Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)
Monika to jak okna juz są to zima może przyjść:) Jak Aron je już kaszki obiadki? Jak tam jakieś deseręki je?
Brunetka jutro trzymam kciuki:)
Mnie dopadło przesilenie nic mi się nie chce bez humoru nawet sprzątać nie mam ochoty a spać to bym spala cały dzień tak boli mnie głowa. Weekend w domu w sumie rodzinnie spacerki i wspólne domowe zakupy. A od jutra znowu sami tata cały dzień w pracy.

Odnośnik do komentarza

ciag dalszy pisana na klaw. ekranoej,popsula sie klawiatura;/ musze kupic.

3mam kciuki brunetka!

laura-mlody znow zaczal jesc. tamto to chyba przez zeby. Je ladnie.caly obiadek duzy sloik.owoce tez je i kaszki;)
taka pogoda-brak slonca wiec deprecha jesienna dopada.
my tez weekendy rodzinnie ale nie dlugo,bo jak wroce do pracy to bedde tez pracowac w weekendy chyba ze znajde prace.Macie cos dla mnie? hehe

karotka,co tam slychacv?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Brunetka głowa do góry to nie koniec świata:-) Następnym razem sie uda ja w to wierze:-)
Monika to super ze mały je wszystko bo czasami dzieci to takie niejadki.
Monika mnie właśnie dopadła deprecha nic a nic mi sie nie chce wszystko mnie wk.... Brzydko mówiąc. Człowiek funkcjonuje z uśmiechem dla małego bo tak to przechodzę kryzys wieku średniego:-)
A swoją droga gdzie Monika pracowałaś?
Teraz próbuje zorganizować pierwsze urodziny mojego syna i szczerze trochę zawiodłam sie bo chciałam to zrobic w prywatnym przedszkolu Jedyneczka na stronie wszystko pięknie opisane ale jak dzis pojechałam to babka jakby nie miała pojecia jak co itd. Koszt jest niewielki a ze względu na to ze sporo dzieci to zabawy z animatorami itd byłaby super sprawa a i bałaganu w domu nie bedzie:)
Bo mały kończy 12 to robimy sami tak dla nas a 13 z gośćmi. Moze któraś ma pomysł gdzie byłoby fajnie?

Odnośnik do komentarza

Szkoda Laura, że wyszła nieciekawa sprawa z tym przedszkolem.
A dlaczego odniosłaś takie wrażenie? Może rozmawiałaś z jakąś niekompetentną osobą albo nową?
Niestety nie pomogę z miejscem na urodziny, bo siedziałam i myślałam i nic nie przychodziło mi do głowy...
Musisz szukać dalej na internecie albo pytać znajomych, bo urodzinki tuż tuż... :)
Jaki kryzys wieku średniego???? Młoda du...a jesteś jeszcze niejednego byś okręciła :P Ja to moge powiedzieć, że mam kryzys, bo wczorajsza porażka nie daje mi spać spokojnie...
Monika ja sie nie dziwię tym ludziom, że takie akcje odwalają na egzaminie. To jest jednak stres, wiesz, że ktos patrzy na każdy Twój ruch i tylko czeka jak cos zrobisz źle. I po prostu człowiek w najłatwiejszej sytuacji się zgubi, bo zacznie za bardzo kombinować.
Udało sie już ogarnąc mieszkanie?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Laura pracuje od 9lat na gofrach i lodach w carrfurze powiem ze ogolnie robota nie jest zla ale ja mam troche wieksze ambicje niz sprzedawanie lodow nadodatek za 2lata punkt bedzie zamykany wiec nie chce na leb i szyje szukac. Lubie handel ale mam juz go dosc:) bynajmniej spozywke :)
A pytalas sie w tych punktach z kulkami moze maja jakies imprezy dla takich maluchow?

Mij kot znalazl sobie miejsce na moich plecach ,fajnie grzeje:)

Brunetka zapisalas sie na nastepny termin? Ja za 3zdalam ,raz zmeczenie na 6w pracy o 15 egzamin teoria a o 19 ruszylam:/ ,za 2gim moglam sie odwolac ale o tym za pozno sie dowiedzialam od nastepnego egzaminatora :) stres jest ale to nie moze wplynac az tak na jazde ze chlopak ok 2m.zjechal w dol gdzie skrecajacy samochod prawie go walnal ,tam byly pasy a jakby ktos szedl? Dobrze ze egzaminator byl ale patrzac na to jak ta osoba bedzie zachowywac sie w stresujacych sytuacjach za kolkiem ?zjedzie z gorki i powie ze stresowalem sie:) heheh u ciebie nie fart ,chyba czekal na to,swieta sie zblizaja musza zarobic:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Chaotic jak sie czujesz w roli mamy? Jak mały sie chowa nocki przesypiacie? Karmisz piersią czy mm? W jakiej dzielnicy mieszkacie?
Dziewczyny juz znalazłam bawialnie w której bedzie impreza Karolka:)
Brunetka jak sie czujesz?
Monika grunt ze masz prace bo z tego co słyszałam to cieżko w Szczecinie aby cos znaleźć. No ja jeszcze rok posiedzę z mym synem w domu.

