Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Padam ale stwierdzilam ze musze napisac:)

Brunetka- tez bedziesz miec smykalke do zqbawek,po woli tez w to wchodze hehe. Zostaje w szczecinie bo gdzie mam jechac? :)
Eh w tamtym roku bylam z brzuszkiem na wigilii teraz z malym,tak dziwnie jak o tym mysle:) ja nic nie robie,tesciowa gotuje:) troche ogarnelam a tak to siedze i ksiazeczke robie po woli ogladajac stare odcinki pierwszej milosci hehe

Laura dzieki,garnuszek mam,zastanowie sie nad krzeselkiem:)jedziesz do rodzinki to fajnie,tak jak mowisz ja u tesciowej bo w tamtym roku byla wigilia u siostry mojego Tomka i noestety nie czulam sie tam dobrze ,zycze spokojnej drogi,epadniesz jeszce bo jak nie to zycze zdrowych wesolych i sppkojnych swiat;*

Jak ja sie ciesze ze moge wszystko jesc zero ograniczenia:)
Moj mlody nadal noe chce mi spac jest 1w nocy:/ tel mi sie zawiesza ciezko pisac ,
Dobranc
Victory-jak nazywa sie twoj lekarz prowadzacy?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Laura wiesz, ze jestem dobrej myśli co do tej mojej ciąży :) Mój synek ma być zdrowy, to głównie się liczy. Daj znać jak tam u rodzinki, czy daje się wytrzymać ;)
Karotka wiem wiem ale muszę sobie pogadać :) Pamiętam jak Ty się denerwowałaś, że nic się nie dzieje aż tu nagle bez żadnych objawów wcześniejszych zaczęło się. Tego nie da się przewidzieć. Nawet lekarz nie powie kiedy dokładnie.
Co do tego maku to nie słyszałam takich rzeczy :) Z tym jedzeniem to faktycznie... dlatego ja teraz jem ile wlezie :)
No własnie moje pytanie- czego nie można jeść karmiąc piersią???
Monika no to takie dziwne uczucie... Ja tez o tym myślałam, że dziś z takim brzuchem 9miesięcznym a za rok prawie z rocznym maluchem ;) Taki krótki przedział czasu a takie zmiany :)
Co do zabawek to racja- juz powoli się wdrażam w branżę zabawkową- przeglądam lezaczko bujaczki i maty edukacyjne. Wprawdzie to nie zabawki, ale juz powoli rozeznaje temat :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

brunetka123 poczynając od II trymestru już wyśmienicie znoszę ciążę. Minęły nudności a waga dopiero teraz wyrównała do tej sprzed ciąży więc czasami nawet zapominam, że jest ze mną Kornelka ;)

karotka o widzisz... teraz wszystko jasne! :D a ja się dziwię, że ja słodkim makowcem karmię a ona mnie nie kopie? (nie czuję jeszcze mimo, że na USG wierzga dzielnie) ;)

monika1709 nasz lekarz to Maciej Ziętek. Niedawno się do niego przepisaliśmy, bo nas poprzedni zawiódł.

Odnośnik do komentarza

Vicctory to trzymasz wagę widzę :) To dobrze, w sumie ja przez pierwsze 3 miesiące przytyłam tylko 2 kg a teraz już tyle... Co do ruchów to spokojnie, w końcu poczujesz i będziesz miała dość :) Ja akurat wcześnie czułam, coś koło 17tyg. A teraz mój syn 'uszczęśliwia' mnie swoją czkawką kilka razy dziennie, np teraz czka już od 10min ;) W nocy też potrafi się nakręcić i naczkać, nie daje o sobie zapominać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Zdrowych spokojnych swiat przede wszystkim spokojnych!

Vicctory mnie tez on prowadzil;p pod koniec ciazy dopilnuj bys miala zrobiony (nie pmietam nazwy) taki zazwyczaj wymaz z odbytu.Mi zapomnial dac skierowanie a w szpitalu byli zdziwieni;p teraz juz wiem ,wtedy nie wiedzialam inaczej bym dopilnowala;p a szpital wybralas?

