Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam dziewczyny ale jakos nie mialam czasu ....wczoraj caly dzien od 8 do 20:30 bylam poza domem, dzis glowa mnie bolala wiec lezalam i nawet nie chcialo mi sie wchodzic na kompa, wlaczylam bajki i lezalam z malym:)
Laura jak zachecic malego do zjedzenia kaszki? Bo kupilam mu i nie chce jesc.

Brunetka jak tam jazdy,jak mlody?

Karotke pochlonely obowiazki:)

Musze isc z mlodym na szczepienie ale tak mi sie nie chce. Szczgolnie ze teraz tyle rzeczy trzeba sciagac:) Bo latem to szedl prawie nago to malo co do sciagania czy ubierania:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Monika codziennie musisz próbować chociaż po łyżeczce rób codziennie inna konsystencje i wtedy zobaczysz. Kup rożne smaki spróbuj mleczno-ryżowa i mleczno - kukurydziana i wtedy zobaczysz reakcje. Walczyłam ponad miesiąc robiłam wyrzucałam ale nie poddałam sie i póki co je do dzis i mam nadzieje ze bedzie jadł jak najdłużej:)
No szczepienie nie lubię my w styczniu mamy to dopiero pierwsze świadome szczepienie:)
Karotka co u Ciebie ? Czyżby Maja nie dawała czasu mamusi na chwile wolna?:)

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki
Monika rzeczywiscie obowiązki ograniczaja mi czas. Maja jest znosna, ale odwiedzin nie ma konca. Poza tym codziennie cos. Wczoraj np. milam wizytę po porodzie. Brak mi czasu...
Dziewczyny czy rozwazalyscie żłobek? Ja jak mala bedzie miala 1,5 roczku chcialabym wrocic do pracy. Po weekendzie skladam podanie, ale juz teraz nie wiem jak sie rozstane z kluseczka

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Widzę ze dzis tutaj tloczniej :)
Monika dzięki ze pytasz- jazdy zostały mi jeszcze 2 godz i 24.11 egzamin... A młody szaleje :)
Przylaczam sie do pytania Laury- masz juz okna?
Karotka wierzę, ze nie masz czasu... a czesto mała budzi sie w nocy?
Laura Ty jesteś taka mama dobra rada ;)
Aaa na stronie Smyka są fajne promocje- ja sie na 2 ciuszki skusilam :)
Dziewczyny polecacie jakiś termometr dla dziecka?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Brunetka ja mam termometr taki na podczerwień na czoło. Oczywiście taki pod pachę tez mam w razie watpliwości:)
Jutro napisze nazwę bo u małego w pokoju mam:)
Co do ciuszków ze smyka nie jestem zadowolona chociaż na początku miała wszystko z tego sklepu. Ale po czasie uważam ze słaba jakość jak za te pieniądze. Wole kupic w reserved, h&m czy C&A a nawet w Tesco czasami jest drożej ale warto bo nic sie nie dzieje. A poza tym jest mnóstwo promocji teraz:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...