Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gośka

Lekarz online dla dzieci i dorosłych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gośka

Szukam strony do zapisywania się na wizyty online z lekarzem. Mam w domu niemowlaka, więc profilaktycznie chciałabym mieć dostęp do lekarzy - specjalistów. Będę spokojniejsza. Ktoś może coś takiego polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysiem4
17 godzin temu, Rafaella48 napisał:

Nic nie zastąpi normalnej wizyty stacjonarnej.

Owszem objawy choroby najlepiej skonsultować z lekarzem, a nie na grupie czy forum. Ale jeśli nie masz czasu, ja korzystam z witryny MojeZdrowie24 i w łatwy sposób kontaktuje się ze swoim lekarzem. W łatwy sposób otrzymuję potrzebne wskazówki oraz leki. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał89
W dniu 31/5/2022 o 8:49 AM, Gość Krzysiem4 napisał:

Owszem objawy choroby najlepiej skonsultować z lekarzem, a nie na grupie czy forum. Ale jeśli nie masz czasu, ja korzystam z witryny MojeZdrowie24 i w łatwy sposób kontaktuje się ze swoim lekarzem. W łatwy sposób otrzymuję potrzebne wskazówki oraz leki. Polecam.

Używam często w podróży i polecam. Mogę zarejestrować się na wizytę online do lekarza specjalisty. To dobre wsparcie i poczucie bezpieczeństwa w trakcie podróży oraz jedno z lepszych rozwiązań. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna

Również mam maluszka w domu i często korzystamy w awaryjnych sytuacjach ze strony Mojezdrowie24. Zawsze otrzymam szybką pomoc, szczególnie jeśli na mam możliwości pójścia na wizytę stacjonarną. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena P.
21 godzin temu, Gość Joanna napisał:

Również mam maluszka w domu i często korzystamy w awaryjnych sytuacjach ze strony Mojezdrowie24. Zawsze otrzymam szybką pomoc, szczególnie jeśli na mam możliwości pójścia na wizytę stacjonarną. Polecam.

Jest to świetne rozwiązanie! Sama z niego często korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angela91

Ta strona nie raz uratowała mi życie podczas podróży, gdy zachorowało mi dziecko i potrzebowałam pilnej porady lekarza. Bezproblemowo zarejestrowałam dziecko na wizytę online. Ta strona jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Urszula79
21 godzin temu, Gość Angela91 napisał:

Ta strona nie raz uratowała mi życie podczas podróży, gdy zachorowało mi dziecko i potrzebowałam pilnej porady lekarza. Bezproblemowo zarejestrowałam dziecko na wizytę online. Ta strona jest świetna.

Dziękuję, bardzo przydała mi się Twoja rada. Właśnie czekam na wizytę, bo jesteśmy za granicą, a dziecko zachorowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewelina14010
W dniu 30/5/2022 o 3:12 PM, Gość Gośka napisał:

Szukam strony do zapisywania się na wizyty online z lekarzem. Mam w domu niemowlaka, więc profilaktycznie chciałabym mieć dostęp do lekarzy - specjalistów. Będę spokojniejsza. Ktoś może coś takiego polecić?

Ja osobiście polecam aplikację MojeZdrowie24, pozwala ona umówić się na z lekarzem na wideokonsultację, u mnie taka opcja sprawdza się super bo jest mega wygodna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angelika92

Polecam mojezdrowie24. Jest to dla mnie bardzo pomocna strona, często korzystamy z rodziną, gdy jedziemy na urlop. Czuje się wtedy pewniejsza i bezpieczniejsza. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asia_89
W dniu 28/6/2022 o 9:04 AM, Gość Angelika92 napisał:

Polecam mojezdrowie24. Jest to dla mnie bardzo pomocna strona, często korzystamy z rodziną, gdy jedziemy na urlop. Czuje się wtedy pewniejsza i bezpieczniejsza. Polecam.

Również korzystamy z rodzinką :) Zawsze trafiam na terminy jeszcze w tym samym dniu. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna567

Ja często korzystam z aplikacji MojeZdrowie24, jest tam możliwość umówienia się na wideokonsultacje co dla mnie jest mega wygodnym rozwiązaniem gdy musze jedynie omówić wyniki czy zasięgnąć porady lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam K.
12 godzin temu, Gość Martyna567 napisał:

Ja często korzystam z aplikacji MojeZdrowie24, jest tam możliwość umówienia się na wideokonsultacje co dla mnie jest mega wygodnym rozwiązaniem gdy musze jedynie omówić wyniki czy zasięgnąć porady lekarza.