Brunetka coraz blizej:p zaraz zaczne odliczac;p

padam ,maly nie chce mi spac normalnie wnocy;/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

brunetka123
Kilka dni temu czułam jakby łaskotanie na wysokości mniej więcej pęcherza, na drugi dzień też, w tym samym miejscu. A teraz cisza... no nic, czekamy. Księżniczka widać ma czas albo najzwyczajniej się nad mamą jeszcze lituje ;)
A Ty gdzie wybrałaś miejsce porodu?

monika1709 dzięki za uwagę, nie wiedziałam nawet, że takie badanie się wykonuje, nazywa się GBS, na paciorkowca. Dopilnuję :)

Szpitala na razie nie wybrałam. Zastanawiam się nad Policami, jeśli byłoby wskazanie do CC to tam będę jechać, ale jeśli uda nam się rodzić SN to chcę mieć prywatną położną i w sumie nie jestem jeszcze zdecydowana. Do Polic mam daleko, ale mąż to jak kierowca rajdowy, więc damy radę, a na Pomorzany raptem 2 minuty, ale opinie byle jakie i fakt, że "pielgrzymki" studentów się tam przewijają mnie odstrasza. Zastanawiam się też nad porodem w Niemczech - Pasewalk lub Schwedt. Musze jeszcze zasięgnąć języka i zwiedzić te placówki :) A wy jakie macie doświadczenia w tym temacie? Wesołych Świąt! :)

Odnośnik do komentarza

Kochane Wesołych Świąt!!
My juz w domu odpoczywamy:)
Vicctory ja rodziłam na Pomorzanach i to sa bzdury ze sa pielgrzymki studentów ponieważ idąc do szpitala zastrzegasz sobie ze przy żadnym badaniu ani porodzie nie chcesz aby oni byli i ich nie ma. Ja rodziłam i jest wszystko w tym szpitalu w jak najlepszym porządku. Opieka bardzo dobra nie ma co narzekać.
Brunetka jak sie czujecie ??
Karotka jak Maja? Monia jak Aron zareagował na choinkę?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny magicznych chwil w gronie bliskich.
Laura my już w Szczecinie bo nie chcieliśmy Mai meczyc wśród tylu osób. Maja pierwsze noce poza domem zniosla dobrze, a Mikolaj to odszalal z prezentami dla malej. Ciotki ja nosily i rozpieszczaly, spala tez w miarę. Także na sylwestra tez planujemy wyjazd.
Viktory ja też rodziłam na Pomorzanach i jestem bardzo zadowolona i polecam kazdemu, a po 10 godzinach porodu mialam cc bo Maja traciła puls. Opieka w trakcie i po porodzie super. Dr Swiderski niesamowicie ludzki i przyjazny. Możesz korzystać z wanny, gazu rozweselajacego i znieczulenia na życzenie. Ze studentami to jakas bujda. Nawet w trakcie ciąży mialam na pomorzanach badania i nie spotkałam sie ze studentami.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
vicctory to może córeczka daje takie delikatne znaki na razie. U każdej kobiety kwestia ruchów to sprawa bardzo indywidualna. Jak sobie przypomnę to ja nawet wcześniej czułam bardzo delikatne ruchy, ale po prostu nie wiedziałam, że to 'to'.
Co do Pomorzan to ja nie mogę się wypowiedziec na temat porodówki jak Laura czy Karotka, ale jeśli chodzi o patologię ciąży, gdzie leżałam to opieka naprawdę bardzo dobra, położne bardzo pomocne, reagują na wszelkie sprawy. Lekarze w porządku. Ogólnie na plus wszystko.

Dziękuję dziewczyny za pytanie- czuję się ogólnie dobrze. Dokuczają mi już pojedyńcze skurcze, bóle brzucha takie miesiączkowe. I zaczęłam puchnąć. Wcześniej nie odczuwałam tego. Zauważyłam przedwczoraj po butach, że już gromadzę sporo wody. Po nocy jest lepiej, ale wczoraj wieczorem miałam kołki z nóg.
A mały wojuje nadal :) Rozpycha się, że mam ochote nieraz mu klapsa dać ;)

Monika jak mały? Lepiej już śpi w nocy?
Vicctory czekamy na wieści o ruchach :)
Laura jak się dziś czujecie z Karolkiem?
Karotka a jak Twoja Majcia?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wyjde z siebie!!!! Tel muli ,zawiesza sie bo zostal wylizany przez malego.
Mlody wstaje co godzina ,zab,skk nie wiem wstajemy sytasznie poznoo bo noc nie przespana. Jest 2 w nocy a ja na nogach.
Choinka zadne lal ,w ogole nie interesuje sie. Mlody dostal sampchod 3w 1 pchacz ,naczepa na ktorej sie siedzi z nocnikiem. Gra i ma rozne gadzety ,o dziwo to mu sie podoba;)

Laura a jak uwas choinka,spodobala sie? Jakie prezenty mlody dostal? Na dniach ide kupic wozek i fotelik ,wozek wybralam co do fotelika noe wiem moze cos wybiore w sklwpie.

