mati jest sweet;-)))

gosiai pokaz nowe włosy;-)))

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedzi nt. szpitali!!!!!!!!!!!!!!!!

Aneta współczuję bardzo z zatokami! biedna chora Nikola!!! Trzymam kciuki za Milenkę!!
a te myszy to okropność... nając siebie tobym tylko wyparowała stamtąd....

Ann U nas było to samo z jedzeniem po 3 miesiącu... Dopiero przeszło tak na dobre po 7 miesiącu... Bo zawsze juz podjadała w nocy a ja byłam wykonczona... Teraz je o 4-5.
Chociaz były tez lepsze noce kiedy jadła tylko 1-2 razy!

Kasia Kuruj się, bo katar strasznie męczy....

Sweet Mateusz nie znudzony a intensywnie myślący!!!!! :) :D

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
odpukac dzis nocka spokojniejsza choc wyglada na to ze Szymuli zaczyna sie katar, ale do przychodni nie idziemy (skonsultowalam sytuacje z polozna srodowiskowa) - panuje ospa i mi takich atrakcji nie potrzeba

to kawalek naszych przygotowan do Swiat - dzisiejsze przedpoludnie :Uśmiech:
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/Ula_robi_a_cuch_20-12_7_.JPGhttp://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/Ula_robi_a_cuch_20-12_5_.JPGhttp://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/Ula_robi_a_cuch_20-12_4_.JPGhttp://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/Ula_robi_a_cuch_20-12_8_.JPG

Odnośnik do komentarza

Atenko jeszcze raz życzę zdrówka.

Ann superaśna jest Uleńka i piękne łańcuchy będą wisieć u Was na choince:brawo:

Dla wszystkich mam które uwielbiają prace plastyczne z dziećmi to polecam zrobienie Świątecznego łosia. Odrysować nóżkę dziecka, potem obie rączki ale z osobna każdą, pokolorować.Stopa to pysk( czyli jakieś oczka nosek i buźka by się przydała) a rączki to poroże...skleić...można nawet z tego zrobić kartkę z życzeniami.DLA MNIE BOMBA !

Ja sie pochwalę...Maja przesypia wreszcie całe noce...uff

...i coś jeszcze...muszę napisać,bo nadal jestem pod wrażeniem.Wczoraj byłam na Wigilii klasowej i uczniowie pogotowali pierogi, łazanki, śledzie w śmietanie, sałatki jakieś z brokułami i słonecznikiem, tort i inne ciacha...wyszłam pełna a młodzież fantastyczna....szkoda,że to III klasa i już odchodzą....(to nie moi wychowankowie).

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Aneta Trzymaj się! Jak dziewczynki?

Ann Piękna Ula!!!! Zdrówka dla Szymona!!

Galopek super ze Maja przesypia noce!
Moja zaczeła w tamtym miesiącu, ale od parunastu dni budzi sie w nocy i szaleje - gada, bryka... czasem nawet 2 h to trwa tak... :( Teraz śpi tylko 1 raz w dzień. Moze to ma związek? Juz sama nie wiem...

ja wczoraj rutynowe porządki robiłam. W sumie to pogoda mnie dołuje... :/

Odnośnik do komentarza

Ja poproszę ale nie wiem czy nie za późno ?:kawka:

Ja wyjątkowo nie czuję klimatu Świąt...jakaś do bani jestem...zmiana miejsca może coś zmieni w naszym nastawieniu...najchętniej położyłabym sie na 3 dni do łózka z mężulem i nie wstawała...i dopiero Święta.

Atenko a Wam już lepiej?

Pewnie wszystkie cudujecie w domach..dlatego taki zastój na forum.

