Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
pawadek

Czy prezenty na święta już kupione?

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjątkowe prezenty na Święta? Zostało niecałe 3 tygodnie i można powiedzieć zaczęło sie szaleństwo..
Co można przywieźć dla rodziny na w ramach prezentu? Wiem że rodzicie to nie chcąc  za duzo ale zawsze warto coś mieć. Alkohol to raczej słaby pomysły..
Tylko dla rodziców bo dla braci to prosta sprawa 🙂

Co Wy byście kupili rodzicom albo już kupiliście? Może w sam raz coś mi wpadnie w oko z waszej listy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna J

Dla rodziców i teściów zdjęcie naszej córki drukowane na płótnie, świece z wosku pszczelego oraz słoiczek miodu. Taki symboliczny prezent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o mnie, to ja bardzo lubię robić zakupy przez internet. Mam kilka swoich sprawdzonych sklepów do których najczęściej zaglądam i jednym z nich jest https://www.ankabizuteria.pl/ . Jeżeli jeszcze nie znacie tego sklepu z biżuterią, to polecam wam do nich zerknąć. Moje zdanie, mam naprawdę spory wybór i niskie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój tata sporo czasu spędza w samochodzie więc kupiłam mu ładowarkę samochodową od https://topbuy.eu/pl/menu/akcesoria-gsm-3228. W końcu będzie można się do niego dodzwonić, bo zawsze zwalał na rozładowany telefon. Myślę, że taki prezent jest okej. Dla mamy jestem jeszcze w trakcie szukania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Everlina

Moja babcia na przełomie ostatnich kilku lat zażyczyła sobie mi banda (potem płakała, że trzeba było brać smartwatcha, a nie tylko opaskę xd), krzesło gamingowe, czytnik ebooków, wygodniejszą torebkę do spacerów. Teraz coś przebąkuje o czapce z wełny, więc może warto faktycznie pomyśleć o czymś lekkim i ciepłym do Nordic walkingu? Ciepły szalik czy czapka nie muszą być wielkie.

Jeśli znasz rozmiar buta, zastanów się nad wygodnymi sniegowcami. 

https://lifestyle-blog.pl/ciepla-i-szykowna-zima-czyli-sniegowce-damskie

Jak tutaj. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Babcia banda sobie zażyczyła? hehe extra babcia 😉 dokup jej kosmetyki Tremella z Rossmana. są firmy Efektima. Kosmetyki te mają w składzie grzybka który się nazywa masłem czarownicy (bo takie dobre na zmarszczki). A jak babcia wyluzowana to jej przypadną do gustu bo są bardzo skuteczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...