Oooo, widzę, że nie tylko my z rodziną korzystamy z tej aplikacji. Ale racja, bo naprawdę jest pomocna :) Polecam każdemu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jo_anna
W dniu 30/6/2022 o 9:25 AM, Gość Adam K. napisał:

Oooo, widzę, że nie tylko my z rodziną korzystamy z tej aplikacji. Ale racja, bo naprawdę jest pomocna :) Polecam każdemu!

Także bardzo polecam! Wybawienie dla każdych rodziców. Szczególnie, gdy maluch zachoruje w najmniej oczekiwanym momencie :) Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Małgorzata
W dniu 29/6/2022 o 8:55 PM, Gość Martyna567 napisał:

Wygląda na fajną opcję, a ta apka jest w pełni darmowa czy trzeba za coś tam płacić przy rejestracji czy przy samym korzystaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jo_anna
W dniu 2/7/2022 o 10:26 PM, Gość Małgorzata napisał:

Wygląda na fajną opcję, a ta apka jest w pełni darmowa czy trzeba za coś tam płacić przy rejestracji czy przy samym korzystaniu?

Rejestracja jest całkowicie darmowa. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka
8 godzin temu, Gość Jo_anna napisał:

Rejestracja jest całkowicie darmowa. Polecam 🙂

O super, a czy ta apka MojeZdrowie24 dostępna jest również na AppStore, i czy działa sprawnie, nie zacina się podczas użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewka91
14 godzin temu, Gość Majka napisał:

O super, a czy ta apka MojeZdrowie24 dostępna jest również na AppStore, i czy działa sprawnie, nie zacina się podczas użytkowania?

Tak, jest dostępna 🙂 Nie mam żadnych problemów w trakcie użytkowania. Wszystko działa jak należy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agatha
W dniu 1/7/2022 o 11:50 AM, Gość Jo_anna napisał:

Także bardzo polecam! Wybawienie dla każdych rodziców. Szczególnie, gdy maluch zachoruje w najmniej oczekiwanym momencie 🙂 Polecam.

A jak wygląda kwestia dostępności lekarzy i terminów, da się umówić wizytę w miarę szybko? Też mam malucha w domu i lubi niestety chorować 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna567
W dniu 12/7/2022 o 8:31 PM, Gość Agatha napisał:

A jak wygląda kwestia dostępności lekarzy i terminów, da się umówić wizytę w miarę szybko? Też mam malucha w domu i lubi niestety chorować 😕

Według mnie zarówno liczba lekarzy specjalistów jak i wolnych terminów tej apce MojeZdrowie24 jest duża. Póki co nigdy nie miałam problemu z umówieniem wizyty 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kornelia
W dniu 12/7/2022 o 8:31 PM, Gość Agatha napisał:

Ja korzystam z aplikacji MojeZdrowie24 już kilka miesięcy i zdarzało mi się umawiać wizyty na ostatnią chwilę i zawsze udawało mi się znaleźć dogodny termin, także gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabi
W dniu 20/7/2022 o 2:17 PM, Gość Kornelia napisał:

Ja korzystam z aplikacji MojeZdrowie24 już kilka miesięcy i zdarzało mi się umawiać wizyty na ostatnią chwilę i zawsze udawało mi się znaleźć dogodny termin, także gorąco polecam.

A czy w tej aplikacji można znaleźć jakieś informacje o konkretnych lekarzach, czegoś się o nich dowiedzieć, porównać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oliwia
W dniu 24/7/2022 o 10:37 PM, Gość Gabi napisał:

A czy w tej aplikacji można znaleźć jakieś informacje o konkretnych lekarzach, czegoś się o nich dowiedzieć, porównać?

Tak, w aplikacji MojeZdrowie24 każdy lekarz ma swoją wizytówkę. Są tam wyróżnione między innymi kompetencje, czy certyfikaty danego specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kinga
W dniu 24/7/2022 o 10:37 PM, Gość Gabi napisał:

W aplikacji MojeZdrowie24 można porównać specjalistów również na podstawie opinii innych użytkowników. Dla mnie osobiście opinie mają bardzo duże znaczenie przy wyborze lekarza, więc zawsze zwracam na nie uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...