Odnośnik do komentarza

Mieszkamy na prawobrzeżu, Edzio niedawno uporał się z żółtaczką i narazie jest wszystko Ok, nocki są w miarę przespane za to w dzień mały ciągle przy cycu :-) Co do bycia mamą to staram się jak mogę i nie narzekam jedyne czego mi brakuje to bieganie, ale mam nadzieje że uda mi się do tego wrócić. Narazie tylko o mnie, ale wolnej chwili postaram się nadrobić cały wątek.

monthly_2014_11/szczecinskie-dziewczeta_21080.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09kmgcadk7p.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Monika zapisałam się na następny termin, spróbuje jeszcze raz za niecałe 3 tyg. Grunt, ze masz zdane i kawałek plastiku w portfelu, ja nie uważałam nigdy, że jak ktoś zdaje za 5 czy 10 razem to jest gorszym kierowcą. Powiem Ci, że to fakt- jakby tak każdy przychodził i zdawał za pierwszym razem to by nie mieli w ogóle zysku z tego. Nawet czytałam gdzieś na internecie, że Wordy to mafia :P
Jak czekałam na egzamin to był 3 kolegów. Jeden z nich zdawał. Poszedł na egzamin i wrócił po niecałych 20 min. Zaczął im mówić " Ja mu powiedziałem, że oni są wszyscy pojeb..., że on jest pojeb...., że właśnie nie zdałem 11 raz przez jakąś pierd... głupotę, a on mnie wysłał na badania psychologiczne". Oczywiście tamci zaczęli się śmiać, jeden z nich powiedział " Trzeba mu było pierd...ąć w tym samochodzie". Jak widzicie ludziom już puszczają nerwy :)
Laura to super! I w koncu gdzie się zdecydowaliście? Znalazłaś z internetu czy polecenia?
Czujemy się dość dobrze, troszkę mały mi już ciąży w brzuszku, ale jest dobrze. Pobolewa mnie też brzuch tak okresowo, ale to może faktycznie macica ćwiczy. W piątek albo jutro idę do lekarza to mu to powiem.
Chaotic Witamy nową mamę z synkiem! Chłopaki okupują nasze forum, tylko Majeczka się wybiła z płcią :)
Opowiadaj w którym tyg urodziłaś? Sn czy cc? Jaki duży synek się urodził? Jestem ciekawa takich informacji, bo jestem jedyna brzuszkowa mama na tym forum :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Chaotic trudne sa początki jeszcze półtora miesiąca i bedzie lepiej zobaczysz:)
O chociaż jedna z prawobrzeża tak jak ja:)
Brunetka znalazłam na necie wpisałam ulice i wyskoczyło wszystko dzis zapłaciłam zaliczkę także jestem spokojniejsza:)
Wydaje mi sie ze te bóle jak miesiączkowe to normalne na tym etapie ciąży ja tez tak miałam. Juz niewiele ci zostało kochana pozniej bedzie brakowało brzuszka:)

Odnośnik do komentarza

Laura ja jestem z Dąbia, ale od niedawna tu znowu mieszkam :-)
Brunetka współczuję zdawania prawka szczególnie teraz, ja w końcówce ciąży to bałam się prowadzić, taka roztrzepana byłam. Co do porodu to urodziłam 5 dni przed terminem sn, poród trwał 9h. Od 6 miesiąca ćwiczyłam codziennie kegle, pod koniec piłam herbatę z liści malin i wcale mi to w porodzie nie pomogło, bo popękałam :/ Mały ważył 3380 i miał 55cm

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09kmgcadk7p.png

Odnośnik do komentarza

A ja mieszkam tutaj od czerwca i wszystko jeszcze takie obce. Szczerze to już nawet nie pamiętam tego bólu ale na wszystko potrzeba było czasu. Bo po porodzie powiedziałam ze nigdy naturalnie juz nie będę chciała rodzic a teraz już myślę inaczej tylko naturalnie oczywiście jeśli zdecydujemy się na drugie dziecko:-) Narazie marzymy z mężem aby przespać cala noc bez małego towarzysza bo odkąd zaczęły się zeby to nasz Karol od 3 w nocy śpi z nami w sensie on całe łóżko ja w nogach a mąż na krawędzi:) To pierwsze święta Edwardzika:) nasz juz drugie ale teraz bardziej świadome bo wtedy miał tylko 12 dni i caly czas spał:)

Odnośnik do komentarza

Chaotic z tym prawkiem to fakt- końcówka ciąży to może nie jest jakiś super czas, ale nic nie szkodzi mi próbować.
To synuś duży się urodził :) Popękałaś, bo odmówiłaś nacięcia czy po prostu nie zaproponowali/nie zdążyli? Gdzie rodziłaś?
Laura to musi ktoś się przebrać za Mikołaja w tym roku dla Karolka :)
Z tym spaniem to teraz ja z Pawłem tak mam- on mówi, że śpi na krawędzi, bo dosyć, że ja z brzuchem to jeszcze z tą poduszką ciązową (rogalem) zajmuje 3/4 łóżka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Hejka
Dziewczyny staram się nadrabiac...
Laura i Brunetka bralismy te szczepienia, gdzie jest najmniej kluc to chyba 6 w jednym-niestety także najdroższe.
Brunetka przykro mi, że nie udało się z prawkiem, ale nie przejmuj się-uda się następnym razem. A to potraktuj jako cenne doświadczenie
Chaotik fajnie, ze jestes z synkiem. Ja jestem mamą 7 tygodniowej Majeczki i wierz mi ona bez przerwy tez na cycku.
Mowie Wam dziewczyny taka pucata się zrobiła, a uśmiechy takie sprzedaje fajowe
Laura myślę, że uda Ci się znaleźć pracę. Moim skromnym zdaniem Szczecin się rozwija i jest coraz lepiej. Takze myśl pozytywnie. Ps. Ile masz lat, ze piszesz o kryzysie wieku - choc mam nadzieje, ze już jest lepiej.
Klade się dziewczyny. Postaram się jutro nadrobić reszte. Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...