Ann
piękne ozdoby...my dzisiaj działamy cuda z Olisią i te łosie koniecznie dziś robimy :)

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Galopek możemy drugą odpić ;)

Pewnie wszystkie cudujecie w domach..
musiałam jechać i kupić Milce kapciuchy bo jakoś kapciuchy ją zaczęły obcierać z boku nóżki, wczoraj przy kąpieli zauważyłam, niby 2 mm , do tego dziwnie z boku nóżki, no ale jak bym odpusciła to przez święta mogłaby ją ta nóżka boleć, poleciałam więc do HM po skarpetokapcie, przynajmniej n9ic nie będzie obcirało, oczywiście Nikunia zażyczyła sobie takie same, więc trzeba było kapcie razy dwa, a jakie zadowolone hehhe

wczoraj się okazało u lekarza, że Nikola ma jeszcze zawalone zatoki i stan zapalny ucha od zatok, ale po anginie ani śladu, ze względu na to ucho dostała kolejny antybiotyk, zeby już doelczyć, żeby nic się nie wróciło :)
ja dostałam końską dawkę teraz na ponad 15 dni, i powiem, że nocka całkiem niezła, za to wsio z zatok zaczęło złazić, mam nadzieję, ze jutro w ogóle będzie już całkiem dobrze

Odnośnik do komentarza

hej hej

Faktycznie teraz lekki zastoj na forum, ale wcale sie nie dziwie, bo wszedzie pełno roboty!!!
Ja dopiero po poludniu wybieram sie do jakiegos hiper- bo przez pozną prace męża nie mialam w tygodniu jak...wiec zapewne wpadne w najwieksze zamieszanie przedsiwateczne, ale coz zrobic jak wcieło nam stojak do choinki a nasz swierk juz chcialby sie ubrac i wygrzac w domku;-)
musze sie pochwalic ze wczoraj bylam o 20 u fryca, mało pod sauna nie zasnelam, hihih, ale efekt niezły!!!!! fryzjerka zrobiła mi cudo na główce, musze sie rozejrzec za dobra prostownicą zebym mogla sama sobie zrobic ładny fryz na Wigile, hihi.

Ninka znowu zagilana;-((( wczoraj kichała a dzisiaj juz smarcze po brode, w aptece znowu zostawilam 80 zł!!! normalnie apteke mam juz w domu...

Atena
dla całej rodziny duzo ZDROWIA!!!!!!! moja mama od 2 dni na antybiotyku - zapalenie krtani...

galopku mam nadzieje ze nastroj zrobi sie bardziej świateczny;-))) Dzieciaki zrobiły Ci cudną niespodzianke z klasowa wigilia!!;-) czyli sa jeszcze przyjemne strony pracy dydaktycznej;-))) jak tam Twój brazowy blond?? ja za m-c ide na farbowanie ale do frzyjera, maja lagodniejsze farby emulsje no i gwarantuja kolor jaki chce sie miec;-) ciekawe...

Ann urocza Twoja córeczka!! tak bardzo chce sie wykazac;-)) a za oknem mamy podobny widok...las???

Ula chyba juz jestescie w drodze?? mam nadzieje ze u tesciow poczujesz sie lepiej!!

gosiai mam nadzieje ze w swieta porzadnie sobie odpoczniesz!! wyobrazam sobie co sie dzieje w sklepach...trzymaj sie kochana!!

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

atena
Galopek możemy drugą odpić ;)
Pewnie wszystkie cudujecie w domach..
musiałam jechać i kupić Milce kapciuchy bo jakoś kapciuchy ją zaczęły obcierać z boku nóżki, wczoraj przy kąpieli zauważyłam, niby 2 mm , do tego dziwnie z boku nóżki, no ale jak bym odpusciła to przez święta mogłaby ją ta nóżka boleć, poleciałam więc do HM po skarpetokapcie, przynajmniej n9ic nie będzie obcirało, oczywiście Nikunia zażyczyła sobie takie same, więc trzeba było kapcie razy dwa, a jakie zadowolone hehhe

Ninka tez nosi takie skarpetokapcie od niedawna ale jest zadowolona bo śmiga po calym domu tylko tupoty słychac;-) dzisiaj ide jej kupic jeszcze jakies normalne kapcie a'la sandałki do światecznej sukienusi. No dama musi byc, hihih

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...