Brunetka- nie chce cie straszYc ,przyzwyczajaj sie do tego stanu ,po porodIe czulam sie jakbym miala peknac i dopiero po ok 2tyg po porodIe zobaczylam normalna stope:)

Vicctory ja rodzilam w Policach ,Zietek tam pracuje:) studenci sa wszedIe ,gdzies musza sie uczyc by w przyszlosci zostac lekarzami. Oczywiscie nie codIennie chodza a jak chodza mozesz sie nie zgodzic. Ja ich nie zgodzilam sie na sali porodowej a na obchody tak bo akurat bylm ciekawym materialem bo jako jedyna bylam tak porozrywana przez malego przy sn. Akurat jedna w tych dniach. Pierwsxy dzien byl dziwny a pozniej juz luz (lezalam 6dni) .ja uznalam ze mozna sie poswiecic jesli ma z tego wyjsc lekarz ,lepiej maucza sie w taki spoaob niz rysunkowyz ksiazki:) ale jak pisalam mozes odmowic :) ja dalam nawet studentkom pobrac sobie krew :)

Karotka jak mala ?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

laura8601 i karotka dziękuję wam za te opinie. Mam do tego szpitala naprawdę bardzo blisko więc rozważę je jeszcze raz i wybiorę się na dzień otwarty. Bo chyba coś takiego organizują, prawda? A czy wy miałyście tam swoich lekarzy, czy po prostu w dniu porodu tam pojechałyście i już?

monika 1709 wiem, że Ziętek tam pracuje, bo już na pierwszej wizycie zapytał czy widzimy się w Policach? :) Jak będzie wskazanie do cc to się z nim tam umówię.

brunetka321 ja też czekam na konkret. Jutro mamy połówkowe USG :) Na razie mam wrażenie, że wczoraj jak wstałam rano do wc to mała kopała mnie delikatnie. Czułam takie stukanie od środka. Myślę, że to Kornelka :) Teraz też poczułam to samo... hm... idę zjeść coś słodkiego, trochę ją pomolestuję ;)

Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie i dziękuję że dzielicie się swoim doświadczeniem :)

Odnośnik do komentarza

Monika Karol uwielbia z choinki ściągać bombki i rzucać nimi:-) Na prezenty cieszył sie bo kolorowe ale tak to bawił sie 5 min i juz czasu nie miał bo musiał zwiedzać babci mieszkanie:) Dlatego rozpakowałam mu jedna zabawkę a resztę schowałam i dam mu za tydzień. Bo jesteśmy juz w domu ale od nas dostał auto na aku i w nim cały czas siedzi puszcza muzykę i jeździ wiec nic go nie interesuje póki co.
W przyszłym roku bedziesz miała wesołe święta bo tez bedzie go bardziej choinka interesować także kwestia czasu.
Karotka to bardzo dobrze ze możecie gdzieś pojechać i Maja spi dobrze. My tez problemu nie mieliśmy za to teraz nasz nie chce w foteliku w aucie siedzieć. My pierwszy raz odkąd przyszedł na swiat Karol gdzieś wychodzimy w sylwestra a mały z moimi rodzicami. Nie wiem jak to bedzie w nocy ale będę blisko wiec zawsze moge wrócić.
Brunetka jeszcze w dwupaku?

Odnośnik do komentarza

No to z Karolka następca Kubicy nam rośnie, pewnie od brokatu sam jak bombka wygląda;)

Może próbowali po cichu z Konstytucją, ale już jest o tym głośno. Zresztą afery są w kazdym kraju,w każdej polityce. Mamy na to jakiś wpływ? Jeśli tak to warto walczyć o zmiany. Jesli nie to ja osobiscie wole widziec pozytywy, których moim zdaniem w Polsce jest sporo. To tak ku pokrzepiniu:)

Majka się rozkręca, gaduła się zrobiła taka, dyskutuje po swojemu rano w południe, a szczególnie w nocy przy przewijaniu i później ze spania nici. Poza tym miejsce w którym przebywa najchętniej to rączki mamusi- niestety nie bierze pod uwagę, ze one czasem bolą. Choć odkad trzyma główkę dość długo to lubi jeszcze na brzuszku...czasem

