Skocz do zawartości
Forum

Macie pracę dodatkową?


AnnKa

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, maluch odchowany i czas wyjść trochę do ludzi. Nie chcę jeszcze wracać na etat, ale nie kryję, że chętnie bym coś przytuliła do domowego budżetu i na swoje wydatki. Czy są tu jakieś mamy, które znalazły pracę dodatkową? Może coś doradzicie? Mam wolne pół dnia, kiedy młody w przedszkolu, więc chętnie ten czas spożytkuję.

Odnośnik do komentarza

A myślałaś może o tym, żeby zostać konsultantką kosmetyczną? Ja bardzo lubię to zajęcie i też zajęłam się tym, kiedy miałam małe dzieci. Siedziałam w domu, chciałam wyjść do ludzi, na powrót do pracy jeszcze było za wcześnie, więc dołączyłam do Mary Kay, bo bardzo lubię ich kosmetyki, więc wiedziałam, że nie biorę kota w worku. Wśród koleżanek i rodziny znalazłam moje pierwsze klientki, a potem to się jakoś pocztą pantoflową samo rozkręciło :))))
 

Odnośnik do komentarza

Ja lubię dorabiać sobie na handlu ubrankami na vinted. Popyt jest ogromny, konkurencja też, ale wystarczy upolować dobre promocje wysłać kilka paczek dziennie, trzeba to lubić ale daje to też satysfakcję. Rynek odzieży jest rozległy, marek jest mnóstwo, moda się zmienia ale jeżeli zna się trendy to można na tym dorobić a przy okazji ubierać własne dzieci co miesiąc w nowe sukienki czy bluzy, raz czy dwa razy i wymieniać, cały czas mają nowe ubranka, oczywiście oprócz tych ulubionych, to taka podwójna korzyść.

997077_1573573982864077_3265446646014857840_n.jpg

Minimalistyczne kroje vintage w style oversize prosto od polskiego projektanta rosną razem z Twoim dzieckiem. Koszule lniane pasujące na chłopca i na dziewczynkę.

Ubranka z lnu dla dzieci | Bloomersy dla niemowląt z bawełny organicznej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...