Skocz do zawartości
Forum

Czy prezenty na święta już kupione?


Rekomendowane odpowiedzi

Wyjątkowe prezenty na Święta? Zostało niecałe 3 tygodnie i można powiedzieć zaczęło sie szaleństwo..
Co można przywieźć dla rodziny na w ramach prezentu? Wiem że rodzicie to nie chcąc  za duzo ale zawsze warto coś mieć. Alkohol to raczej słaby pomysły..
Tylko dla rodziców bo dla braci to prosta sprawa 🙂

Co Wy byście kupili rodzicom albo już kupiliście? Może w sam raz coś mi wpadnie w oko z waszej listy.

Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o mnie, to ja bardzo lubię robić zakupy przez internet. Mam kilka swoich sprawdzonych sklepów do których najczęściej zaglądam i jednym z nich jest https://www.ankabizuteria.pl/ . Jeżeli jeszcze nie znacie tego sklepu z biżuterią, to polecam wam do nich zerknąć. Moje zdanie, mam naprawdę spory wybór i niskie ceny.

Odnośnik do komentarza

Moja babcia na przełomie ostatnich kilku lat zażyczyła sobie mi banda (potem płakała, że trzeba było brać smartwatcha, a nie tylko opaskę xd), krzesło gamingowe, czytnik ebooków, wygodniejszą torebkę do spacerów. Teraz coś przebąkuje o czapce z wełny, więc może warto faktycznie pomyśleć o czymś lekkim i ciepłym do Nordic walkingu? Ciepły szalik czy czapka nie muszą być wielkie.

Jeśli znasz rozmiar buta, zastanów się nad wygodnymi sniegowcami. 

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Mam swoje dwa ulubione rodzaje prezentów:

- vouchery, np na warsztaty kulinarne, do restauracji, do fryzjera itp

- do zużycia: zestaw herbaty, konfitury, wypieki, zestawy smakowej oliwy np

Innym osobom daję coś o czym mysleli oraz co chcieli sobie samodzielnie kupić 🙂 Mężowi w tym roku już zamówiłam prezent, mianowicie plecak antykradzieżowy https://www.niedajsieokrasc.pl/plecaki-antykradziezowe

Zastanawiał się nad nim dłuższy czas.

pol_il_Plecak-antykradziezowy-miejski-Pa

Odnośnik do komentarza

 

Już właściwie wszystko mam, dla dzieci robimy większe prezenty składkowe z babciami, ewentualnie dokupuję jakieś drobiazgi jak kredki, plasteliny czy fajne zestawy kreatywne [reklama usunięta]. A między dorosłymi robimy losowanie, dzięki temu każdy coś pod choinką znajdzie, a nie wydajemy na to pół wypłaty.

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Odnośnik do komentarza

Moję dziecko zażyczyło sobie w tym roku kubek z własnym nadrukiem. Kubek z nadrukiem ale nie byle jakim. Kubek musiał być pokemonami. Nie znałałem takiego kubka w sieci więc musiałem przygotować projket sam. Na szczeście udało się zamówić prezent jeszcze przed Świętami. Kubek z moim nadrukiem zamówiełem [reklama usunięta].

HQ Fotolab Kubek biały z nadrukiem Pokemon Wrocław.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Dla narzeczonego - akwarium, bratu kupiłam skórzany portfel, mamie perfumy i szczoteczkę elektryczną i może złoty łańcuszek, tacie 10 gorzkich czekolad, bratowej - zestaw kosmetyków [reklama usunięta]. Chrześnicy jeszcze nie wiem, czekam aż napisze list do Mikołaja 😉

Klasycznym prezentem dla mężczyzny może być również łądny zegarek [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś dostałam instaxa, nawet nie wiedziałam, że go potrzebuje  A dostałam. Ostatnio na uro dostałam etui do niego i wkłady. Dostałam też bon do sephory i kupiłam produkt, na który zawsze było mi żal kasy.

+ Jakbym miała coś sobie życzyć to pewnie bym chciała jakieś fajne perfumy, jakiś Dior czy Lancome, bo mają piękne zapachy

Nie pogardzę również ceramiką z Bolesławca[reklama usunięta]. Szczególnie w jakimś ciekawym świątecznym wzorze 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...