Brunetka moje plany tez nie sa szalone- jedziemy do rodziców...za rok obie będziemy odbijać:)

Odnośnik do komentarza

brunetka321 o tak, jeszcze delikatne, ale jestem pewna, że to Kornelia :)

U nas Sylwester w domowym zaciszu wśród najbliższych czyli ja, mąż i Kornelcia <3 o 1 wszyscy już smacznie chrapaliśmy a z rana pojechaliśmy na wycieczkę :)<br />
Co do Konstytucji, to jakie to ma dla nas znaczenie? Wiele rzeczy dzieje się poza naszą wiedzą, ale my za małe żuczki jesteśmy żeby mieć na to wpływ, a denerwowanie się na taki stan... szkoda energii moim zdaniem :)

Życzę wam Szczecińskie Dziewczęta na Nowy Rok dużo spokoju, żebyście dostały wszystko czego będzie wam potrzeba i abyście każdą chwilę wykorzystały najlepiej jak potraficie :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki konstytucji politycy jednak maja pewne ograniczenia.Dlatego jeszcze mozecie pojsc do lasu.Chca je sprzedac temu bylo to glosowanie. Fakt sa zawsze i wszedzie rozne afery ale zmiana po cichu konstytucji uwazam ze to juz przesada. Chodzi o to ze media pokazuja wszystko by odwrocic uwage od rzeczy waznych. Jak walczyc jesli nawet nie masz pojecia ze cos sie zmienilo? Konstytucja jako tako daje nam prawo bycia wolnym czlowiekiem i wolnosc slowa ktora i tak jest ograniczona ale jednak jest. Polityka sie nie interesuje jako tako chociazby po to by sie nie wkurzac.
Brunetka ja ogladam fajnego gostka na yt ktory mowi o ekonomii itp. i pokazuje jak jawnie nas sie oklamuje i wlasnie tak dowiedzialam sie o tym po czym poszukalam potwierdzenia.A znalazlam go gdy nie wiedxialam co wybrac zus czy ofe.
Karotka ciesze sie ze widzosz pozytywy bo nasz kraj jest piekny tylko polityka nie udolna hehehe podasz pare pozytywow moze poprawie sobie humor heheh zartuje:) jak moj mlody zaczal gadac to takie slodkie bylo a teraz nie powiem czasem mam ochote go uciszyc tak pstryk "wylacz"pilotem:) teraz najwiec odkrywa sie ,bo dzieci tak szybko sie rozwijaja:)

Sylwek w domu nie mialam sumienia mlodego zostawic.Maly ogladal fajewerki przez szybe ,spodobaly mu sie rzymskie ognie(kolorowe kulki) i plonace szaliki:)
Laura- ja jak przegladalam to wieksze mi sie wtrafily ma pilot za ok 500zl i szczerze stwierdzilam ze fajne9 i ze na swieta na za rok czemu nie,mama sie pobawi z tata hejehe a ten wasz jak sie sprawuje ile akumulator wytrzymuje?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny Szczęśliwego Nowego Roku!!

Monika kupiliśmy go 22 grudnia i jeszcze go nie ładowaliśmy a non stop chodzi bo młody uwielbia w nim siedzieć puszcza muzykę itp. Większe dostanie pozniej narazie takie mu wystarczy. Mój w sylwestra grzecznie o 20.30 juz spał został z dziadkami a my poszliśmy potańczyć:) Do wakacji nie będziemy mieli okazji nigdzie wyjsć bo nie mamy z kim karola zostawić:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie w 2015 roku!
Życzę Wam, aby ten rok był fantastyczny w każdej sferze i miłości!

Monika tak, aby poprawić Ci humor to powiem Ci, że to czego zazdroszczą nam obcokrajowcy to m.in. darmowa słuzba zdrowia. Nie można też zapomnieć o darmowych uczelniach tak naprawdę dla wszytkich, co jest rzadkością w świecie. Myślę też sobie, że bardzo się rozwijamy gospodarczo, a tak naprawdę wolnym krajem jesteśmy zaledwie 25 lat. Smutne jest tylko to, że frekwencja na wyborach nikła, bo uważam, że to nasz przywilej, ale i obowiązek.
Ps. jak Twój telefon?
Laura jak tam Sylwester się udał, wybawiliście się?

Brunetka jak tam się sprawy mają?

Maja przespała sylwestra, przytulona do mamusi bo obawiałam się, że odgłosy fajerwerków ją wystraszą, ale nawet się nie przebudziła

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...